Olin ka luckbox ja osalesin ühes jackpoti lauas.

( Click to show/hide )


Aga olgem ausad. Kõige suurema Bad Beati sai lauas olev 'Sitting out' mängija :)

Kes ei tea, mis on jackpot, siis tutvuda OlyBet GGPoker Bad Beat jackpotiga.

Hästi lühidalt. Igast rahamängu pangast, mis on suurem kui 30BB, võetakse 1BB, mis lisatakse BadBeat jackpoti. Iga limiidi kohta on BadBeat jackpot eraldi ja see läheb välja, kui Holdemis AAATT või tugevam käs kaotab (tavalises omahas peab kaotama mistahes nelikuga, viie kaardi omaha kaheksate nelikuga, short deck mängus kuute nelikuga või tugevamaga).

Käest peavad mõlemad mängijad kasutama KAHTE (ei rohkem ega vähem) taskukaardi. Näiteks, kui ühel on JJ, teisel on QQ ja maha tuleb AAA34, siis Bad Beat jackpot läheb välja maksmisele.

Kui aga ühel on AQ, teisel TT ning maha tuleb AAKTT, siis Bad Beati välja ei maksta, sest AQ mehel on küll maja AAATT, mis kaotab, aga ta kasutab ühte käest (A) ja nelja maast (AATT).

Väljamakstest saab käe kaotaja omale 10%, võitja 3% ja ülejäänud lauas olevad mängijad 0.8%. Täpsem info: https://www.pokkeriprod.com/ggpoker-...ybet-pokkeris/

Rakebackist ka. Sain $129.50, raket maksnud olen selle aja sees $887.64, mis andis 14.6%. Jackpoti tasusid olen ise maksnud $158 eest. Seega pikas perspektiivis need BBJ tasud, mis võetakse pankadest saab täies ulatuses siiski tagasi ja ülaltoodud rakebacki arvutuse võib visata prügikasti.