Tsitaat Algselt postitas tolmuahv
Ma ka vaatasin ja imestasin. Oleks siis mingi thin value betigi teinud või miskit. Aga kui eelnevat ajalugu ei tea mängijatega, siis võib kõrvalt vaadates kõvasti rukki panna arvamisega. Igatahes varsti peale sinu lahkumist jõudsin järjekorra ära oodata ja pakuti jõuluvanast vasakul kohta. Ja just sel hetkel otsustas fucking PSi soft pildi tasku ajada. Muidu oleks ka elu esimese NL600 shoti võtnud (olles mänginud 0 kätt NL100-NL400).
'

Isegi kui on räme meta-muda-mita game siis ütle mulle 1 käsi, millega ma callin kaks tänavat ning 992QA boardil pööran bluffiks, kui riveriks on pot $414 ja effektiivsed stäkid $414???

Vastus: need käed, millega stäkid lähevad sisse anyway 9X ja tugevamad käed. Probleem võib olla, et ma hoopis loen teda nii hästi ja tean, et ta ei calli sitemaga ning checki järgi 97, 98 tüüpi käed. Seega IMO tema poolt master-vaste mistake. Võidab täpselt sama summa, kui meil on cooler aga kaotab hirmsal kombewl valuet, kui mul TT, JJ, lambi float Q-ga, mis hittis, 97, 98. Mina isiklikult muidu shoveks iga üheksaga riveri, kui checkitakse (siis ta valuet ei kaota) aga neid lambaid ennegi näinud, kes isegi 9K sellisel boardil järgi checkivad.