Tsitaat Algselt postitas alaska Vaata postitust
Tehnilised võimalused oleksid ikkagi piiratud, me ei saa hakata aretama mingeid cashout doomswitche ja beginners luck skeeme. Tegemist on ikka miljonibusinessiga ja tohutu riskiga. On see vajalik üldse, kui teised toad teenivad niikuinii ausalt?
Loogiline mõtlemine karjub, et miks peaks keegi midagi ära näppima? Milleks? Raha tuleb ju anyway sisse. Aga kõhutunne ja floppide nägemine ning laua kokkujooksmine kisab hoopis teist.

Võtan starsi/ftp. Fish on fish. Osad on stationid ja callivad sind alati maha, teised on maniakid ja betivad end pooleks. Esimene mängijatüüp on mulle endale vastikum kuna ma ei oska foldida, teine mängijatüüp parem kuna ma oskan hästi callida ja suuri potte ehitada. Primas on esimest tüüpi vähem esindatud (reeglina short-stackid) ja nendega anyway ei mängi. Teist tüüpi on rohkem -- agrod skandid, kes sitaks 3betivad, kunagi ei foldi, kui checkid siis bluffivad, slowplayvad jne. Tüüpilised maniakid.

Starsis/FTP-s saad kaks broadway kaarti, suure paari ja juba loed raha. 3betid, saad calli või mis iganes. Vahest on halvalt kuivad või liialt märjad lauad, et ei ole eriti happy aga enamasti on sellised mõnusalt vastaseid hittivad flopid ala JT3hh, AT2cc. Mõtlen hittimise all ,et nad said käe aga mitte piisavalt tugeva. Edasi kaardid jooksevad starsis/FTP-s randomiga. vahest mast, vahest rida aga enamasti ikka standard blangud. paardub, underkaart, total blank. TrioBetis kahjuks ei mäleta eriti, et tuleks blank kaarte ja häid floppe. Pigem flopid on JT7 või J76hh või AT8, AT9 kaks masti.

Mis on veel müstilisem. Primas on nad erilised dongid, kes tahavad näha floppi, drawivad runner-runner paska, callivad maha äss kõrgega või teevad super suuri bluffe. Aga millegipräast kui sul on käsi, kus sa mõistad oma equityt väga hästi nad foldivad! Ja kui ei foldi siis see laud jookseb megakoledeaks. Ala tulevad ülekaardid, jube drawiseks (4 flush/4 straight) või topelt paardub. Lihtsalt kole!

Ja võib-olla seda ei saagi trackerist kontrollida mitte kuidagi. Sest floppe võivad nad anda väga hästi õige prose järgi aga kuna sa vastaste taskukaarte ei tea siis võivad nad väga vabalt manipuleerida seda seoses taskukaartidega. Ala floppad oma seti, rea, flushdraw alati õige % arvu aga fishile sel juhul kaarte ei anna. Fish ju trackerit ei kasuta ja mida kauem fish elab, seda rohkem reiki saidile tuleb. Ja kui nüüd juhtub olema, et fishil käsi ja sul käsi siis lastakse laud lihtsalt megahalvaks, et ala sina ei saa oma käega actionit või fish ei taha callida.

Ei usu mina selle võrgu aususesse. Võrk on väga fihsine aga miks seal ei ole siis suuri kõvasid prosid ja nittidest mängijaid, kes neid owniks? Kahjuks ei ole enam HEM'i andmebaasi aga mingi aeg dataminesin seda võrku. Regularide kohta oli 50k+ käsi ja ükski neist ei näidanud suurt winratet, mitte ükski. Kõik olid break-eveni kanti. Nii 23/5 vend kui 14/12 vend full ringis ja 19/8 vend ning 20/16 vend 6maxis.

Veelkord küsimus - kus on suured võitjad?