Tsitaat Algselt postitas taipupole Vaata postitust
See teema siin tundub veidi opakas. Et mingi asi oleks rigged, tähendab, et see peab olema suunatud kellegi vastu spetsiifiliselt (kas üksiku või kindla grupi). Oluline on siin mõista sõna "spetsiifiliselt". Kui sa tuled Starsist, kus jagatakse kaarte ühe süsteemi järgi, ja liigud Triobetti, kus jagatakse teistmoodi, siis tegemist pole rigged site'iga, vaid lihtsalt teistsuguse süsteemiga. Täpselt samamoodi satuks raskustesse Trio nö kalake, kes tuleks Starsi, kuid see ei tähenda samamoodi omakorda seda, et Stars oleks rigged.

Nüüd on küsimus, et kuidas sina suudad teistsugusele kaartide jagamise süsteemile, mis on kõigile ühesugune, nö kohaneda. Kui sa ei suuda, siis pole süüdi süsteem vaid sina.

Kui sa väidad, et süsteem on rigged, siis sinu loogika järgi on see rigged niimoodi, et kõik oleks võrdselt BE mängijad ja võitjaid pikas perspektiivis poleks. Siinkohal tuleks esitada küsimus: kas ABC pokkerit, millega NIT üldiselt kalalt raha võidab, on lihtsam teha Starsis või Triobetis? Kui vastus on esimene, siis see jällegi ei tähenda, et Triobet oleks rigged, vaid NL võib seal lihtsalt NITi jaoks olla sisuliselt nagu Omaha ehk liiga variatsioonikas (kus 67s või Axs on tugevam kui 66 või AJ), mis aga rikub närve. Seega on lihtsam mujal nusserdada.

Kui aga on rigged kõigi vastu ehk hakkab käru keerama kohe, kui võit on nt üle 3BB üle 10 000 käe (pluss muud valemid, et 6BB kaotab 4BBle, et mõlemad oleks 5BB), siis on tõesti pahasti, kuid seda tõestada on tõenäoliselt päris keeruline.
Ma mängin pokkerit standard 52, random decki järgi mitte uute reeglite järgi. Kui nad tutvustaks oma "uusi reegleid" siis ma mängiks seda mängu juhul kui ma ise tahan, viitsin õppida vms.

PLO-s on ka oma strateegia, mina seda jaga ja seepärast ma ei mängi.