Trbel need fishid ajavad täiesti stressi ja tunne, et ei suuda enam nendega mängida. Just 200NL. Alati jookseb laud selliseks, et peab callima või foldima või saavad nad alati pihta.

Täna üks ahvike, kes ei tahtnud üldse foldida OOP, meeldis callida ja 3bettida, 4betile ja 3betile foldi nuppu ei tundnud.

Kõige enne kütan AK 3beti, flop T43hhc. bet, ta call, turn Tc. River 8 spade. Checkin, ta betib. Mõtlen, et T-ga oleks võinud ta tõsta flopi, tõsta turni. Ülepaare kiiremini mänginud preflopis, flopis. Sitaks palju drawsid, mis missesid (straight draws, flush draws nii heart + nuia (club) draw). Seega checkin ,ta bet ja callin. Tal 99. nice hand.

Siis järgmine käsi ta 3betib, mul 9Ts. Callin. Floppan mastitõmbe laual Q75ss. Callin, turn väike kaart 4 vms. Ta bet $44 into $80. Ma shoven, ta call ja 57. Imen välja.

Paar kätt hiljem. Mul AQ, 3betin. Flop 935hh. Ma bet, ta call. Turn 9 blank mast. Ma check, ta check. River 5. Mastitõmbed missed. Ma check, ta bet potsize. No krt. Siin küll chance, et mu AQ on hea küll. Callin. 56s.

Järgmine käsi. Mul AQ ja ma raisen. Ta 3bet, ma 4bet, ta five bet ja ma shove. Ta callib ja AK. Imen välja.

Aga minge *****, miks kogu aeg sellised setupid või ei oska ma üldse mängida?