Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
Mida Te vaidlete tondid. Võtke see fking PrettyFurCoat näide, kus on 20PT/BB vend. Siis tema näite põhjal on NLHE kõige stabiilsem mäng. Miskipärast kõik me ei suuda näidata 20PT/BB winratet ja isegi 10PT/BB juures swingime koledalt. Codecci näitet täpselt samasugused. See, et need 2 tüüpi suudavad nii ei tähenda, et kõik teised suudavad. Teised panevad ikka oma 40 BI-lisi känasid maha. Võin neid näiteid tuua absoluutselt igast mängust, millega mul kokkupuude on. Üks liik on selliseid, kes crushivad pokkerit nii jämedalt, mida HCC kutsub "printiinggggggggggggggg".
Ei tähenda muidugi, kust sa seda võtad? Need näited ainult tõestavad seda, et PLO HU bumhunt ei ole tingimata jube variatsioonirikas mäng nagu kõik räägivad, vaid on võimalik võita väga ilusti stabiilselt ilma suurte swingideta. Kas ka minu jaoks on, see on teine teema.

Tsitaat Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
Jäi mulje nagu Laas seletaks, et PLOHU on nii easy game, et tänapäeva nlhe mehed suudaksid insta end sellele lainele viia. VERY WRONG! Kui see oleks easyest print, siis tegeleks sellega juba kõik.

Sellega mulle meenus kohe ranka. Ta üritas samamoodi õppida ja alustada plo50hust. Olgugi, et käte sample pole just 50k, aga krdi...plo50hus peaks 10k käega näitama juba epic kasumit. Aga maybe tõesti on meeletult halb kaardijooks vms:

ranka plo50hu: $0.25/$0.5 PLO HU 9,751 $-886 -9.09

Kas minusugune bumhunter peaks rankaga mängima? Vot ma ei tea, samas võiks, aga plo50s leidub kindlasti halvemaid mängijaid (loe: ootad mõned minutid rohkem ning lauda satub tegelane, kes ei oska isegi nlhed)
No Ranka äkki ei bumhuntinud või ei bumhuntinud piisavalt tugevalt selle 10K käe jooksul? Ma spetsiaalselt otsisin regulare välja kui mängu õppisin nt.

Kui su HUNL kogemus on sadu tuhandeid käsi, oled seal solid võitev mängija, mindset ja asjad jms on sul kõik juba selgeks õpitud, siis kuidas see on võimalik, et sa kaotad SSNL -15PTBB/100 fishile pärast esimest 1-2K kätt mängu õppimist? Kuhu see raha läheb?

Pokker on pokker, SSNL -20PTBB/100 fish (mainin, et SSNL, sest Guy Laliberte kohta see ei käi) võiks kasvõi uue mängu välja mõelda, pärast väikest kogemust ma ikka beadiks teda. Pole võimalik kaotada.