Upswing jätkub aga ju ta kohe-kohe lõppeb. Täna 104 turniiri ja taaskord 23.4 BI-d. Jooksin tohutult üle EV.

( Click to show/hide )


NB! PT3 EV graafikul on ainult cEV, mis ei arvesta reiki. See tähendab, et cEV järgi võitsin ca. 5000 chippi. Ühes HT-s antakse 500 chipi seega EV järgi pean olema 10BI up. Kuna reiki maha ei lähe siis see tuleb ise maha arvestada. 104 turniiriga maksin 195 USD rake, mille võime ümardada kahe BI peale ehk kokku cEV järgi võitsime 8BI. Total winnings on 23.5BI peal ehk siis 15.5BI üle EV.

HEM teeb selle arvutuse ise ära aga ehk ülaltoodud arvutus toob PT3 kasutajatele turniiride cEV graafikutesse natukenegi selgust.

Enne kui downswing peal bragime natuke veel. Täna sess lõppes lahedalt kui mängisin ühe dongiga 23 turniiri. Kole pasalt ma mängisin, donk jooksis suht hästi (coolereid oli palju) aga sain talt 10BI. Polegi ennem 100-astes 23 turniiri lasknud järjest.

Kogu upswingi graafik:
( Click to show/hide )


Ja total graafik:
( Click to show/hide )


Üldine:
Eriti Ht HUSNG-d ei meeldi ja arvan, et esimesel võimalusel liigun edasi PLO HU-sse (sealt kõrvale siis ka NLHE HU cash). HT-d ei meeldi seepärast, et ilmselgelt postflop skill natuke taandareneb ja olen hakanud tegema tüüpvigu. Neid ma siin arutama ei hakka.

b4 downswing.

Luckboxi abi: Oli repeadis terve sessi aeg.
( Click to show/hide )