Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 4553

Hübriidvaade

  1. #1
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Blogi: Ranka - KLIKI JA SA EI KAHETSE!!! [359 870 to go]

    Lol, mis tagasi maksmisest jutt käib. Umbes sama teema mündiviskega, et kui 9 korda järjest on tulnud kull, siis mis tõenäosusega järgmine kord kiri tuleb? Eelmise kuu jooks ei saa mitte kuidagi järgmist mõjutada.
    Jah tõenäosuse järgi, kui oled 9 flippi võitnud, siis lähed 10 flippi võtma sama tõenäosusega kui tüübil, kes on just saanud 9 flippi tappa.

    Reaalne elu on pigem see, et peale head runni tuleb downswing ja vastupidi

  2. #2
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Blogi: Ranka - KLIKI JA SA EI KAHETSE!!! [359 870 to go]

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    sinu jutu järgi siis EV ongi mõttetu aga ma ei viitsi sellel teemal vaielda. minul oma, teistel oma ja ei jõua selle jutuga mitte kuskile. olen elavaks näiteks, et nüüd lähiajal (järgneva 700 mängu aeg) tuleb mul üpriski kõva downswing peale. usu või aru usu aga nii see on.
    lol

    Tsitaat Algselt postitas privador Vaata postitust
    Jah tõenäosuse järgi, kui oled 9 flippi võitnud, siis lähed 10 flippi võtma sama tõenäosusega kui tüübil, kes on just saanud 9 flippi tappa.

    Reaalne elu on pigem see, et peale head runni tuleb downswing ja vastupidi
    lol

  3. #3
    Grinder Kasutaja numnuts avatar
    Liitus
    Dec 2010
    Asukoht
    ก็็็็็็็็็็็็็
    Postitusi
    846

    Re: Blogi: Ranka - KLIKI JA SA EI KAHETSE!!! [359 870 to go]

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    lol


    lol

    lol

  4. #4
    Räme Fish Kasutaja Tonnar avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Asukoht
    Paikuse
    Postitusi
    18

    Re: Blogi: Ranka - KLIKI JA SA EI KAHETSE!!! [359 870 to go]

    Tsitaat Algselt postitas privador Vaata postitust
    Jah tõenäosuse järgi, kui oled 9 flippi võitnud, siis lähed 10 flippi võtma sama tõenäosusega kui tüübil, kes on just saanud 9 flippi tappa.

    Reaalne elu on pigem see, et peale head runni tuleb downswing ja vastupidi
    Kui sa võtad sample'iks nt. 1mln mängu ja terve see aeg flipata, siis jääb tulemus väga ligilähedane 50%ga ja EV joon liigub koguaeg break-evenis. Sample'i suurus suureneb su iga järgmise mänguga ja lõppkokkuvõttes peaks gaafiku roheline joon jõudma sama moodi EVga kokku või swingib selle lähedal. Ja kui sa viskad 9 korda järjest münti, siis see sample on lihtsalt liiga väike. 1mlni viske korral võib vahepeal üle 20 korra ka kulli tulla aga lõpuks on ikka tulemus viik.

  5. #5
    Õpihimuline Mängur Kasutaja mortalvombat avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Postitusi
    412

    Re: Blogi: Ranka - KLIKI JA SA EI KAHETSE!!! [359 870 to go]

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    sinu jutu järgi siis EV ongi mõttetu aga ma ei viitsi sellel teemal vaielda. minul oma, teistel oma ja ei jõua selle jutuga mitte kuskile. olen elavaks näiteks, et nüüd lähiajal (järgneva 700 mängu aeg) tuleb mul üpriski kõva downswing peale. usu või aru usu aga nii see on.
    ( Click to show/hide )

    Tsitaat Algselt postitas privador Vaata postitust
    Jah tõenäosuse järgi, kui oled 9 flippi võitnud, siis lähed 10 flippi võtma sama tõenäosusega kui tüübil, kes on just saanud 9 flippi tappa.

    Reaalne elu on pigem see, et peale head runni tuleb downswing ja vastupidi
    ( Click to show/hide )


    Eelnevate tulemuste põhjal ei saa sa mitte kuidagi on tulevast jooksu ennustada. Praegusel momendil sa saad eeldada, et jooksed mingi suure järgneva sample peale EV-joonega võrdselt. (ehk siis saad vaadata, kuidas jooksid minevikus)

  6. #6

    Re: Blogi: Ranka - KLIKI JA SA EI KAHETSE!!! [359 870 to go]

    Tsitaat Algselt postitas privador Vaata postitust
    Reaalne elu on pigem see, et peale head runni tuleb downswing ja vastupidi
    aga peale head runni ju ei saagi enam uuesti hea run tulla, sest seda ei loeta uueks runniks, vaid sama runni j2tkumiseks :) Kui tuleb 1000 turniirine upswing ja seej2rel 400 turniirine downswing siis keegi ju ei ytle et n2e mul oli 5 j2rjestikust 200st upswingi ja siis tuli 2 downswingi.. Pigem ikka lihtsalt 1 downswing ja upswing, seega t6en2osuse j2rgi peavadki need vahelduma.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 15 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 15 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES