Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 4532

Hübriidvaade

  1. #1
    Pokkerihai Kasutaja virukunn avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 035

    Re: Blogi: Ranka - KLIKI JA SA EI KAHETSE!!! [359 870 to go]

    Tsitaat Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
    Kui sa seda ilma HUD'ta ei erista, siis sa teed midagi ikka väga valesti. Kui just eesmärgiks ei olegi rakeback-pro forever olla.
    Kui mul oleks valida, kas näha 1 sekundiga hudist, kas tegu on dongiga või mitte, või peaksin hakkama erinevatest liigutustest järeldusi tegema (mis on nt. 10 lauaga mängides kuradima raske), mis võtaks oluliselt kauem aega, siis vastus on selge ju. Ranka kirjutas, et tal oleks 50/50 kas ta kasutaks micros hudi või mitte. Mina näen kasutamisel palju plusse ja mittekasutamisel mitte ühtegi plussi. Kas te ei arva nii ? Veelkord: kaotada pole ju midagi.



    E: Ja see *****sheriff on ammu üle joone astunud imo. Mina teeks sellele kiire lõpu.

  2. #2
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: Blogi: Ranka - KLIKI JA SA EI KAHETSE!!! [359 870 to go]

    Tsitaat Algselt postitas virukunn Vaata postitust
    Kui mul oleks valida, kas näha 1 sekundiga hudist, kas tegu on dongiga või mitte, või peaksin hakkama erinevatest liigutustest järeldusi tegema (mis on nt. 10 lauaga mängides kuradima raske), mis võtaks oluliselt kauem aega, siis vastus on selge ju. Ranka kirjutas, et tal oleks 50/50 kas ta kasutaks micros hudi või mitte. Mina näen kasutamisel palju plusse ja mittekasutamisel mitte ühtegi plussi. Kas te ei arva nii ? Veelkord: kaotada pole ju midagi.



    E: Ja see *****sheriff on ammu üle joone astunud imo. Mina teeks sellele kiire lõpu.
    Su sõnastus jättis sellise mulje, et ilma HUD'ta sa ei ole võimeline seda tegema. Fakt on see, et kui see on kuradima raske, siis sa mängid kindlasti liiga palju laudu. Saaks aru, et asi oleks detailsete notede jälgimisest.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 14 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 14 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES