Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 4591

Hübriidvaade

  1. #1
    Pokkerihai Kasutaja Maxi avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 849

    Re: Blogi: Ranka - KLIKI JA SA EI KAHETSE!!! [359 870 to go]

    Whaaat... 7€ rummikoksi eest? Vanasti oli miskine 3€ - 4€ ja shotid 2.5€, okei tartus muidugi. Tallinna ööeluga ja hindadega ma väga kursis ei ole veel aga õlled on küll võrdlemisi odavad (2,5€ - 3€).
    Ma ise olen tavaliselt kuskil 35€ hakkama saanud kui ainult jookidest rääkida, tihti kerge eelsoendus kodus ja õhtul siis peol, aga miski 100€ tundub ulme minu jaoks :D

    E: ma ei tea, miski 200€ ma jooks ennast surnuks vist :D

  2. #2
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 332

    Re: Blogi: Ranka - KLIKI JA SA EI KAHETSE!!! [359 870 to go]

    Tsitaat Algselt postitas Maxi Vaata postitust
    Whaaat... 7€ rummikoksi eest? Vanasti oli miskine 3€ - 4€ ja shotid 2.5€, okei tartus muidugi. Tallinna ööeluga ja hindadega ma väga kursis ei ole veel aga õlled on küll võrdlemisi odavad (2,5€ - 3€).
    Ma ise olen tavaliselt kuskil 35€ hakkama saanud kui ainult jookidest rääkida, tihti kerge eelsoendus kodus ja õhtul siis peol, aga miski 100€ tundub ulme minu jaoks :D
    Rummikoks on siaini miski €3-€4. Alguses tavakad aga hiljem kui peaks hoogu maha võtma siis hakkavad need topelt ja kolmekordsed tegema. Siis vaja muidugi kõigile välja teha, jootraha jätta jne. Lisaks klubipileteid ja muu tsirkus. Teiseks mul läheb väga palju alkot sisse, koju tavaliselt enne hommiklul 7 ei jõua, reeglina isegi kaheksa-üheksani.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 52 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 52 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES