Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 4705

Hübriidvaade

  1. #1
    Klubi Liige Kasutaja hoss23 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 551

    Re: Blogi: Ranka ja hotcocacola blogi!

    Jah väga põnev on. Päikest olete ikka saanud? Või samasugused luiged edasi nagu Tai piltide peal? :)

  2. #2
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 406

    Re: Blogi: Ranka ja hotcocacola blogi!

    Tsitaat Algselt postitas hoss23 Vaata postitust
    Jah väga põnev on. Päikest olete ikka saanud? Või samasugused luiged edasi nagu Tai piltide peal? :)
    Kusjuures eriti ei ole :) Bangkokis standard oli see, et kella neljani väljas öösel ja siis maga, 17:00 ärkasid ja spewmonkeyga linna peale. Phuketis oli veel hullem. Macaus ei ole päikest näinud.

    Naljakatest seikliustest veel niipalju, et Patongis lasin ennast täiesti kooma jäägrishottides. Sellise diiliga, et mina ostan 4 shotti nelja baaridaamile ja siis igaüks ostab mulle ühe. Siis nii jõime neid kuniks mul sai raha otsa. Siis kõrval pingi peal istus miski tots (kasutan viisakaid sõnu siinkohal) ja ütlesin, et viska mulle tuhat bahti võlgu, et tahan veel shotte osta ja ei viitsi ATM-i minna. Võttisi rindade vahel tonn bahti välja ja andis. Pärast maksin tagasi aga päris julgelt viskas random koomas vennale raha.

    Piljardit mängides miski tots uuris, et kust me pärit. Ütlen, et Estonia (obv seal keegi ei tea) siis ta uuris, et kus see. Ma ei viitsinud eriti seletada, sest neil geography suht weak aga ütlesin, et venemaast läänest, soomest lõunas. Ta jõudis järeldusele, et "Oh Itary!". Ma irvitasin ta geograafia oskuse üles ja samuti, et L-i ütleb R-iks. Siis ütlesin, et nonoononon, et itaalia hoopis teises kohas ja selgitasin, et meil seal miljon inimest. Selle peale ta jälle: "oh one mirrion peole". Langesin jälle kõverasse.

    Siis Taikatel jube lahe komme - olla hästi sõbralik ja aidata. Tolmuahv küsib, et kus on hotell nimega "sitaratas". Taikas näitab: that way. Ok normal. Siis päris küsisime Heiti ja Tiiduga, et "Which way is bangkok?" (olime ise Patongil). Suvaline tuk-tuk-i juht näitab, that way, 5 minute walk. lol. Siis küsime suvaliselt kus Tallinn? Mõtleb natuke ja ütleb, go there, viipab käega...

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 5 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 5 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES