Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
Alkohooliku definitsioonist ma ei ole aru saanudki. Ise olen alkohoolikuks defineerinud inimest, kellel hommikul ärgates on võõrutusnähud, alkoholi mitte saamisel need suurenevad ja enesetunde parandamiseks peab tarbima alkoholi. Ei pea silmas levinud peaparandust.

Õnneks ei suuda mitte kumbagit teha. Ei ole hommikul võõrutusnähte, kahte päeva pidu panna ei suuda, veel vähem pead parandada. Teisel päeval alkoholi tarbimine annab väga koleda tunde - nagu oleksid zombie. Keha jääb purju, mõistus kaine - ei meeldi see tunne ning tekib selline parmu tunne :) Rääkimata pohmellist, mis tekib.

Küll aga pean end väga suureks alkoholi kuritarvitajaks. Seda koguste, kui ka sageduse suhtes. Nädalas korra, vahest isegi kaks päeva (ala kolmap ja laup) peol käies täiesti mälusse tõmmata on suhteliselt standard minu jaoks.

Ei näe sellel mõtet, sest juua ma ei oska. Seda koguste suhtes, kui ka hommikul rahalises suhtes ning kui mõelda selle raha peale, mis kurgust alla voolab kuu jooksul ja veel-enam võrrelda seda tavainimeste palkadega, siis on rohkem, kui häbi.

Tõenäoliselt sellest pahest ma ei saa kunagi lahti, vaid periood, mis praegu on erand, kui reegel. Sad, aga meil kõigil oma vead ja head. Kes paneb savu, kes joob, kes ei viitsi tööd teha jne jne :)
alkohoolikuks defineeritakse inimest sellest momendist kui ta tunneb, et ta peab endale piiranguid seadma. praegu kiitled foorumis, et hommikul ei suuda peale võtta. aga ... ***** lendate kõik sellega aastate jooksul. tore on mõelda, et sa oled noor ja aastate peale hakkad vähem võtma. ok. muide mul ei ole nende aastatega ühtegi nö lisapäeva tekkinud. ehk siis panen tina ütleme keskeltläbi 72 päeva aastas. sa , ranka võid endale ju sama eeskirja panna, aga lihtsalt su kogused nende misiganes päevade arvul hakkavad nii vaikselt tõusma, et sa ei pane seda tähelegi. aga ntks mul kulus kunagi 20 aastaselt ühel õhtul täielikuks naudinguks 4 õlut, siis praegu õhtul 10 õlut siise nii, et keegi ei saa aru ka et ma joonud. vt, salakaval asi on see liigjoomine.