Öeldakse, et võidab see, kellel surres rohkem asju. Ma olen selle poolt, aga samas ka see, kellel on rohkem kogemusi.

Ma ei ole alumiiniumtorus 10h, lendan maha tuhandeid kilomeetreid, ja piirduda ainult templite vaatamise ning hotellitoa kirjeldamisega ja naela gloobusele saamisele, et ma olen olnud seal. Pean ennast ka väga vabameelseks, ja suht ilma limiitideta inimeseks ning osades kohtades täiesti pohhui, mis teised must arvavad ja seetõttu ma teen kõik, et saada võimalikult palju ekstreemseid ja extraordinary nägemusi, kogemusi, maitseid ja tundeid.

On muidugi asju, mida ma ei teeks või ei viitsiks teha, sest nad on tavalised.

Ladyboyde puhul huvitas veitsa ka see, et milline nende vänt on. Eeldasin, et miski kokkukuivanud porgandike, aga pidin pettuma. Ühe asja unustasin tegelt ära. Oleks tahtnud kontakti saada talt, miskit skype vms. ning siis natuke uurida lähemalt nende elude kohta.

Sama nagu eelmine aasta maksin Macaus 1000 HKD-d (€100) Indoneesia freelancerile, et ta minuga pidu paneks ja annaks kontakti. Olen õppinud tundma nende maailma. Meie jaoks kindlasti arusaamatu, et kogu elu on raha ning meenutab sellise 6 aastase mõttemaailam, kus kõige kõige tähtsam on asjad, raha, aga samas on see nende jaoks kõigest töö.

Seda võib võrrelda sellega, et 4 aastat tagasi ei saanud keskmine inimene aru, et pokker võib olla ka töö, mitte ei oel hasartmängusõltlane. Ise mõtleme ,et inimesed on nii rumalad ja arusaamatud, et ei mõista, et pokker on oskumsäng, aga samas elame kitsas enda defineeritud maailmas, kus ladyboyd või prositutsioon on meie jaoks täiesti tabu, samas mõne ühiskonna täiesti tavapärane ning igapäevane üks elu töö, amet või osa.

Olen käinud gaybaarides, gaysõpru vist ei ole ühtegi, aga olen näinud-kohanud sama suhtumist. Mis on minu arvates kohutav. Pm. järgitakse 2000 aasta taguseid traditsioone piiblitest, mitte ei kohaneta tänapäeva arusaamade ja vabameelse mõtlemisega.

PS! Meie-teie all mõtlen üldpopulatsioonilist mõtlemist. See kogemus oli oma raha väärt, Jälle midagi lahedat tehtud :)