Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 4553

Hübriidvaade

  1. #1

    Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

    Ma ei teagi kas ma peaks õnnelikum olema kui ghost0 ja pumper või siiski mitte, aga mul on endiselt ranka hambajäljed kõhupeal.

  2. #2
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

    Tsitaat Algselt postitas BuildUp Vaata postitust
    Ma ei teagi kas ma peaks õnnelikum olema kui ghost0 ja pumper või siiski mitte, aga mul on endiselt ranka hambajäljed kõhupeal.
    Tra kui valusalt see ahv hammustab, läbi t-särgi, pusa ja kevadjope hammustas õlga 2-nädalase jälje...

    Pumper oli lahedam eile, live pokkeris täiesti tõsise näoga kui tema kord tuli ütles, et "laser-call" ja siis 3 minti üritas oma otsusele kindlaks jääda, mäng seisis ja diiler oli confused. Suht palju laser-folde ja laser-calle tehti tol õhtul ikka.
    Viimati muudetud Codecci poolt : 26.05.13 at 03:06

  3. #3

    Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Tra kui valusalt see ahv hammustab, läbi t-särgi, pusa ja kevadjope hammustas õlga 2-nädalase jälje...

    Pumper oli lahedam eile, live pokkeris täiesti tõsise näoga kui tema kord tuli ütles, et "laser-call" ja siis 3 minti üritas oma otsusele kindlaks jääda, mäng seisis ja diiler oli confused. Suht palju laser-folde ja laser-calle tehti tol õhtul ikka.
    Laseriga tulistati 1000 eurot ja mindi koju.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 12 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 12 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES