Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 174, kokku 227 EsimeneEsimene ... 74124164172173174175176184224 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 3 461 kuni 3 480, kokku 4538
  1. #3461

    Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

    Vaat mis kõik välja tuleb,pervert revealed.

  2. #3462
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

    Tsitaat Algselt postitas BuildUp Vaata postitust
    Ma ei teagi kas ma peaks õnnelikum olema kui ghost0 ja pumper või siiski mitte, aga mul on endiselt ranka hambajäljed kõhupeal.
    Tra kui valusalt see ahv hammustab, läbi t-särgi, pusa ja kevadjope hammustas õlga 2-nädalase jälje...

    Pumper oli lahedam eile, live pokkeris täiesti tõsise näoga kui tema kord tuli ütles, et "laser-call" ja siis 3 minti üritas oma otsusele kindlaks jääda, mäng seisis ja diiler oli confused. Suht palju laser-folde ja laser-calle tehti tol õhtul ikka.
    Viimati muudetud Codecci poolt : 26.05.13 at 03:06

  3. #3463

    Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Tra kui valusalt see ahv hammustab, läbi t-särgi, pusa ja kevadjope hammustas õlga 2-nädalase jälje...

    Pumper oli lahedam eile, live pokkeris täiesti tõsise näoga kui tema kord tuli ütles, et "laser-call" ja siis 3 minti üritas oma otsusele kindlaks jääda, mäng seisis ja diiler oli confused. Suht palju laser-folde ja laser-calle tehti tol õhtul ikka.
    Laseriga tulistati 1000 eurot ja mindi koju.

  4. #3464
    Klubi Liige Kasutaja rahvavaenlane avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    LOOMA EKSPONEERIOTAKSE!!!
    Postitusi
    3 044

    Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

    mis see "laser-call" on?

  5. #3465
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 267

    Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

    note to me:

    kui arvasin, et Eestis rassismi ei eksiteeri, siis eksisin.

  6. #3466

    Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

    neegrid ei andnud seksi?

  7. #3467

    Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

    eksisteerib ikka ja piirkonniti on mõnel pool seda liiga palju.
    samas ma olen 100% veendunud, et "moe-dolerantsusega" minnakse ka tihti liiale ja liberaalseks ning teatav kogus patriotismi ja natsionalismi on vajalik, et oma rahvus saaks omal maal elada ja teha seda vabalt. point@rootsi.

  8. #3468

    Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

    Grats meister ! Mis auhinnarahaga peale hakkad?

  9. #3469
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 267

    Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

    Tsitaat Algselt postitas RudiTurbo Vaata postitust
    Grats meister ! Mis auhinnarahaga peale hakkad?
    Närimiskummi vist.

  10. #3470

    Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    note to me:

    kui arvasin, et Eestis rassismi ei eksiteeri, siis eksisin.
    lugedes ühe teatud mart helme viimase aja väljaütlemisi, aga eelkõige netikommentaatorite hordide tunnustust talle, kardan paraku, et "pigid", "pe.ded", "russid" ja need, kes neile ühel või teisel põhjusel ülevalt alla ei vaata, peavad peagi nentima, et nii rassism kui ka teised toredad nähtused eestis mitte ainult ei eksisteeri, vaid muutuvad lähiajal ossikontingendi seas tunduvalt populaarsemaks. karjainstinkt for teh win!

  11. #3471
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 267

    Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

    Tsitaat Algselt postitas pokkerisheriff Vaata postitust
    lugedes ühe teatud mart helme viimase aja väljaütlemisi, aga eelkõige netikommentaatorite hordide tunnustust talle, kardan paraku, et "pigid", "pe.ded", "russid" ja need, kes neile ühel või teisel põhjusel ülevalt alla ei vaata, peavad peagi nentima, et nii rassism kui ka teised toredad nähtused eestis mitte ainult ei eksisteeri, vaid muutuvad lähiajal ossikontingendi seas tunduvalt populaarsemaks. karjainstinkt for teh win!
    Oled sa üks neist, et nii täpselt oskad rääkida? Mitte halvapärast, aga paraku see täpselt nii oligi. Olid ossid, ja täpselt kolme neid asju nad ka rääkisid.

  12. #3472

    Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    note to me:

    kui arvasin, et Eestis rassismi ei eksiteeri, siis eksisin.
    http://arvamus.postimees.ee/1250404/...lopetage-juba/

    Mina taskurassistina lausa imestasin, kuivõrd tugevasse kaitseseisundisse kommenteerijad ennast tõmbasid. Mees räägib ju üldjoontes õiget juttu.
    Viimati muudetud Potsataja poolt : 02.06.13 at 20:11

  13. #3473

    Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

    Tsitaat Algselt postitas pokkerisheriff Vaata postitust
    lugedes ühe teatud mart helme viimase aja väljaütlemisi, aga eelkõige netikommentaatorite hordide tunnustust talle, kardan paraku, et "pigid", "pe.ded", "russid" ja need, kes neile ühel või teisel põhjusel ülevalt alla ei vaata, peavad peagi nentima, et nii rassism kui ka teised toredad nähtused eestis mitte ainult ei eksisteeri, vaid muutuvad lähiajal ossikontingendi seas tunduvalt populaarsemaks. karjainstinkt for teh win!
    tundub, et olen ise ka väheke metsa poole (khm, enamusele pole see vist üllatuseks). mart ja martin helme on segamini nagu pudru ja kapsad. vähemalt võib vabanduseks öelda, et käbi pole antud juhul kännust eriti kaugele kukkunud.

    ja ranka, ma olen ju sheriff, (ossi) profileerimine olemasoleva info alusel kuulub ametioskuste hulka.

  14. #3474
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 267

    Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

    Järgmine märge endale: Miks ma ei õpi, et MG on rigged? Või õigemini kõik muud saidid peale Starsi on parajad augud.

  15. #3475
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 267

    Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

    Täpsustavalt öeldes mõtlesin, et lähen proovin MG superturbosid €100-seid. Rake on 3%, mis on veits kangem, aga 6BI läks välgukiirusel "regularile", kes 3bet shoves 54% ajast ja iso-shoves limbile 82% ajast. Starsis võib sessiga 20BI kõikumisi tulla, ei tekita mingit tilti, aga omg, see triobet.

  16. #3476
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 267

    Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

    Pokkerist niipalju, et nüüd ht-sid mängin, aga eriti ei biid.

    ( Click to show/hide )


    Tegelt samas ei pea eriti hulluks ka. Esimesed 800-900 mängu on julgelt pooled regularide vastu. Nüüd olen saanud respecti ning vahest harva mõni hulkuv reg sajastest või kolmekümnestest istub.

    EDIT:

    See kuu siis. Põhiliselt fishid, harva regid


  17. #3477
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 267

    Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

    Siis testin hetkel mängu. KJ, KT, QJ, QT, JT (nii off, kui ka suited). Kui on 18-25BB deep stackid, vastane avab, siis 3betin to t70. Hetkelised tulemused on sellised. See töötab ainult fishi vastu ning postflopis enamjaolt betin t40-t60, kui pihta ei saa ja suuremalt, kui saan. Minu jaoks tundub see töötavat.


    ( Click to show/hide )

  18. #3478
    Grinder Kasutaja ivar866 avatar
    Liitus
    Oct 2012
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    776

    Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

    Arvad et see pole mingi juhuste kokkusattumus, et KJ, KT, QJ, QT, JT tüüpi kätega nii on?

  19. #3479
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 267

    Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

    Tsitaat Algselt postitas ivar866 Vaata postitust
    Arvad et see pole mingi juhuste kokkusattumus, et KJ, KT, QJ, QT, JT tüüpi kätega nii on?
    Ei mõista küsimust. Kui pead silmas variatsiooni: sure võib küll olla, aga ma arvan, et minu mänguga sobib väike 3bet paremini. Eks me näe.

    See ongi HUSNG-de üks probleeme - kõik mängivad kole standardilt (mis on +EV), aga kui tahad midagi uut testida, siis pead ise katsetama ning see võtab aega ja kui on teooria on vale, siis maksad ka selle eest hinda.

    Hetkel ma vaatasin üle A2-A6 käed. 3bet shove on +EV, aga tekkis küsimus, et maybe flat on veel suurema EV-ga näiteks 15BB deep. See võib tunduda segane, et flattida näiteks A3 15BB deep OOP, aga ma suht kindel, et flat on +EV, aga tahaks võrrelda just 3bet shovega.

    Hittides me saame suht alati cbeti (reeglian pool potti) ja samas meid ei panda peaaegu mitte kunagi AX peal, mis omakorda tähendab lisavaluet.

    E: ja siis on tekkinud küsimus - äkki on A8-AT käega mõttekam hoopis non 3bet AI standardina, kui 3bet shove. Võib tunuda ka segane mõte, et milleks mängida postflopi ja teha vigu? AQ/AK ei meeldi non-ai 3bet, sest liiga palju käsi, mis calliksid shove, ei shove 3betile.

  20. #3480
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 267

    Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

    Igav. HUSNG-des waiting listid ebanormaalselt kõrged ja nägin, et 30 000 kätt milestoneni. Hüppasin siis suvalisse FR lauda, et äkki joppab. No milestone ei hittinud, aga sain poti, mis oli rohkem väärt :)

    Vastane vist regular. Oli küll 4 tähte, aga ootas lauas ning reloadis.

    Poker Stars $0.50/$1 No Limit Hold'em $0.20 Ante - 2 players - View hand 2237002
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    Hero (BB): $251.20
    Tochminator (BTN/SB): $100.00

    Pre Flop: ($1.90) Hero is BB with 9 7
    Tochminator raises to $2, Hero calls $1

    Flop: ($4.40) 4 7 9 (2 players)
    Hero checks, Tochminator bets $3.15, Hero raises to $32, Tochminator says "what", Hero says "just play", Tochminator raises to $97.80 all in, Hero calls $65.80

    Final Pot: $200.00
    Hero shows 9 7 (two pair, Nines and Sevens)
    Tochminator shows A T (high card Ace)
    Hero wins $99.75
    Hero wins $99.75
    (Rake: $0.50)

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 12 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 12 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES