Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 4714

Hübriidvaade

  1. #1
    FPP Pro Kasutaja Gang Starr avatar
    Liitus
    Sep 2012
    Asukoht
    training
    Postitusi
    231

    Re: [$60 HT HUSNG]: Euronicsis kaableid nuusutamas

    Päris sada % ei ava, kuigi vist isegi võiks 20-25bb, aga see eeldab kiirelt reageerimist, et adjustida vastavalt vajadusele.

    Kui short on short sinu mõistes, millal sa ei mr?
    Ja kuidas need katsed läksid eelmine kuu, mis olid tulemused?

  2. #2
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 416

    Re: [$60 HT HUSNG]: Euronicsis kaableid nuusutamas

    Tsitaat Algselt postitas Gang Starr Vaata postitust
    Päris sada % ei ava, kuigi vist isegi võiks 20-25bb, aga see eeldab kiirelt reageerimist, et adjustida vastavalt vajadusele.

    Kui short on short sinu mõistes, millal sa ei mr?
    Võimatu vastata.

    Esiteks: kellele ema, kellele tütar.

    Teiseks oleneb ka vastasest. Regularide vastu mulle ei meeldi avada 100%, sest põhimõtteliselt iga kahe kaardiga 3bet shovemine muutuks mu vastu +EV-ks, kui ma just korrektselt callima ei hakka, aga seda on väga raske teha. Isegi, kui ma hakkan, saab vastane võtta oma 3beti mõneks ajaks alla ja kaotan siiski halbade callidega raha. Või kui ma nüüd enam 100% ei ava, siis regular saab koheselt aru (esimene fold seda juba tähendaks). Seega ma arvan, et 100% avang ei ole regularide vastu parim.

    Samuti ei soovi ma avada 100% vastaste vastu, kes ei foldi postflop. Kas siis check-raisevad, donkavad või check-callivad. Siis ma ei soovi olla 25o tüüpi kätega spottides, kus mul on 0% equityt ja mul puudub igasugune võimalus panku varastada. Näiteks: Q73 laual 25o on minu arvates 0% equityt aga T2 juba on 7 ja 3 vastu ülekaartide oudid. See muidugi ei tähenda, et ma seal bluffima hakkaks - tõin illustreeriva näite ning mängustrateegiat siin arutada ei ole mõtet.

    Mu steal protsendid:
    • 10/20: 83% (76% vs 8%)
    • 15/30: 81% (61% vs 22%)
    • 20/40: 78% (47% vs 33%)

    Sulgudes X vs Y tähendab: minraise vs openshove ning esimene number enne sulge Attempt to Steal total (absoluutselt iga steal). Toon võrdluseks ka buttoni VPIP, sest aegajalt limbin.

    VPIP in SB:
    • 10/20: 90%
    • 15/30: 88%
    • 20/40: 86%


    Tsitaat Algselt postitas Gang Starr Vaata postitust
    Ja kuidas need katsed läksid eelmine kuu, mis olid tulemused?
    Jõudsin ÜLDISELE järeldusele: open-raise > open-limp > open-fold. Rõhutan, et üldisele. Iga vastane on erinev ja teinekord võib järjekord hoopis vastupidiseks minna. Aga üldpopulatsiooni vastu peaks olema SB VPIP suur ning minu arvates mängijad, kellel on VPIP alla 70% mistahes levelil lekivad raha välja.

    Kui veel vaadata üldpopulatsiooni näitajaid, siis saame järgmise tabeli:

    Fold to Steal vs Minraise
    • 19-25BB: 34%
    • 12-18BB: 40%
    • 8-11BB: 48%
    • 6-7BB: 53%
    • Üldine: 37%

    Tõenäoliselt 3beti protsent on pöördvõrdeline. 6-7BB deepil 3betitakse juba 40% käsi, 7% flatitakse ning ülejäänud fold. Esimesel levelil 34% fold, 50% flat, 16% 3bet etc.

    Aga tabelist võib järeldasda, et igal tasemel võib hoida VPIP kõrgemana. Sügavatel stäkkidel on vastase range loosem, rohkem ruumi postflop mängida ja saab võtta kasumlikke spotte flopis. Hilisematel levelitel jällegi taandub preflop mängule ja üldiselt 6BB kanti enam minraiseda küll ei tasuks.

    Huvi pärast teen ka sama filtri vs fish*

    Fold to Steal vs Minraise
    • 19-25BB: 31% (-3% võrreldes üldisega)
    • 12-18BB0: 38% (-2% võrreldes üldisega)
    • 8-11BB: 46% (-2% võrreldes üldisega)
    • 6-7BB: 56% (+3% võrreldes üldisega)
    • Üldine: 34% (-3% võrreldes üldisega)

    * fishiks loen mängijat, kes donkab floppi rohkem kui 30% ajast VÕI 3betib preflopis vähem kui 10% ajast või stealib vähem kui 50% ajast või limbib rohkem kui 40% ajast või cbetib floppi vähem kui 50% ajast ning on mänginud vähemalt 20 kätt.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES