( Click to show/hide )


Aeg on läinud edasi ning nüüd tuhat turniiri täis.


Teha on veel väga palju. Aga mängu biidib ja ma olen nüüd suhteliselt kindel, et suudaksin 2 tunniga teha iga inimese võitvaks mikros. Seda tingimusel, et ta jälgib ühte A4 suurust «tabelit». Aga see ei ole pokker, ja biitimiseks nimetamine on ka pokkeri solvamine IMO.

Mida siis teha?

Näiteks strateegia sisaldab: «Shove iga äss, olenemata stäkist» või «Ei foldi mitte ühtegi taskupaari - alati all-in».

Praktikas näiteks, kui 25BB stäkiga Small Blind läheb all-in, siis kahtede taskupaariga callimine ei ole eriti hea mõte või siis sama sügava stäkiga A2o-ga open või 3bet shovemise eest ka Kuldpea 2013 tiitlit ei saa.

Kuna seiklusi saatis suhteliselt kuri downswing, siis ei hakanud rohkem õpetama mängulist poolt, vaid panustasin aega mentaalsele mängule. Selgitasin, et ei tohi olla tulemustele orienteeritud. HT HUSNG-des rohkem jälgida EV-d, kui üldtulemusi ning pikas perspektiivis mõlemad jooned leiavad teineteist sama kindlalt kui iga raha kupüür tee riigi keskpanka.

Täna üle pika aja vaatasin mängu ning kohe hakkas silma 24o-ga minraise call OOP-lt. Tekkis tunne:


Õnneks sellised vead ei ole ravimatud surmahaigused, ning vastumürki kerge leida. Järgneva tuhande mängu jooksul sooviksin näha 2% või paremat ROI-d. Päevas saab kuskil 100-200 mängu ning kui järgnevad tuhat mängu täis, siis annan teada, kuidas tulemused.

Kuna coachides olen väga palju $3,5 HTHUSNG-sid railinud, siis olen teinud väga palju tähelepanekuid ja märkmeid ning teise arvutisse on tekkinud väga viisakas fail. Failis on reastatud punktid: a) b) c) .... jne. Hetkel hakkab tähesti vaikselt otsa lõppema.

Kui kunagi meeles, aega saan ja viitsimsit tekib, siis teen nad inimsilmale loetavaks ja panen nad kuskile üles. Ise endale märkmeid tehes tulevad välja sellised laused, et võõras vist midagi aru ei saaks.

Mida võin kohe öelda:
  • open minraise 100% up to 10BB
  • cbet vähem kui pool potti, kui ei ole valuekäsi
  • cbeti vähemalt pool potti, kui on valuekäsi

Buttonilt prindid.

MINUST

Uuendasin Sharky litsentsi kuni sajastendi ning nüüd mängin ka sajaseid, kui lobbysid saab, aga põhivolüüm ikkagi $60 nagu oli ka arvata. Mis me ikka minust plärame. Läheme parem kosmosesse!

KOSMOS

Täna lugesin Novaatori artiklit, kus kirjutatakse, et Voyager 1 on jõudmas päikesesüsteemi äärealadele. Artiklit saab lugeda aadressil: http://www.novaator.ee/ET/kosmos/kui...aikesesusteem/

Tegu on huvitava artikliga, ja mis veel huvitavam või isegi minu jaoks väga hämmastava panev - sond on olnud «lennus» juba 35 aastat ning ikka veel töötab. Arvesse võiks võtta ka seda, et toona tehnika oli alles «lapsekingades», praeguseks on läbitud 18 miljardit kilomeetrit, ei ühtegi «hooldust» ega «boksipeatust», ei ühtegi vahetatud varuosa, avakosos ei ole ka just kõige sõbralikum koht, siis minu jaoks on see küll väga suur tehnika ime.

Samuti on müstika sidepidamine nii kauge vahemaa tagant. Ma ei imestaks, kui toona oleks olnud samad tehnilised võimalused, mis tänapäeval, aga siis ei olnud sittagi. Siis olid meil mustvalged telekad, puudus internet, mobiiltelefonist ei osanud näha keegi und, arvutid olid suuremad kui kombainid. Naljakas, et näiteks mõnes vanalinna keldribaaris muutub mobiiltelefon täiesti kasutuks ning kõne tegemiseks tuleb liikuda tänaval, siis toona, 35 aastat suudeti leida lahendus suhelda sondiga 18 miljardi kilomeetrise vahemaa tagant.



Uurisin Wikipediast ka natuke lisa. Näiteks 2011. aastal kulus sõnumi edasi-tagasi saatmiseks (Maalt Voyagerini ja tagasi) üle 33 tunni.

Üleüldse Voyager1 on väga huvitav teema. Sondile on kaasa antud kuldne grammofoni plaat, millele on salvestatud erinevat infot: meie asukoht päikesesüsteemis, erinevad helid (ala äike jne), erinevates keeltes tervitused, kuulsad laulud ja osad teaduslikud põhitõed.

Plaadi väliskestal on kujutatud kasutusjuhend, et õnnelikud Voyageri leidjad oskaksid ikka plaati kasutada.




Aga huvitav, kas kunagi keegi selle leiab? Mõelda vaid, et sond liikunud 35 aastat ja ta ei ole jõudnud isegi meie kodupäikese süsteemist välja, mis ei ole isegi kübeke kogu universumist. Siit võib mõelda, et isegi kui näiteks me saaksime kunagi ühe signaali või märgi intelligentsest tsivilsatsioonist, siis on ikka väga õhkõrn võimalus, et inimkond üleüldse suudaks füüsiliselt kokku saada, kui just tõesti ei «leiutata» midagi, mis suuri vahemaid aitaks läbida lühikese aja jooksul. Voyager siis ise liigub 17km/s ehk 61 000 km tunnis.

PS! Kui kedagi huvitab küsimus: «Kas me oleme üksi Universumis», siis soovitan raamatut: https://www.raamatukoi.ee/cgi-bin/raamat?6960

Seal 3 teadlast spekuleerivad selle üle loogika, tõenäosuste jms. alusel. Samuti tuleviku mõtteid, koloniseerimise ning planeetide ja tähesüsteemide vaheliste reiside teemal.

Vot selline post mult täna :)