Kaal

Üks eesmärk täidetud: soovisin augusti lõpuks kaaluda 68kg. Tänase seisuga tabloo kuvab 68.5kg ja rohkem midagi alla võtta ei ole.

On kahtlus, et kaal võib valetada umbes 2KG kergemaks, mis tähendab, et õige number jääb 68.5-70.5 kg vahele, aga see ei olegi oluline. See on kõigest number ning tõde räägib siiski peegel.

28. mai seisuga kaalusin 80.5kg ning 26. augusti seisuga 68.5kg ehk teisisõnu kolme kuuga pea 12kg ning puhtalt söömisega. Mingit näljutamist ei olnud ega otseselt midagi ei keelanud. Kõike võtsin mõistuse piires. Kõige tähtsamaks on minu arvates süsivesikute ja suhkrute kaotamine igapäeva menüüst.

Unustada kõik karastusjoogid, mahlad. Teed ja kohvi juua ilma suhkruta. Süsivesikud, eelkõige sai, kartul, makaronid ja muu selline asendada köögiviljadega. Esimesed 1-2 nädalat on natuke raske, aga siis harjud ära ning tänasel päeval ma ei suudagi mistahes kiirtoitu süüa.

Samas ei keelanud endale ka mitte midagi. Kui oli magusa isu, siis võtsin poest šokolaadi või sõin pizzat või mistahes ükskõik mida, aga seda mõistuse piires - üle ei tohi süüa ega liiga tihti. Alkoholi ei piiranud ning pigem seda voolas ojadena kõrist alla tänu asjade suurele kokkulangevusele :)

Trenni koha pealt - jooksmas sai omajagu käidud, aga pigem olid need tervistavad 3 kilomeetrised otsad, mida tegin võimalusel iga päev. 6-10km otsi enam ei viitsi joosta, sest ma tean, et nendel puudub minu puhul stabiilsus. Väikese otsaga tead, et see on kiire ja lõppresultaat on mõnus, eriti kui kostitada ennast peale jooksmist saunaga.

Pokker

Pokkeris on ka see kuu hästi läinud. Volüümi ei ole üles saanud (enamus on viimase 7 päeva volüüm), aga tulemustega rahul.

BB
( Click to show/hide )


$$
( Click to show/hide )


Limiidid

( Click to show/hide )


Järgmise 30 päeva eesmärk on saada vene PTR nulli :)