Tsitaat Algselt postitas bever Vaata postitust
Loodan, et neid vastajaid on veel. Ise avastasin alles selle lehekülje ja tundub nagu kummituslinn kus on nii palju väärt infot, et lugesin kuskil 4-5 hommikul. Tänapäeval, kui ütled, et tahad pokkeriga tegeleda on umbes sama kui ütled, et sinust saab uus räppar või warren buffet - naerdakse. Tänapäeval polevat enam võimalik head mängu tegema hakata kuna pokker on nii palju muutunud. Nüüd tekibki küsimus kuhu minusugused algajad keda teiste arvamus ei huvita lähevad-kellele kirjutada? Tõin raamatukogust raamatud, aga kui mõni koht selgusetuks jääb? kus ma nõu küsin? või pean õppima 5 aastat valesti ja siis teine 10 aastat seda viga välja juurutama? Algajatel tundub Eestis ikka väga raske olevat ja kui nii edasi läheb vaevalt 10 aasta pärast meil pokkeri kultuuri üldse enam on...
Igaljuhul oli tore lugeda teiste pokkeri päevikuid ja asjast natukenegi rohkem aimu saada.
Tänud!
Seda ma silmas peangi. Et hetkel foorum on liiga suur tänapäeva pokkeri jaoks. Algajatele on kindlasti strateegianurk vägagi vajalik ja mõeldud, aga advanced strateegiat enam foorumites ei jagata - õigemini, seda ei olegi mõtet, sest professionaalne pokker on paraku läinud tunduvad keerulisemaks ning ühese postiga seda edasi anda ei saa.

Algajate puhul, kus tehakse elementaarvigu, siis seal muidugi saab. Fundamentaalselt pokkeri alg - ja baasosa ei ole muutunud, aga lõpuosa on läinud vägagi täpseks, eriti tänapäevaste non-bumhunt mängudes. See selline hästi üldine ja tegelt mu kommentaar ka vägagi väära, nagu oleks hirmutav jutt, et pokker on jõudnud ligilähedale perfektseni - pole tõsi.

Rääkides foorumist, siis ma olen väga väga kaua mõelnud ja isegi mitmete sõpradega arutanud, et tugeva re-struktueerimiseni. See tähendab, et alafoorumeid jääb vähemaks, aga samas ei kao siit foorumist mitte kui midagi - vastavad alafoorumid liigutada sektsiooni «Foorumite Surnuaed». See tähendab, et teemad ja postid on kõik loetavad, aga sinna enam postitada ei saa.

Ma olen päris kindel, et ma suudaks uuesti foorumisse vägagi märgatava elu sisse puhuda, sest aega on möödunud juba aastaid, inimesed kas on loobunud pokkerist või kui mängivad edasi, siis ammutavad infot juba mujalt (reeglina sisegrupid), aga sooviskid kindlasti vanas heas foorumis käia ja lõbusalt aega veeta.

See ongi see koht, et miks ma nii kaua viivitanud ja võib-olla seda ei juhtugi. See on vägagi keeruline töö, et lõpuks puhuda taaskord eluke sisse. Samas siin blogides ma kirjutasin suht selliselt pinnapealselt, aga ma kindlasti ei lase foorumil ära konsvereeruda vaikselt, vaid kui kunagi otsustan ja ei viitsi, siis konserveerumine tuleb samamamoodi nagu algus - suure pauguga :)