Tsitaat Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
Kõrge reigi jutt ajab regid eemale, paljud pole harjunud ilma HUDita mängima ning lisaks mäng mida ma mängin on solvimata, lisaks sinna terve aasia vaalad ka otsa on olukord ok.
Mida tahtsin veel solvitud mängude kohta lisada, siis näiteks see tüüp: https://forumserver.twoplustwo.com/1...100nl-1826358/

See tüüp mängib samu FR ante mänge ja samas limiidis nagu sinagi, aga hullemad tulemused kui mul 'solvitud' mängus :)

Objektiivsuse huvides lisan graafiku. Ta winrate muidugi mproveb ja näha, et viimased 100k mängu on juba tõusuteel.

( Click to show/hide )


See selleks. Mida ma tahan öelda, et olgu mäng solvitud või mitte - kui oled minusugune, kes mängida ei oska, pole vahet, mida mängid - tala saad ikka :D

( Click to show/hide )

---

Muust. Optibetis võitsin jälle €250 EMV pileti ja nädalavahetusel rahvaturniiri mängima.

Siis sellest mõttetust pokkeris, mida sai nädalavahetusel liigagi palju tambitud või mina ei tea millest, saanud mõnusa 'odraiva' silma. Pole eriti meeldiv tunne. Kõige iroonilise see, et kontoris leitsil oli paar nädalat tagasi sama teema.