Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 4713

Hübriidvaade

  1. #1
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 416

    Re: [25NL@UNIBET] Tõmbame foorumi käima või mina üksi jäin? [€500 to busto@Unibet]

    Tsitaat Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
    Kuskil 2+2s lugesin just ,et GG pokkeri venemaa skin pokerok tahab hakata bännima inimesi kes on tallides. Ma veel pole viitsinud pikalt süübida kuidas seda täpselt võimalik teha-ju lihtsalt saadetakse puhkama liiga palju volli andvad võitvad mängijad,aga tupikteest küll asi kaugel.

    Lugesin minagi diagonaalis. Teema, millest käib jutt: https://forumserver.twoplustwo.com/2...anned-1836253/

    GG on alati olnud selline ja ma leian, et see on õige ning oleme ausad, et tallid ei ole enam õppekogunemise, vaid ilmselge kokkumängu koht. Kus mitte ei jagata enam teadmisi, vaid jagatakse käsi, reade, prizepoole, käib soft collusion, ja ei imesta, kui ka päris hard collusion.

    Pokkeris sellistel 'ühingutel' kohta ei tohiks olla ja tolereerida neid ka ei tohiks. See pole kahe sõbra vaheline road-duo, kus lihtsalt seltsis segasem EV-d otsida, vaid tallide puhul on ilmselge organiseeritud tegevus, mis on ainult kahjulik pokkerile.

    Ja kuidas seda teha? Lihtsalt. Kahtlustad ja paned bänni. Pokkeritoa omanikuna ma ka nii käituks. Ei viitsikski rohkemat uurida. Saadad raha tagasi ja lõppematule puhkusele.

    Mängija peab ise suutma ära tõestada, et eksitakse ja kui ei suuda tõestada, siis lõppematust puhkusest saab hoopis lõplik pokkeritoast välja viskamine jalaga perse löömise teel (väga tähtis aspekt selle juures!:D).

    Kusjuures selliselt, et kummiku ja pokkeritalli jalajälg valutab terve elu veel perses ja see peeruvahele saadud arm tuleb veel terve meelde hetkedel, kui vaja üüri või muud igapäevast maksta.

    Siis jääb meelde, et ta oli pokkeriparasiit, kes peale selle, et ei viitsinud ise õppida, elas teiste rahadest ja kellel tuli näpp perses seljas elada, et ta vähegi viitsiks mängida:D

    Las kiunub seal Two Plus Twos. Seda loeb seal alla 1% kommuunist ja just see osa, kes pole pokkeritoale kasulik.

    Kokkuvõttes. Võitev, eriti võitev ja organiseeruv mängija pole pokkerile kasulik.

  2. #2

    Re: [25NL@UNIBET] Tõmbame foorumi käima või mina üksi jäin? [€500 to busto@Unibet]

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Lugesin minagi diagonaalis. Teema, millest käib jutt: https://forumserver.twoplustwo.com/2...anned-1836253/

    GG on alati olnud selline ja ma leian, et see on õige ning oleme ausad, et tallid ei ole enam õppekogunemise, vaid ilmselge kokkumängu koht. Kus mitte ei jagata enam teadmisi, vaid jagatakse käsi, reade, prizepoole, käib soft collusion, ja ei imesta, kui ka päris hard collusion.

    Pokkeris sellistel 'ühingutel' kohta ei tohiks olla ja tolereerida neid ka ei tohiks. See pole kahe sõbra vaheline road-duo, kus lihtsalt seltsis segasem EV-d otsida, vaid tallide puhul on ilmselge organiseeritud tegevus, mis on ainult kahjulik pokkerile.

    Ja kuidas seda teha? Lihtsalt. Kahtlustad ja paned bänni. Pokkeritoa omanikuna ma ka nii käituks. Ei viitsikski rohkemat uurida. Saadad raha tagasi ja lõppematule puhkusel. Mängija peab ise suutma ära tõestada, et eksitakse ja kui ei suuda, on puhkus lõplik.

    Las kiunub seal Two Plus Twos. Seda loeb seal alla 1% kommuunist ja just see osa, kes pole pokkeritoale kasulik.

    Kokkuvõttes. Võitev, eriti võitev ja organiseeruv mängija pole pokkerile kasulik.
    Jh ,kerge maffia vibe. Olen minagi tallis olnud ja päris muhe oli db rev ajal kui läksime hh-desse,siis coachki naeris,et ära pane tähele,et mõne venna peale oli 100k kätt. Loomulikult teevad tallid ka population tendencie analüüse koos õpilastega h2n-s ja mis viga seda teha kui kõik õpilased saadavad oma käed sisse. Kui sinna lisame veel osasid talle ,kus hobesed vb softplayvad teiste talliliikmete vastu on tallid ikka halb nähtus. Lugesin 2+2s ühe braziilia talli kohta ,kus leping sai avalikuks-kui hobesel deep run siis peab kutsuma coachi(shadowma) "hariduslikel eesmärkidel"

  3. #3
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 416

    Re: [25NL@UNIBET] Tõmbame foorumi käima või mina üksi jäin? [€500 to busto@Unibet]

    Tsitaat Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
    Jh ,kerge maffia vibe. Olen minagi tallis olnud ja päris muhe oli db rev ajal kui läksime hh-desse,siis coachki naeris,et ära pane tähele,et mõne venna peale oli 100k kätt. Loomulikult teevad tallid ka population tendencie analüüse koos õpilastega h2n-s ja mis viga seda teha kui kõik õpilased saadavad oma käed sisse. Kui sinna lisame veel osasid talle ,kus hobesed vb softplayvad teiste talliliikmete vastu on tallid ikka halb nähtus. Lugesin 2+2s ühe braziilia talli kohta ,kus leping sai avalikuks-kui hobesel deep run siis peab kutsuma coachi(shadowma) "hariduslikel eesmärkidel"
    :D n1

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 5 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 5 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES