Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 4538

Hübriidvaade

  1. #1
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 267

    Re: [25NL@UNIBET] Tõmbame foorumi käima või mina üksi jäin? [€500 to busto@Unibet]

    Tsitaat Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
    Kuskil 2+2s lugesin just ,et GG pokkeri venemaa skin pokerok tahab hakata bännima inimesi kes on tallides. Ma veel pole viitsinud pikalt süübida kuidas seda täpselt võimalik teha-ju lihtsalt saadetakse puhkama liiga palju volli andvad võitvad mängijad,aga tupikteest küll asi kaugel.
    Nüüd ka ametlik avaldus: https://www.pokkeriprod.com/ggpoker-...pokkeritallid/

  2. #2

    Re: [25NL@UNIBET] Tõmbame foorumi käima või mina üksi jäin? [€500 to busto@Unibet]

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Mõte hea ,aga mind natuke hirmutab see mõte kuidas jõustama hakatakse. Vene og veeea-le öeldi,et tema võib oma talliga jätkata lühidalt. Et kui köhid pappi ,siis võid oma bisnessi jätkata,või niisama soojad suhted,eks näis mis elu toob

  3. #3
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 267

    Re: [25NL@UNIBET] Tõmbame foorumi käima või mina üksi jäin? [€500 to busto@Unibet]

    Tsitaat Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
    Mõte hea ,aga mind natuke hirmutab see mõte kuidas jõustama hakatakse. Vene og veeea-le öeldi,et tema võib oma talliga jätkata lühidalt. Et kui köhid pappi ,siis võid oma bisnessi jätkata,või niisama soojad suhted,eks näis mis elu toob
    Saa aru, et paraku see nii on. Miks peaks mingi eraettevõte, mis ei ole monopol, kehtestama reegleid, mis on tema äritegevusele kahjulik? Kui ühel hetkel nad otsustavad, et sina nende äritegevust kahjustad ja seetõttu sind mängust eemaldavad, siis paraku see nii on. Kurb, aga tõsi.

    E: muidugi ka vastupidi. Kui mišha ikka pappi köhib ja see on kellegile kasulik, siis ta jääb. Miks ei peaks?

  4. #4

    Re: [25NL@UNIBET] Tõmbame foorumi käima või mina üksi jäin? [€500 to busto@Unibet]

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Saa aru, et paraku see nii on. Miks peaks mingi eraettevõte, mis ei ole monopol, kehtestama reegleid, mis on tema äritegevusele kahjulik? Kui ühel hetkel nad otsustavad, et sina nende äritegevust kahjustad ja seetõttu sind mängust eemaldavad, siis paraku see nii on. Kurb, aga tõsi.

    E: muidugi ka vastupidi. Kui mišha ikka pappi köhib ja see on kellegile kasulik, siis ta jääb. Miks ei peaks?
    Saan väga hästi sellest aru,pole muidugi overlayst saati gg-d viitsinud avada nii,et ega mul sellest suurt sooja ega külma polegi-vastupidi kui fielde saaks väiksemaks eriti tallirahva vähenemisel tuleks tagasi.Juba meelitati,et tule tagasi viskame 5 dollarit mingi x makstud reigi eest....

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 32 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 32 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES