Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
Minu arvates on see natuke pettus või siis pesueht fine print. Kuidas saab võtta teenustasusid millegi eest, mille eest ei ole teenust saanudki? Ma mõistaksin, et ei soovita anda anda rahas, aga andku siis terve pilet ehk saaksin uut võidetud 100 eurost piletit kasutada järgmisel turniiril (või ka tagasiostuks). Aga nii reik võtta. No ma ei tea.

Laivist ehk Laivi Tuvahest. Kuna endal oli tegemist, otsustasin ise mitte minna ning sain pileti pikendamise asemel anda pileti hoopis edasi Naxerile. Ta jäi 17ndaks.

Kuna mitteosalemise arvelt tekkis veel lisaaega, siis kasutasin seda otstarbekalt järve luureks, et linaski hooaega alustada. See oli ka osalt seotud tegemistega, mis praegu aega röövivad ning seetõttu oleksin meelsamini turniiri vahele jätnud. Asjad on pakilised - ise terve hooajavälise aja uimanud ning mõeldud, et 'küll jõuab'.

Täna siis vaba päev ja kui oleks eile läinud, poleks tänast vaba päeva. Jooksmas käidud ja kohe vanni ning siis päeva nutima. Ja siin see kühvel ongi. Eriti häirivadki live turniiride puhul ebamugavalt pikad ja venivad struktuurid. Võtamegi eilse Coolbet live.

Turniir algab 18:30, 45 osalejat, 12 re-entryt ja turniir kestis 8h35 minutit. Tunduks nagu sujuv, aga kui sisse vaadata, siis ikka tüüpiline - alguses maru sügav ja lõpus seminitfest flipament, kus ilma eelneva kaardijooksuta tuleb sisuliselt iga flip üle elada.

Antud turniiril jõuti kuuenda koha rahadeni (mis ka sisuliselt mincash - €445, osalustasu €150) kell 2:30 öösel ja pool tundi hiljem, kell 03:00 öösel oli turniir läbi. Kõik.

Mul tekibki küsimus, et miks on vaja neid pikkasid eelstruktuure? Saan aru, et hästi vanasti, natuke pärast dinosauruste aega, kui olid võimalused piiratud, siis tõesti oli paindlikkuse võimalus väikene, aga nüüd?

Miks ei soovita eksperimenteerida erinevate struktuuridega? Näiteks kombineeritult ajaline-struktuur, kus late regamisel (RL) regamisel on 20-30BB ja blindid ei muutugi või sõltuvad mängijate arvust. Saavad LR perioode lühendada ja oma tagasiostud ikkagi kätte, mis muudaks turniire ehk vähe sujuvamaks.

Samuti avapäevad netis? Need tiksumise osad võiks ju vabalt netis ära tiksuda, mitte minna 150BB deep haigutama ja kätt ootama. EMV rahvaturniiril selline formaat ju end igati õigustas ja veel selliselt, et oli selle aasta EMV pokkeri edulugu ja kusjuures ainus edulugu. Minu arvates oli väga nauditav turniir.

Ega kaartidest ju imesid välja ei ime. 78s tuleb kätte ikka sama tihti ja floppab ikka sama tihti vajalikku matemaatikat. Seega, milleks neid ajad nii pikaks. Mitmepäevased festivaslide turniirid on teine teema, aga ma räägingi alla 100 osalejaga turniiridest.

Kui turniiride algne osa oleks lühem, saaksid diilerid varem koju ja mängijadki viisakamal ajal lõpetada, sest see esimene osa ongi üks paras lambitiks ja lõpusosas oleks kõigil rohkem mänguruumi. See on turniiridirektorite enda teha ja pangu loov fantaasia tööle - võimalusi on mitmeid.

Kokkuvõttes. Kui on olemas erinevaid võimalusi, siis ma ei tea. Lihtsalt kuus tundi tiksuda, et siis kuidagi läbi kobadega jõuda finaallauda, kus veel üks tund tiksuda, et jõuda mincashist kaugemale, et siis poole tunniga kogu tulemus ära otsustada. No ma ei tea. Ju siis kellelgile meeldib, kuid mulle ei meeldi.
No baar vajab samuti käivet,samuti on siiski palju diilereid käsundusega tunnitasu alusel,ehk siis iga lisatund toob vorsti lauale. Kindlasti hobikaid kellel ongi 1-2x kuus vabapääse kodunt välja möliseva naise ja laste eest,tema tiksub hea meelega seal need 6h ,vaatab kas saab vahel flopile pihta-võtab külma õlle ja naudib elu.