Oligi arvata, oligi arvata, sest üksi asi ei tule limiit kõrgemas ilma sitase persekarvata.

( Click to show/hide )


Suhkamisse igast asendist. Mäng ka pask. Jalku, saja asja kõrvale jms. pole mõtet mitut lauda togida. Tänasest siis vana hea ühe laua meetod.

Üks "huvitavam" käsi ka, kuidas QQ preflopis foldi läks. Muidugi järgnevat ei tohiks mingid lastekaitsed, rohelised, süstivad sotsid ja muud hullud lugeda. Minestavad ära.

( Click to show/hide )

Koristan siis arvutituba, samal ajal joostes edasi-tagasi arvuti ja toa vahelt, et käsi foldida.

Laps tuterdab ringi (7-aastane) ja vaatab, et mis teen. Siis läheb arvuti taha ja ütleb, et võib mind aidata.

No okei, proovib siis. Koristan ja kaardid tulevad. Ütlen, et vajuta "FOLD" nuppu. Siis juba jälle prügikaart ja ütlen, et tee linnuke sinna fold nupu ette jne. Sarnane jooks jätkub, kuniks tulevad emandad.

Aga selleks ajaks oli lapsel juba suht automaatseks fold kastile linnukese tegemine ja tegi naksti tegi linnukese. Muidugi UTG turbofoldis ja ma ei jõudnud kisama hakatagi, kui juba QQ oligi muckis :D

Ja siis veel üks kild. Päev varem, pühapäeval, hakkame minema jooksma ja siis ütlen, et pärast jooksmist hakkan ma pokkerit mängima, mille peale laps paneb: «Sul on ainult pokker, pokker, pokker. Tead ikka, et see pokker on üks sitt asi?»

Mul vajus suu lahti, et kuidas laps räägib, aga no mis sa teed, see oli ikka ülinaljakas ja ausalt öeldes õigust räägib. Eriti selliseid graafikuid vaadates.