Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 225, kokku 227 EsimeneEsimene ... 125175215223224225226227 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 4 481 kuni 4 500, kokku 4524
  1. #4481

    Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Panin uueks nimeks Put In Orc.

    Kuna nimes tühikuid kasutada ei saa kasutada, siis PUHTJUHUSLIKULT on uus nimi PutInOrc. Mingeid meelevaldseid seoseid ei maksa eelnevaga otsida (uskuge juhuseid) ja kui see ka ei sobi, siis imegu võlli.

    Nii, kui 7BI tagasi saan, lasen nahhui või busto. Koheselt tuli karma ka - ajas pres mingil põhjusel sisse. 6.5BI minna.

    ( Click to show/hide )
    Sharkis kirjutada putinis... annab igast põnevaid kasutajanimesid

  2. #4482
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 246

    Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

    Tsitaat Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
    Ma siin ükspäev mõtlesin et kui ma mängin 200bb deep mängu siis kas 1 BI on 100bb või 200bb?

    bb/100 kohta käiks nagu nl10 järgi aga BI on nagu nl20s
    Pole vahet. BB/100 on ikka BB/100. Stäkkide sügavusega kasvab ka potensiaalsete võitude sügavus, aga mingi aeg ta siiski pidurdub. Kõhutunde pealt ütleks, et see 80 - 120bb ongi kõige suurema winratega. Üle ja alla selle winratele enam juurde ei tule.

  3. #4483
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 246

    Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

    Tsitaat Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
    Sharkis kirjutada putinis... annab igast põnevaid kasutajanimesid
    No ongi. See oleks sama, kui mu nimi on KimIsRocketMan. Selliseid T-särkegi müüakse ja ka Putini teemalisi LOTR Orc temaatikat on omajagu. Aga näed, jõhker ründav. Ju venkusid häirib ja PEABKI häirima, sest Orc seostub otseselt sõjaga.

  4. #4484
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 246

    Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?


  5. #4485
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 246

    Tarkusehamba eemaldamine ja väljatõmbamine (Ranka blogi)

    Juba eelmine nädal tõmbas tagant alumise tarkusehamba veits hellaks, see nädal veits valus neelata ja kolmapäeva õhtul läks paiste. Neljapäeval panin aja ja täna kell 11:30 oli probleem lahendatud.

    ( Click to show/hide )




    Vähemalt vähe "joppas". Kaks aastat tagasi tõmbasin ülemised tarkusehambad ära ja siis öeldi, et alumist ei saa tõmmata, vaid vaja kirurgilist sekkumist ja võib paar aastat oodata.

    Paar aastat saigi täis ja läksin kohale (uute kohta) ja valmistusin juba miniatuurseks operatsiooniks, aga mis tehti - lihtsalt tõmbas välja. Veits WTF, et miks toona ära ei tehtud.

    Peale tuimastuse kadu hakkab korra valu, nüüd (14:30, foorumi kell vale, 3h peale välja tõmbamist) mingit valu enam ei ole. Õrnalt tuikab ja võiksin vabalt juba miski kohupiima süüa. Paistetused ja muud kadunud, veits veel veriseb.

    Mis kõige rohkem häirib, on ikka see värdjalik joodimaitse suus ja ega enne see ei kao, kui saan süüa või kohvi juua vms. Lükkan seda edasi kuniks veritsus täielikult kadunud.

    Ja mis veel WTF. ALATI. Kuidas alati läheb teistel niikaua. Mul oli aeg 11:00 ja kabinetti sain muidugi alles 11:16. Kuna oli mu jaoks uus kliinik, siis tuli ka röntgen teha ja kabinetist väljas, arvet maksin 11:30. Seega 14 minutiga sain probleemi räägitud, röntgneni tehtud ja hambast ka lahti. Müstika, kuidas alati teistel niikaua läheb ja see pole erandid, vaid pigem reeglid.

    Igatahes jälle üks probleem vähem. Niipalju saab öelda, et ülemistega takusehammastega oli lihtsam. Hommikul kell 08:00 läksin, 08:30 olin välja ja umbes 13:00-14:00 oli kõik unustatud - sai süüa ja juua kõike, läksin isegi toopäev. Järgmine päev võisid sihvkasid süüa.

  6. #4486

    Tarkusehamba eemaldamine ja väljatõmbamine (Ranka blogi)

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Juba eelmine nädal tõmbas tagant alumise tarkusehamba veits hellaks, see nädal veits valus neelata ja kolmapäeva õhtul läks paiste. Neljapäeval panin aja ja täna kell 11:30 oli probleem lahendatud.

    ( Click to show/hide )




    Vähemalt vähe "joppas". Kaks aastat tagasi tõmbasin ülemised tarkusehambad ära ja siis öeldi, et alumist ei saa tõmmata, vaid vaja kirurgilist sekkumist ja võib paar aastat oodata.

    Paar aastat saigi täis ja läksin kohale (uute kohta) ja valmistusin juba miniatuurseks operatsiooniks, aga mis tehti - lihtsalt tõmbas välja. Veits WTF, et miks toona ära ei tehtud.

    Peale tuimastuse kadu hakkab korra valu, nüüd (14:30, foorumi kell vale, 3h peale välja tõmbamist) mingit valu enam ei ole. Õrnalt tuikab ja võiksin vabalt juba miski kohupiima süüa. Paistetused ja muud kadunud, veits veel veriseb.

    Mis kõige rohkem häirib, on ikka see värdjalik joodimaitse suus ja ega enne see ei kao, kui saan süüa või kohvi juua vms. Lükkan seda edasi kuniks veritsus täielikult kadunud.

    Ja mis veel WTF. ALATI. Kuidas alati läheb teistel niikaua. Mul oli aeg 11:00 ja kabinetti sain muidugi alles 11:16. Kuna oli mu jaoks uus kliinik, siis tuli ka röntgen teha ja kabinetist väljas, arvet maksin 11:30. Seega 14 minutiga sain probleemi räägitud, röntgneni tehtud ja hambast ka lahti. Müstika, kuidas alati teistel niikaua läheb ja see pole erandid, vaid pigem reeglid.

    Igatahes jälle üks probleem vähem. Niipalju saab öelda, et ülemistega takusehammastega oli lihtsam. Hommikul kell 08:00 läksin, 08:30 olin välja ja umbes 13:00-14:00 oli kõik unustatud - sai süüa ja juua kõike, läksin isegi toopäev. Järgmine päev võisid sihvkasid süüa.
    Mulle ka öeldi,et alumine vajab pehmelt öeldes rohkem tööd. Öeldi,et segama hakkab siis teeme ära,aga kardan ,et nii lõdvalt ei pääse nagu sul. Nägin küll seda rötgeni,raudselt peavad seal saagima/peksma puru,sest nad ei saa elusees seal mingeid tange külge

  7. #4487
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 246

    Tarkusehamba eemaldamine ja väljatõmbamine (Ranka blogi)

    Tsitaat Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
    Mulle ka öeldi,et alumine vajab pehmelt öeldes rohkem tööd. Öeldi,et segama hakkab siis teeme ära,aga kardan ,et nii lõdvalt ei pääse nagu sul. Nägin küll seda rötgeni,raudselt peavad seal saagima/peksma puru,sest nad ei saa elusees seal mingeid tange külge
    Tegelikult ei ole erilist vahet. "Karmim" versioon on see, et hammas lõigatakse / puuritakse pooleks või neljaks tükiks. Suurem vahe tulebki sellest, et ühel protseduuril kulub kümmekond minutit, teisel kuni tunnike ja võib-olla saab ige natuke rohkem viga.

    Mõlemil juhul on organismile tarkusehamba eemaldamine siiski päris korralik trauma, meditsiiniliselt samas pisiasi.

    Lisaks, ka mina arvasin, et tuleb lõikamine, sest eelmises kohas öeldi, et nemad seda tarkusehammast eemaldada ei saa. Tarkusehammas siis oli täiesti vertikaalselt, kasvades paralleelselt lõualuuga ja ainult tunda oli, näha põhimõtteliselt ei olnud.

    Midagi taolist (suvaline pilt netist):


    Aga kabinetis selgus, et ei mingit lõikamist, ige tõsteti üles, hammas lükati robustselt eemale ja tõmmati jõuga siis tangidega välja. Kogu lugu

    Nüüdseks siis 12 tundi möödas ja kui näiteks ei mäletaks, et oleks hommikul käinud, siis arvaksin, et lihtsalt ige valus. Mingeid muid valusid ei ole, saab süüa, kohvi juua, õrnalt hell ja homme võiks juba šašlõkki järada ja sihvkasid süüa.

  8. #4488

    Tarkusehamba eemaldamine ja väljatõmbamine (Ranka blogi)

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Tegelikult ei ole erilist vahet. "Karmim" versioon on see, et hammas lõigatakse / puuritakse pooleks või neljaks tükiks. Suurem vahe tulebki sellest, et ühel protseduuril kulub kümmekond minutit, teisel kuni tunnike ja võib-olla saab ige natuke rohkem viga.

    Mõlemil juhul on organismile tarkusehamba eemaldamine siiski päris korralik trauma, meditsiiniliselt samas pisiasi.

    Lisaks, ka mina arvasin, et tuleb lõikamine, sest eelmises kohas öeldi, et nemad seda tarkusehammast eemaldada ei saa. Tarkusehammas siis oli täiesti vertikaalselt, kasvades paralleelselt lõualuuga ja ainult tunda oli, näha põhimõtteliselt ei olnud.

    Midagi taolist (suvaline pilt netist):


    Aga kabinetis selgus, et ei mingit lõikamist, ige tõsteti üles, hammas lükati robustselt eemale ja tõmmati jõuga siis tangidega välja. Kogu lugu

    Nüüdseks siis 12 tundi möödas ja kui näiteks ei mäletaks, et oleks hommikul käinud, siis arvaksin, et lihtsalt ige valus. Mingeid muid valusid ei ole, saab süüa, kohvi juua, õrnalt hell ja homme võiks juba šašlõkki järada ja sihvkasid süüa.
    Ei ole kuulnud kunagi sellist edulugu alumise tarkusehambaga,pigem vastupidi-et on pidanud tuimestust juurde lunima veel näiteks.Äkki asi heas kliinikus/arstis hoopis ja viskaks neile promo ka peale ? Mis hind kujunes ? Sest tehniliselt mida kauem jebitakse ,seda krõbedam võiks kujuneda hind ,mis tekitab minus vandenõuteooriaid.Ülemistega jh lihtne ,arst ütleb ,et ma korra vaatan kas tuimestus juba toimib ja järgmine hetk juba hammas väljas.

  9. #4489
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 246

    Tarkusehamba eemaldamine ja väljatõmbamine (Ranka blogi)

    Tsitaat Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
    Ei ole kuulnud kunagi sellist edulugu alumise tarkusehambaga,pigem vastupidi-et on pidanud tuimestust juurde lunima veel näiteks.Äkki asi heas kliinikus/arstis hoopis ja viskaks neile promo ka peale ? Mis hind kujunes ? Sest tehniliselt mida kauem jebitakse ,seda krõbedam võiks kujuneda hind ,mis tekitab minus vandenõuteooriaid.Ülemistega jh lihtne ,arst ütleb ,et ma korra vaatan kas tuimestus juba toimib ja järgmine hetk juba hammas väljas.
    Oled sa kuulnud edulugusid üldse mõnest hambaprotseduurist või meditsiinilistest ebameeldivates protseduuridest nagu "mõõga" neelamisest? Samuti ajateenisusest (eriti just vanemal ajal) ja muust taolisest?

    Seal on kolm põhjust. Edulood nendest kõigis on nii lühiajalised ja mõttetud, et seal pole midagi rääkida ja keegi ei viitsi kuulata, siis jäävad need lood kas rääkimata või märkamata.

    Teiseks, mis haakub esimesega, inimesele jääb alati meelde negatiivne. Seega inimene kuuleb ja märkab rohkem negatiivset kui ka on rohkem altis seda rääkima.

    Kolmandaks. Taaskord võib haakuda esimestega, aga inimesed tahavad teha end paremaks. Kas just paremaks on õige sõna, aga vähemalt tähtsamaks vms,. et näidata, mida ikka tema üle elas ja kuidas ikka tema ajal oli.

    Pigem on need kõik erandid, kui reeglid ja erandeid juhtub ning kui küsida ausalt inimese käest, et kuidas see siis tegelikult oli ja kuidas hindad, siis saadki vastuse nendel kõikidele teemadele, mida näitena tõin: ebameeldiv, aga ei midagi hullu. Oli mõõganeelamine ebameeldiv, aga mitte midagi hullu; oli hamba eemaldamine ebameeldiv, aga mitte midagi hullu; oli ajateenistus ebameeldiv, aga mitte midagi hullu; nimekirja võib jätkata väga pikalt ja seetõttu tõin ka väga kauge võrdluse ajateenistuse näitel.

  10. #4490
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 246

    Tarkusehamba eemaldamine ja väljatõmbamine (Ranka blogi)

    Tsitaat Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
    Ülemistega jh lihtne ,arst ütleb ,et ma korra vaatan kas tuimestus juba toimib ja järgmine hetk juba hammas väljas.
    Ja mis vahet seal on, kui tuimestus töötab, ja nad on juba väljas või nusberdab seal pool tundi? Lihtsalt ebameeldiva olukorra pikendamine, aga mitte rohkemat ja ebameeldivust pigem põhjustabki olukord ise kui ka suu lahti hoidmine?

    Ma võrdleks seda sellega või toomegi absurdse näite või võrdluse. Oletame, et on hammaste sügamise protseduur, mis teeb hambad korda. See on selline protseduur, et pead hoidma suud lahti üks tund ja keegi sügab pehme harja, sule või sõrmega üks tund su hambaid, aga selliselt, et tunned seda hammaste sügamist - et keegi sügab, aga mitte mingeid muid aistinguid ei ole. Peale seda lähed ära, suu on vähe kange ja kõik.

    Kas peaksid seda protseduuri julmaks? Ei peaks ju. Ja sisuliselt sama ongi ju tarkusehamba eemaldamise protseduuri tunnetus. Esimene süst ongi valus, aga see kestab kõigest millisekund - lihtne torge ja kõik.

    Kokkuvõttes, mis tahan öelda, et protseduur on ju sama lihtne, lihtsalt ajaliselt läheb pikemaks ja ei tasuks nii ebameeldivaks seda mõelda.

    Aga tagasitulles enda juurde. Täna hommikul järasin juba kanakoiba. Raske on järada, sest lõualuu/kael on veel valus ja see pole seotud hamba väljatõmbamisega, vaid põletikuga. See oli valus enne arstile minekut ja suu eriti lahti ei tahtnud minna.

  11. #4491
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 246

    Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

    Muudan ka postide pealkirjad ära "tarkusehamba eemaldamine", sest arvan, et päris head arutelu materjali siin tulevastele hirmuritele ja äkki Google Spider leiab ja saab mingi ranki.

    Paraku kahtlen selles, sest minu tunnetuse kohaselt on Google algoritmid viimaste aastatega läinud rumalamaks. Kas rumalamaks on õige sõna, aga ütleksin "lihtsamaks" ja see vist seepärast, et keskmine otsija on läinud lollimaks või teeb rumalamaid otsinguid.

  12. #4492

    Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Muudan ka postide pealkirjad ära "tarkusehamba eemaldamine", sest arvan, et päris head arutelu materjali siin tulevastele hirmuritele ja äkki Google Spider leiab ja saab mingi ranki.

    Paraku kahtlen selles, sest minu tunnetuse kohaselt on Google algoritmid viimaste aastatega läinud rumalamaks. Kas rumalamaks on õige sõna, aga ütleksin "lihtsamaks" ja see vist seepärast, et keskmine otsija on läinud lollimaks või teeb rumalamaid otsinguid.
    No mõõga neelamise ja ajateenistusega võrreldes on tegemist ikkagi teenusega mille maksan oma taskust kinni ja õnneks või kahjuks on ka kvaliteedierinevus. Seega sellisel juhul võtaks võimalusel selle 10 minutit ja järan ka kanakoiba järgmine päev

  13. #4493
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 246

    Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

    Uus liiga algas. Eelmisest võitsin telku, mis nüüd juba töö juures seinal. Salajutud FTW.

    ( Click to show/hide )


    Keda liiga huvitab, siis info:
    https://www.pokkeriprod.com/optibeti-kolmevoistlus/

  14. #4494
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 246

    Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

    Lendan jooksma. Selle hambateema võib siis lukku panna. 50NL ikka ei biidi. Tra, alati!

  15. #4495
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 246

    Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

    Ou yeah. Mul aastaid olnud selline probleem, et kui pole pikalt söönud (näiteks hommikul ärgates, kiirel ajal lõuna vahele jätnud jne.), siis söömist alustades vasakpoole alumisse lõualuuse lööb korra selline tuimvalu või - kangus. no umbes nagu vaja korra "ringutada".

    Täna hommikul sööma hakates olin selleks valmis. Siinkohal on vaja täpsustada. Valmistumine ei ole teadlik valmistumine, vaid see tuleb alateadvusest. Kuna probleem on olnud aastaid ja keha siis sellega harjunud ning muutunud automaatseks. Täna siis hammustan ja miskit lööb pähe, et midagi on hoopis teistmoodi.

    Koheselt ei turgatagi pähe, et mis teistmoodi on. Söön edasi ja tunnen, et ikka midagi oli teistmoodi. Kohe hoopis teistmoodi. Kas ma olen haigeks jäänud? Mis toimub? Siis lööb pähe! BINGO! Polnud seda häiringut!

    Seega ju too tarkusehammas surus mõnele närvile või muudmoodi oli selle häiringu põhjuseks. Igatahes probleem pühitud kui harjaga ja selline probleem, mille peale poleks tulnudki, sest too häiring oli täiesti "mõttetu", sest pidasin seda lõualuu kanguseks vms.

  16. #4496
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 246

    Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

    Kui kedagi pakub huvi, siis täna 11-eurone turka, millele 4 x €1500 piletit garanteeritud ja üks loosis kõigil osalejate vahel: https://www.pokkeriprod.com/11-overl...wsopc-tallinn/

    ***
    Kuidas mängida?

    Kuna tegu on 5-min. tasemetega turboga, siis vaatamata sügavale (183BB) stardistäkile, hakkab 11-euroseid lisaoste mingil ajal retsilt kuluma.

    Kuna ainuüksi loosipileti pärast tasub mängida, siis mina isiklikult registreerin hilise perioodi lõpus ehk kell 21:30 ja kui elada üle järgmised kolm taset (18., 19. ja 20. tase), mis teeb mänguliselt 15 minutit, siis saab ka teha juurdeostu, mis annab 50 000 mängumärki.

    Panused 18. tasemel on 1250/2500, 19. tasemel 1500/3000 ja 20. tasemel 2000/4000.

    Siit see iva hakkab. Alates kella 21:30 kuni 21:45 ehk 15 minutit enne tänaseid jalkumänge hakkab mõnus venitamine ja nittimine pihta. Suured stäkid kuivavad ka selle kolme leveliga kokku, sest tasemed kahekordistuvad, aga mängukäsi ei mängita - kõik s.h. suured stäkid soovivad saada 50K lisaoste.

    Seega minu soovitus on, et kui ei ole erilist tõsist mängusoovi, aga loosis tahetakse osaleda ning ei taheta poolteist tundi elust raisata, siis 21.30 regamine on soliidne strateegia ja võib olla +EV regamine.

    Kui tuleb vähem kui 136 mängijat, on ainuüksi iga mängija pileti väärtus rohkem kui 11 eurot ehk turkapileti väärtus.

  17. #4497
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 246

    Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

    Ja seda turkat võib ka täna peale passida: https://www.pokkeriprod.com/win-tv-l...did-coolbetis/

    Overlay seal on seal garanteeritud, aga täna veel pühad, siis võib see veel priskem tulla.

  18. #4498
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 246

    Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

    Täna lõunal sain "Red Envelope" kampaania käigus isegi päris kopsaga auhinna - 40 dollarit $0.25/$0.50 lauas.
    ( Click to show/hide )


    WSOPC kampaanias sain üheksanda koha, mille eest €55 pilet WSOPC netiturniiri satelliidile, aga kulutasin tunduvalt rohkem.

    Mänguga kaotasin $524.48. "Red Envelope" ja reigi tagastuse ning "GGCare & GGCheers" turniiridelt sain tagasi $169.25. Seega kogumiinus $355.23.

    Peale selle nüüd sõltuvus - ei jäta jonni, kui olen tagasi nulli jõudnud või kontol raha nullis või äkki ime läbi see "sportlik hasart" kuidagi ise lahtub ja kaob. Viimane pole enam tähtiski, et isegi sel juhul ma tagasi 25NL enam ei lähe.

    ( Click to show/hide )

  19. #4499
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 246

    Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

    100BB olukord. Oled buttonil, folditakse sinuni ja blaindidel on "tavapärased" regularid, kellega mingit erilist ajalugu ei ole.

    Mis arvata olukorrast, kus mitte kunagi mitte ühtegi buttonit ei foldiks? Mulle tundub buttonilt fold sellises olukorras viga. Isegi 23o openlimp tunduks soliidne lähenemine.

    Mida rohkem mõtlen, seda rohkem antud olukord meeldib ja fetišeerin seda olukorda kuna minu kogemustele põhinedes SB liiga palju openfoldib BB-le ning buttoni limbiga saaks selle SB omanikuks.

    Täpsuse huvides. Räägin limiitidest $0.10/$0.25 ja $0.25/$0.50, kus mu kogemused pärinevad. Esimesest rohkem, teisest praeguseks veel limiteeritud, aga ikka ja jälle näen SB foldimist.

  20. #4500
    oih väike puuks! Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    3 786

    Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    100BB olukord. Oled buttonil, folditakse sinuni ja blaindidel on "tavapärased" regularid, kellega mingit erilist ajalugu ei ole.

    Mis arvata olukorrast, kus mitte kunagi mitte ühtegi buttonit ei foldiks? Mulle tundub buttonilt fold sellises olukorras viga. Isegi 23o openlimp tunduks soliidne lähenemine.

    Mida rohkem mõtlen, seda rohkem antud olukord meeldib ja fetišeerin seda olukorda kuna minu kogemustele põhinedes SB liiga palju openfoldib BB-le ning buttoni limbiga saaks selle SB omanikuks.

    Täpsuse huvides. Räägin limiitidest $0.10/$0.25 ja $0.25/$0.50, kus mu kogemused pärinevad. Esimesest rohkem, teisest praeguseks veel limiteeritud, aga ikka ja jälle näen SB foldimist.
    Aga ava jah laialt, kui märkad et hakkad rohkem 3betti saama siis veidi adjustid lihtsalt, ehk steali nii palju kui lubatakse.

    Arvan paljud mängivad 8 lauda ja ei vaata su ATS stattigi ja ei hakka vastu.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 16 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 16 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES