Ou yeah. Mul aastaid olnud selline probleem, et kui pole pikalt söönud (näiteks hommikul ärgates, kiirel ajal lõuna vahele jätnud jne.), siis söömist alustades vasakpoole alumisse lõualuuse lööb korra selline tuimvalu või - kangus. no umbes nagu vaja korra "ringutada".

Täna hommikul sööma hakates olin selleks valmis. Siinkohal on vaja täpsustada. Valmistumine ei ole teadlik valmistumine, vaid see tuleb alateadvusest. Kuna probleem on olnud aastaid ja keha siis sellega harjunud ning muutunud automaatseks. Täna siis hammustan ja miskit lööb pähe, et midagi on hoopis teistmoodi.

Koheselt ei turgatagi pähe, et mis teistmoodi on. Söön edasi ja tunnen, et ikka midagi oli teistmoodi. Kohe hoopis teistmoodi. Kas ma olen haigeks jäänud? Mis toimub? Siis lööb pähe! BINGO! Polnud seda häiringut!

Seega ju too tarkusehammas surus mõnele närvile või muudmoodi oli selle häiringu põhjuseks. Igatahes probleem pühitud kui harjaga ja selline probleem, mille peale poleks tulnudki, sest too häiring oli täiesti "mõttetu", sest pidasin seda lõualuu kanguseks vms.