Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 4714

Hübriidvaade

  1. #1
    oih väike puuks! Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    3 875

    Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

    Aga pane eesti keeles siis keegi ei oska reportida.

    Kahtlustan et päris inimene ei vaatagi seda, pannakse report ja tulebki sulle juba nõue.


    Näiteks mina olen saanud 2 hoiatust et ma bumhuntin regulare?!? Üks neist mängis max laudadel 6-8k kätt päevas, proovi siis tema lauda mitte minna.

    Kui ma neile kirjutasin siis põhimõtteliselt selgitati mulle, et see on automaat süsteem ja ma ei pea muretsema, küll aga ma ei tea kas kui 3.nda hoiatuse saan kas siis automaat süsteem paneb mulle banni ka :D
    Viimati muudetud Kakahirmutis poolt : 05.07.24 at 09:07

  2. #2

    Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

    Tsitaat Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
    Aga pane eesti keeles siis keegi ei oska reportida.

    Kahtlustan et päris inimene ei vaatagi seda, pannakse report ja tulebki sulle juba nõue.


    Näiteks mina olen saanud 2 hoiatust et ma bumhuntin regulare?!? Üks neist mängis max laudadel 6-8k kätt päevas, proovi siis tema lauda mitte minna.

    Kui ma neile kirjutasin siis põhimõtteliselt selgitati mulle, et see on automaat süsteem ja ma ei pea muretsema, küll aga ma ei tea kas kui 3.nda hoiatuse saan kas siis automaat süsteem paneb mulle banni ka :D
    bumhunt keelatud või ? tra see saidi asi korrastada kui häirib. Tehku ainult anonüümsed lauad, kus kõik ongi anonym1 ja 2 jne .Kunagi triobetis oli selline lahendus kõrvale, ei mäleta kas tavalaudu oli ka ,aga anonüümsetes laudades tõmbas silme eest kirjuks kui kiirelt bankrollis nr tõusid

  3. #3
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 416

    Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

    Tsitaat Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
    Aga pane eesti keeles siis keegi ei oska reportida.

    Kahtlustan et päris inimene ei vaatagi seda, pannakse report ja tulebki sulle juba nõue.


    Näiteks mina olen saanud 2 hoiatust et ma bumhuntin regulare?!? Üks neist mängis max laudadel 6-8k kätt päevas, proovi siis tema lauda mitte minna.

    Kui ma neile kirjutasin siis põhimõtteliselt selgitati mulle, et see on automaat süsteem ja ma ei pea muretsema, küll aga ma ei tea kas kui 3.nda hoiatuse saan kas siis automaat süsteem paneb mulle banni ka :D
    Kakahirmutis õpib kõndima....

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 6 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 6 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES