Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 4713

Hübriidvaade

  1. #1
    oih väike puuks! Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    3 873

    Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Pilet juba kontol. Egas ma polekski märganud, et ma midagi võitsin, aga nägin, €1750 eest pileteid kontol. Enne oli üks €250 pilet Egghunt ajast, mis ootab ka ära kasutamist.
    Nüüd hea aeg alustada seeriat "Ranka road to million"

  2. #2
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 416

    Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

    Tsitaat Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
    Nüüd hea aeg alustada seeriat "Ranka road to million"
    Pärast Müür saadab oma karaoke ja PD-baaridest "kandid" selga nime varguse eest. Tal ju oma seiklusele ülioriginaalne nimi mõeldud, mida ei ole mitte keegi mitte kunagi varem kasutanud.

    Ma arvan, et kui ta saaks, siis vahetaks selle nime hoopis midagi veelgi originaalsemaks ja modernsemaks nagu näiteks "(Nendest) miljonitest ei tea me (küll) midagi".

  3. #3
    oih väike puuks! Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    3 873

    Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Pärast Müür saadab oma karaoke ja PD-baaridest "kandid" selga nime varguse eest. Tal ju oma seiklusele ülioriginaalne nimi mõeldud, mida ei ole mitte keegi mitte kunagi varem kasutanud.

    Ma arvan, et kui ta saaks, siis vahetaks selle nime hoopis midagi veelgi originaalsemaks ja modernsemaks nagu näiteks "(Nendest) miljonitest ei tea me (küll) midagi".
    Sellele otsa tuleb ainult panna videotesse suu lahti pildiga thumbnail ja "I HAVE NEVER RAN SO BAD" või "POKER PRO WINS MADIS MÜÜR CHALLENGE"




Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 2 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 2 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES