Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 215, kokku 220 EsimeneEsimene ... 115165205213214215216217 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 4 281 kuni 4 300, kokku 4391
  1. #4281
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 126

    Re: [25NL@UNIBET] Tõmbame foorumi käima või mina üksi jäin? [€500 to busto@Unibet]

    Ja pokkeri koha pealt. Peale Räpinat eriti pokkerit mänginud pole. Cashi 750 kätt, 3 liiga turniiri ja mõned freerollid.



    Ehk järgmine nädal jõuab rohkem cashi tampida ja põhjus proosaline, et lihtsalt pole olnud aega ja üldse viimase poolteist nädalat erinevaid ussi-*****-augu probleeme tekkinud.

    Suurepärane näide tänasest. Tööauto, suht tutikas, aga kuu aeg seisnud ja mingil põhjusel aku tühi. Oli vaja korra autot liigutada ja paar asja teha. Lihtne värk - krokodillid taha ja asi korras.

    Mis ei toimi - krokodillid. Nusberdad nendega ja siis saad aru, et pole kasu. Autoabi kohale ja jälle oota. Saime siis auto käima ja väike laadimistiir. Selle aja sees selgub tõsiasi, et väikesest tiirust ei piisa või aku täiesti õhtal.

    Viimane osutuski tõeks. Hakka siis uut sebima ja jebima. Plaanitust poolest tunnist sai kolm tundi ja asjad ikka tegemata, vaid pigem tekkinud tegemisi peale ja asjad, mis seetõttu jäi tegemata, lükatud uude nädalasse, sest NV-l kaitseliidu teema ja veel paar muud jura ära lubatud.

    Muidu oleks timm, aga kui miskid täiesti lamp ootamatused ja nii öelda Murphy seadused tulevad, siis paraku pokker teatud Murphy rohketel perioodidel graafikusse kuidagi mahtuda ei taha.

    Ja siia tahtsingi jõuda. Tegelikult ei viitsikski sellistel aegadel mängida ja jube hea, kui ei ole elukutseline või noh, ei sõltu laudadest ja tead, et lauad ja pokker on olemas homme, ülehomme, järgmisel nädalal kui ka järgmisel kuul :)

  2. #4282
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 126

    Re: [25NL@UNIBET] Tõmbame foorumi käima või mina üksi jäin? [€500 to busto@Unibet]

    Cashi pole mänginud, mõndasid pileteid toksinud ja eile oli omapärane toksimine.

    Osalustasu €50, garanteeritud 2 x €250 piletit, kolm regas. Hiline registreerumine KAKS TUNDI! WTF?

    Regas ka neljas osaleja, kes läks busti ja mõne aja pärast sai lennuki ka kolmas. Järele jäi meid kaks ning 43 minutit oli hilise regamise lõpuni - kaks saavad pileti.

    Siis mõtlesin, et kas tõesti peab nüüd 43 minutit ootama? Õnneks nii ei olnud ja tõenäoliselt kasutati reeglit, et nii kui rahades, sulgub hilise regamise periood. Sellega siis turniir õnneks lõppes.

    No jah. 2008. aasta paiku oli Sunday Millionitel osalejaid mitu tuhat ja late regamised kestsid 30 minutit. Väiksematel turniiridel hea, kui mõni minut oli, nüüd juba turniiriel, millele on eeldada, et maksimum 20 mängijat tuleb, on hilised regamised kaks tundi.

    Üleüldse minule, kui vanale peerule, on turniirid lobbyd muutunud juriidiliseks dokumendiks, millega päriselt tuleb ka enne mängima asumist hoolikalt tutvuda. Hea, et juba mingit pokkerijuristi ei pea enne turniiri algust palkama, kes selgitab kõik tähtsamad nüansid ära.

    - mis ajani hiline registreerumine;
    - mis ajani re-entry periood;
    - mis ajani rebuy periood;
    - mis ajani addon periood jne.

    Pole harukordne, et päriselt saad ka tilltist või mõne üllatuse osaliseks, kui lobbga hoolikalt ei tutvu.

    Mõned näited. Üks teine turniir. Samuti väike, heal juhul 15 inimest osaleb. Hiline regamine kestab 8 taset ehk ca. 1 tund. Kui hiline regamine läbi, siis juba eeldad, et tegu freezeoudiga. Aga ei. Peale seda kesatab veel üks tase rebuysid :D

    Teine näide. Rebuy turniir. Hiline registreerumine poolteist tundi, mitte sõnagi tasemetest. Rebuy aeg esimesed 20 levelit ja addon annab viiekordse algstäki.

    Inimene, kes lobbyga nüüd hoolikalt ei tutvu, võibki heas usus regada mis tahes ajal eeldusega, et late regamise ajal lõppeb ka rebuyperiood.

    Eip. Tegelt tuleks läbi lugeda lobbys olev iga viimnegi rida, sest turniiri miniatuurse kirja lobbys, kus pead ekstra akna laiendama või alla kerima, on ajalehe artikli pikkuses tekstis kirjas, et pärast hilist regamist tuleb veel vastu pidada 3 taset, enne kui saad teha add-oni.

    Ehk päris fine-prindiks need turkade lobbyd läinud, nagu tutvuks mingi T&C-ga. Liskas nendele rebuydele on veel re-entrid, mis ajal, mis perioodil, kui palju.

    EDIT: Ahjaa. Ja lisaks ma olen päris kindel, et mitte keegi ei oska ära põhjendada netipokkeris pikkasid late registration aegasid.

    Lives on see mõistetav, kuna füüsiliste kohtade puudusel hiline registreerumine tagab pääsu waiting listis olevatel mängijatele ja füüsiliste kohtade olemasolul neile, kes päriselt ka turniirile hilinevad ootamatutel põhjustel (ummikud, trnaspordivahend katki, mingi muu mure), aga netis neid põhjusid ei ole. Virtuaalseid laudu on piiramatult ja netis saab olla pm. igal ajal ning igal pool.

    Paradoksaalselt oleksid pidanud netis haigelt pikalt hilised registreerumised olema just 'vanasti', kui ainsaks mänguvahendiks saigi olema desktop või rüperaal (oi kuidas vihkan seda sõna) ning tekkis hilinemis võimalus jõuda füüsiliselt wifipunkti või kompu taha, nüüd seda probleemi ei ole. Mängi kasvõi peldikus.

  3. #4283
    oih väike puuks! Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    3 710

    Re: [25NL@UNIBET] Tõmbame foorumi käima või mina üksi jäin? [€500 to busto@Unibet]

    Late regid on päris hulluks läinud küll, mingi freerollidel 3h oodata on crazy

  4. #4284
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 126

    Re: [25NL@UNIBET] Tõmbame foorumi käima või mina üksi jäin? [€500 to busto@Unibet]

    Tipp-topp-tupp ning Türi ja Paide.

    Türi ja paide koha pealt - eile hakkasin telos foorumisse posti tegema, aga läks perse. Proovisin ka teist korda. Taaskord pikk post kadus. Ei funka see telorakendus foorumis või vähemalt admin paneeliga.

    Kui üldine probleem, siis absoluutselt ei huvita ka, sest telefonid ja vBulletin... No, las jääb.

    Teine Türi ja paide see GGPoker. Ei oska seal mängida ja mõnusalt peeruvahele saanud. Kunagi sellest pikemalt, aga tipp-topist kah.

    Eile sai mängitud EMV põhiturniiri satikat. Väike klipp, kuna pidin autos tahvlist mängima, mis on ikka läbi ussiemmi mängimine, siis tekkis juba ainuüksi sellest paras lollitamise tuju.

    Olgu ka öeldud, et ei mõista neid, kes suudavadki nutikates mängida. Mõistatus. Aga, oi oi, vaatame siis klipi ka üle.

    ( Click to show/hide )


    Lõpus sain siiski läppari taha, mis polnud ka minu oma. Olgu ka öeldud, et ka läpparid pole minu kõige meelisseadmed. Ajavad asja e-maili lugemiseks ära, aga ega muuks nad eriti kõlbagi.

    Minu moto ikka see, et mida vanemaks jään, seda suuremaks ja rohkem neid kuvareid peab olema ja seda kirevam ning võimsam kast peab maas lebama. Milleks osta paksemaid prille, kui selle kompenseerib suurem kuvar..

    Igatahes lõpp hea, kõik hea ja järjekordne pilet taskus:

    ( Click to show/hide )


    Pilt siis tehtud teloga, sest nagu öeldud, polnud oma raalis, võõras läpparis.

    Ja järjekordne pilet seepärast, et nädalapäevad varem sain 250-eurose pileti ja enne seda ka 100-eurose rahvaturniiri pileti. Kõik piletid saanud freerollilt või €5 satikatelt.

  5. #4285
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 126

    Re: [25NL@UNIBET] Tõmbame foorumi käima või mina üksi jäin? [€500 to busto@Unibet]

    Sweet. Sain GGMasters Overlay Edition $150 (10 miljonit garanteeritud) turkale pileti. Satikas, mida mängisin, oli 15-dollariline ja 20 piletit GTD. Isegi pea tonnine overlay jäi satikale sisse.

  6. #4286
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 126

    Re: [25NL@UNIBET] Tõmbame foorumi käima või mina üksi jäin? [€500 to busto@Unibet]

    Kevad! Läksin või õigemini tulin korra kontorisse ja väljas tunda ning näha kevadet. Muud ei tahtnudki öelda. Kunagi, kui planeet rohepöörajate hullude arvates sulanud, siis äkki kuskilt serverist leitakse see kõvaketas, kus on selle foorumi see postitus ning nähakse, et 18.02.2024 oli tunda rajoonis (Lasnamäel) kevadet.

  7. #4287
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 126

    Re: [25NL@UNIBET] Tõmbame foorumi käima või mina üksi jäin? [€500 to busto@Unibet]

    Vastane floppas rea, mis üldiselt holdemis on olemuselt nuts ning kõvema rea vastu jooksmine on pigem cooler. Aga kui läks kaartide avamiseks selgus, et asi on nutsist kaugel, vaid kõige ehtsam flipp, samas vastasel (mul) pole ka rida. Equity pani mindki üllatuma.

    $0.25 NL (6 max) - Holdem - 6 players

    SB: $25.77
    BB: $20.52
    UTG: $25.00
    MP: $71.98
    CO: $13.02
    Hero (BTN): $25.55

    SB posts SB $0.10, BB posts BB $0.25

    Pre Flop: (pot: $0.35) Hero has K 9

    fold, fold, fold, Hero raises to $0.50, fold, BB calls $0.25

    Flop: ($1.10, 2 players) T 9 J
    BB bets $0.75, Hero raises to $3.40, BB raises to $6.05, Hero raises to $25.05 and is all-in, BB calls $13.97 and is all-in

    Turn: ($41.14, 2 players) 4

    River: ($41.14, 2 players) 3

    ( Click to show/hide )

  8. #4288

    Re: [25NL@UNIBET] Tõmbame foorumi käima või mina üksi jäin? [€500 to busto@Unibet]

    Jah miks ei tõmmata foorum käima :) Aitäh et olete teinud selle foorumi. Neid equiteid vist nii täpselt peast ei pea teadma ka mängu hetkel, vaatad et enam vähem sinna kanti :D

  9. #4289
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 126

    Re: [25NL@UNIBET] Tõmbame foorumi käima või mina üksi jäin? [€500 to busto@Unibet]

    Tsitaat Algselt postitas taavi07 Vaata postitust
    Jah miks ei tõmmata foorum käima :) Aitäh et olete teinud selle foorumi. Neid equiteid vist nii täpselt peast ei pea teadma ka mängu hetkel, vaatad et enam vähem sinna kanti :D
    Ei tõmba midagi käima. See pealkiri aastast mine m*nni. Ei viitsi muuta.

    Aga tulles käe ja equity juurde, siis tegelikult võiks neid siiski teada, une pealt ja peas. Tõsi. Nii täpselt pole tähtis, aga siiski.

  10. #4290

    Re: [25NL@UNIBET] Tõmbame foorumi käima või mina üksi jäin? [€500 to busto@Unibet]

    Vaatasin jah ise siin olin gutshot equity unustanud, arvasin et oli 1:8 aga tegelikult oli 1:11... :D olin juba mitu kuud mänginud nagu see oleks 1:8 :D

  11. #4291
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 126

    Re: [25NL@UNIBET] Tõmbame foorumi käima või mina üksi jäin? [€500 to busto@Unibet]

    Vastane fish, kellega natuke maadelnud. Mingeid erireade pole ja pigem vaikne sulistav särjeke, mitte laamendav linask. Siiani mõtisklen, et mida seal turnil teha.

    Küsimuseks on, kas shove või fold. Callima ma never seal ei hakka, sest tean juba, mis riveril toimuma hakkab ja kui stäkkide peale mängida, kaotan sel juhul päris palju valuet ning otsus tuleb vastu võta turnil.

    Põhiprobleemis ongi see, et ta line on nii fucking tugev ja teeb seda value peale, aga ta lollike valuebetib ka pasemat, aga mitte nii piisavalt, et küsimata raha sisse pumbata. Lisaprobleemiks - isegi, kui on EVd, siis oleme 'investeerinud' kõigest $3 ja riskime $23.85-ga, et võita $23.85 (rake on selles potis $3).


    WTF is Poker - $0.25 NL (6 max) - Holdem - 5 players
    Hand converted by PokerTracker 4

    BTN: $33.75
    SB: $25.10
    BB: $27.22
    Hero (UTG): $26.85
    CO: $25.00

    SB posts SB $0.10, BB posts BB $0.25

    Pre Flop: (pot: $0.35) Hero has J A

    Hero raises to $0.75, fold, fold, fold, BB raises to $1.25, Hero calls $0.50

    Flop: ($2.60, 2 players) 7 J 6
    BB bets $1.75, Hero calls $1.75

    Turn: ($6.10, 2 players) 7
    BB bets $6.10, Hero ?

  12. #4292
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 126

    Re: [25NL@UNIBET] Tõmbame foorumi käima või mina üksi jäin? [€500 to busto@Unibet]

    GGPokeri mehed on kavalad! Seoses preflop rake ja kohustusliku jackpotiga, on nad suutnud varjatult, aga osavalt eemaldada mängust 4bet bluffi. See tähendab, et 4bet bluff väikestes limiitides on kahjumlik, kuna ühe käe kohta makstakse julmalt reiki ja BBJ.

    Selgituseks niipalju, et 4bet bluff ei pea olemas 'kasumis'. Teisisõnu 4bet bluffiga peab kaotama vähem kui foldimisega. Kui avasite 2BB, siis 4bet bluffiga peate kaotama vähem kui 200bb/100; kui 2.5BB, siis 250bb/100 jne.

    Kui kasutada standard suurusi, siis reik on 1BB käe kohta.

    Näide:

    fold, fold, Hero raises to $0.50, fold, BB raises to $2.50, Hero raises to $5.20, fold
    Hero wins $4.85
    Rake paid $0.25
    Isegi, kui 20BB poleks standard, on siiski preflopis 5% reik ja kui kuidagi kasvab võidetava panga suurus üle 30BB, siis võetakse 5% reigilie lisaks 1BB Bad Beat Jackpoti.

    Kokkuvõttes, 4bet bluff lisab mikrosse ca. 1BB lisakulu ja seda tuleks bluffimisel arvesse võtta, et mänguliselt kasumijoonele ta lisatulu ei tekita, aga kulu küll.

    Lõpetuseks. Seepärast on GGPokeri mehed kavalad, et selle relva eemaldamisega, eemaldatakse mängust agressiooni, mis tähendab rohkem floppe, rohkem raha, pikemat pidu fishidele ja kes ei lõpeta 4bettimist ega tea suhteliselt suurt reigi kulu, kaotab ka ise ka raha. Seda siis mikrulimiitides (mikru meelega), muude kohta ei oska rääkida.

  13. #4293
    oih väike puuks! Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    3 710

    Re: [25NL@UNIBET] Tõmbame foorumi käima või mina üksi jäin? [€500 to busto@Unibet]

    See on kindel et reiki läheb palju, mängud peavad piisavalt softid olema et ära tasuks, kaua see pidu kestab ei tea. Varsti kolima Unibetti spinne mängima

  14. #4294
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 126

    Re: [25NL@UNIBET] Tõmbame foorumi käima või mina üksi jäin? [€500 to busto@Unibet]

    Tsitaat Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
    See on kindel et reiki läheb palju, mängud peavad piisavalt softid olema et ära tasuks, kaua see pidu kestab ei tea. Varsti kolima Unibetti spinne mängima
    Huvitav. Rääkides reigist, siis GGPokeris 25NL 6-maxis läheb reiki 7.63BB/100 ja Optibetis 8.16BB/100. Reigi arvutuses kasutan attributed meetodit ja ühikuna big-blind 100 käe kohta.

    Attributed on meetod, kus reiki arvestatakse ainult võidetud kätest ja seda kasutan seetõttu, et see on reaalne osa, mis jääb seetõttu võitmata.

    Contributed meetodina Optibetis 7.58BB/100 ja GGPokeris 7.66BB/100. GGPokeris lisandub reigile ka BBJ fee, mis on 25NL-lis 1.34BB/100.

    Seega ei olegi GGPokeris see rake midagi nii hirmsalt suur, kui just PokerStarsiga ei võrdle.

    Aga polegi vahet. Isegi Unibeti spinne minema pelama, sest GGPokerit ma küll ei biidi... Ikka väga räigelt paugutab vastu.

  15. #4295
    oih väike puuks! Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    3 710

    Re: [25NL@UNIBET] Tõmbame foorumi käima või mina üksi jäin? [€500 to busto@Unibet]

    Aga vaheta mängu ja võta deep stack lauad ette, alusta nl5 ja kohandu veidi. Esimesed sessionid jälgid mida populatsioon teeb, mis sizinguid pre kasutatakse jne, trial and error hakkad vaikselt aru saama palju limiidis blufitakse, kui laialt fishid in general callivad.

    Ma üldiselt uude limiiti kolides alguses kaotan veidi aega kuniks ma ära harjun, võtan seda kui õppemaksu :D


    Ei ole midagi ebareaalselt lasta pre rake 20bb/100 seal
    Viimati muudetud Kakahirmutis poolt : 27.02.24 at 12:03

  16. #4296
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 126

    Re: [25NL@UNIBET] Tõmbame foorumi käima või mina üksi jäin? [€500 to busto@Unibet]

    Tsitaat Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
    Aga vaheta mängu ja võta deep stack lauad ette, alusta nl5 ja kohandu veidi. Esimesed sessionid jälgid mida populatsioon teeb, mis sizinguid pre kasutatakse jne, trial and error hakkad vaikselt aru saama palju limiidis blufitakse, kui laialt fishid in general callivad.

    Ma üldiselt uude limiiti kolides alguses kaotan veidi aega kuniks ma ära harjun, võtan seda kui õppemaksu :D

    Ei ole midagi ebareaalselt lasta pre rake 20bb/100 seal
    Ei ma ei viitsi ja ega võta pokkerit nii tõsiselt ka, et nüüd hakkan siin limiite ja asju sättima. Isegi natuke liiga paljuks seda hetkel läinud :D

    Lähen bustoks, siis lähen, saab alati uue depo teha. Kui ei lähe, siis proovin midagi remontida. Küll vaikselt areneb.

    Küll aga müstika on see, et kuidas mängud pokkeritubadeti erinevad. Kogu populatsioon.

  17. #4297
    oih väike puuks! Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    3 710

    Re: [25NL@UNIBET] Tõmbame foorumi käima või mina üksi jäin? [€500 to busto@Unibet]

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Ei ma ei viitsi ja ega võta pokkerit nii tõsiselt ka, et nüüd hakkan siin limiite ja asju sättima. Isegi natuke liiga paljuks seda hetkel läinud :D

    Lähen bustoks, siis lähen, saab alati uue depo teha. Kui ei lähe, siis proovin midagi remontida. Küll vaikselt areneb.

    Küll aga müstika on see, et kuidas mängud pokkeritubadeti erinevad. Kogu populatsioon.
    Kõrge reigi jutt ajab regid eemale, paljud pole harjunud ilma HUDita mängima ning lisaks mäng mida ma mängin on solvimata, lisaks sinna terve aasia vaalad ka otsa on olukord ok.

  18. #4298
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 126

    Re: [25NL@UNIBET] Tõmbame foorumi käima või mina üksi jäin? [€500 to busto@Unibet]

    Tsitaat Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
    Kõrge reigi jutt ajab regid eemale, paljud pole harjunud ilma HUDita mängima ning lisaks mäng mida ma mängin on solvimata, lisaks sinna terve aasia vaalad ka otsa on olukord ok.
    On veel mõni (arvestav) pokkerituba, kus võib ja saab päriselt ka veel HUD-i kasutada?

  19. #4299
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 126

    Re: [25NL@UNIBET] Tõmbame foorumi käima või mina üksi jäin? [€500 to busto@Unibet]

    Tsitaat Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
    Kõrge reigi jutt ajab regid eemale, paljud pole harjunud ilma HUDita mängima ning lisaks mäng mida ma mängin on solvimata, lisaks sinna terve aasia vaalad ka otsa on olukord ok.
    Mida tahtsin veel solvitud mängude kohta lisada, siis näiteks see tüüp: https://forumserver.twoplustwo.com/1...100nl-1826358/

    See tüüp mängib samu FR ante mänge ja samas limiidis nagu sinagi, aga hullemad tulemused kui mul 'solvitud' mängus :)

    Objektiivsuse huvides lisan graafiku. Ta winrate muidugi mproveb ja näha, et viimased 100k mängu on juba tõusuteel.

    ( Click to show/hide )


    See selleks. Mida ma tahan öelda, et olgu mäng solvitud või mitte - kui oled minusugune, kes mängida ei oska, pole vahet, mida mängid - tala saad ikka :D

    ( Click to show/hide )

    ---

    Muust. Optibetis võitsin jälle €250 EMV pileti ja nädalavahetusel rahvaturniiri mängima.

    Siis sellest mõttetust pokkeris, mida sai nädalavahetusel liigagi palju tambitud või mina ei tea millest, saanud mõnusa 'odraiva' silma. Pole eriti meeldiv tunne. Kõige iroonilise see, et kontoris leitsil oli paar nädalat tagasi sama teema.

  20. #4300
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 126

    Re: [25NL@UNIBET] Tõmbame foorumi käima või mina üksi jäin? [€500 to busto@Unibet]

    WTF. Vaatasin alguses, et Igor Gräzin on pokkerit mängima hakanud ja poseerib lõbusalt Phil Hellmuthiga.

    ( Click to show/hide )


    https://twitter.com/phil_hellmuth/st...030017/photo/1

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 3 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 3 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES