Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 4391

Hübriidvaade

  1. #1
    oih väike puuks! Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    3 710

    Re: [25NL@UNIBET] Tõmbame foorumi käima või mina üksi jäin? [€500 to busto@Unibet]

    Live tekitab igasugu lisakulusi, takso, söök, jook, õlle jooma hakkad siis turna top3 jääd napilt plussi.

  2. #2
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 126

    Re: [25NL@UNIBET] Tõmbame foorumi käima või mina üksi jäin? [€500 to busto@Unibet]

    Tsitaat Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
    Live tekitab igasugu lisakulusi, takso, söök, jook, õlle jooma hakkad siis turna top3 jääd napilt plussi.
    Olgu. Ärme arvesta lisakolutusi lokaalgamblel, kus pole vahet, kas jooma minnakse sõpradega õllekasse võ kasinni. Lisakulud kaasnevad mõlemaga, aga küll paneb ja tekita mul küsimusi, kui minnakse mingi riigist välja mõnesaja euroseid turkasid grindima ning just ainult mängimise ja kasumi eesmärgil.

    No mina ei tea, kui suur see ROI peab olema, et sellistel mudafestivalidel päriselt ka pikas perspektiivis mõistlikku kasumit näidata.

    Kui ühendada muidugi reisiga, siis on teine asi ja kehtiks sama analoog, mis õllekas-lokaalgrindil, aga muudel juhtudel mitte.

  3. #3
    oih väike puuks! Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    3 710

    Re: [25NL@UNIBET] Tõmbame foorumi käima või mina üksi jäin? [€500 to busto@Unibet]

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Olgu. Ärme arvesta lisakolutusi lokaalgamblel, kus pole vahet, kas jooma minnakse sõpradega õllekasse võ kasinni. Lisakulud kaasnevad mõlemaga, aga küll paneb ja tekita mul küsimusi, kui minnakse mingi riigist välja mõnesaja euroseid turkasid grindima ning just ainult mängimise ja kasumi eesmärgil.

    No mina ei tea, kui suur see ROI peab olema, et sellistel mudafestivalidel päriselt ka pikas perspektiivis mõistlikku kasumit näidata.

    Kui ühendada muidugi reisiga, siis on teine asi ja kehtiks sama analoog, mis õllekas-lokaalgrindil, aga muudel juhtudel mitte.
    Kodus läheb ka red bulli ja vorsti võileiva kulu :D

  4. #4

    Re: [25NL@UNIBET] Tõmbame foorumi käima või mina üksi jäin? [€500 to busto@Unibet]

    Tsitaat Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
    Kodus läheb ka red bulli ja vorsti võileiva kulu :D
    Ei tea midagi,kunagi nägin saadet eesti pokkeriproffidest kuskil,millimees ja hcc olid featured. Millimees ütles,et õige pokkerimängija sööb nuudleid alukate väel kuskil nurgas

  5. #5
    oih väike puuks! Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    3 710

    Re: [25NL@UNIBET] Tõmbame foorumi käima või mina üksi jäin? [€500 to busto@Unibet]

    Tsitaat Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
    Ei tea midagi,kunagi nägin saadet eesti pokkeriproffidest kuskil,millimees ja hcc olid featured. Millimees ütles,et õige pokkerimängija sööb nuudleid alukate väel kuskil nurgas
    Mina sain lihtsalt naiselt sõimata et nii palju arvutis istun ja kui istusin vähem arvutis sain sõimata et miks mul raha vähe on.

  6. #6
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 126

    Re: [25NL@UNIBET] Tõmbame foorumi käima või mina üksi jäin? [€500 to busto@Unibet]

    Tsitaat Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
    Mina sain lihtsalt naiselt sõimata et nii palju arvutis istun ja kui istusin vähem arvutis sain sõimata et miks mul raha vähe on.
    Nüüd on siis lõplikult selge, miks sul siis suur osa sesse telefonis tuleb...

  7. #7
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 126

    Re: [25NL@UNIBET] Tõmbame foorumi käima või mina üksi jäin? [€500 to busto@Unibet]

    Tsitaat Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
    Ei tea midagi,kunagi nägin saadet eesti pokkeriproffidest kuskil,millimees ja hcc olid featured. Millimees ütles,et õige pokkerimängija sööb nuudleid alukate väel kuskil nurgas
    Kas see oli see sama saadet, kus üks rääkis, et kuidas just oli 2009 paiku bustoks läinud investimises...

  8. #8

    Re: [25NL@UNIBET] Tõmbame foorumi käima või mina üksi jäin? [€500 to busto@Unibet]

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Kas see oli see sama saadet, kus üks rääkis, et kuidas just oli 2009 paiku bustoks läinud investimises...
    Täpselt see sama, vist olla uuesti alustanud mingi aasta blogid/esinemised/podcastid -viimane blogipost oli ,et ei ikka tupiktee see investeerimine ja tagasi pokkeris üles ehitama

  9. #9
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 126

    Re: [25NL@UNIBET] Tõmbame foorumi käima või mina üksi jäin? [€500 to busto@Unibet]

    Teisi hea narrida, aga enda otsa peaks ka natuke vaatama. Pokkeri biitimisega endal väga suuri probleeme. Eelmise kuu algusest.

    ( Click to show/hide )


    Pole siin BBJ attributed statti, aga $88.75 läks BBJks 19 226 käega BBJ-ks, mis teeb 100 käe kohta $0.46 ehk 1.8bb/100 winrate sööb BBJ ära.

    Lisan selle stati, et siis võrrelda 'normaalsete mängudega', et mingitki aimu winratest saad.a Long runnis pole rahaliselt vahet, sest BBJ maksab siiski selle tagasi, aga winratele on. Aga ka sel juhul pole roosiline olukord.

    E: Aga häid asju ka. Tänu sellele PVI on 'soliidne'. Peaks olema 50% rakeback, aga saan 30%. Sel nädalal makstud $65.49 olen tagasi saanud $21.87.

    https://www.pokkeriprod.com/mis-on-g...eti-rakebacki/

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 4 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 4 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES