Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 218, kokku 220 EsimeneEsimene ... 118168208216217218219220 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 4 341 kuni 4 360, kokku 4382
  1. #4341
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 110

    Re: [25NL@UNIBET] Tõmbame foorumi käima või mina üksi jäin? [€500 to busto@Unibet]

    Kas kellegil on olnud vahest mingit taolist tunnet pokkerist?

    ( Click to show/hide )

  2. #4342

    Re: [25NL@UNIBET] Tõmbame foorumi käima või mina üksi jäin? [€500 to busto@Unibet]

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Kas kellegil on olnud vahest mingit taolist tunnet pokkerist?

    ( Click to show/hide )
    Ei iial. Ühe hiire saatnud manala teele väga suure sample peale.Pilt meenutas tunnet ööklubides noorena ,kui mõne printsessi suu oli kui tuhatoos ja oli ikka vaja stabida...

  3. #4343
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 110

    Re: [25NL@UNIBET] Tõmbame foorumi käima või mina üksi jäin? [€500 to busto@Unibet]

    Täna 20-eurone turka, kus 3 x €2000 paketti. Ma tõsiselt soovitan seda mängida.

    https://www.pokkeriprod.com/the-festival-fishes-100/

  4. #4344
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 110

    Re: [25NL@UNIBET] Tõmbame foorumi käima või mina üksi jäin? [€500 to busto@Unibet]

    Lauas oli 93/19 tegelane (BB) ehk mees, kes mängis peaaegu kõike kaarte. Anna ainult hagu ja tema flopini läheb. Ka BTN polnud kõige teravam pliiats.

    Korra isegi mõtlesin UTGd limpida, et lootes saada raise, aga ei olnud eriti ahvatlev. Igatahes 16BB raise-trapp tundus ideaalne ja nagu näha, et töötas ja vägagi hästi.

    GG Poker - $0.25 NL (6 max) - Holdem - 6 players

    SB: 100 BB
    BB: 55.16 BB
    Hero (UTG): 127.56 BB
    MP: 88.28 BB
    CO: 154.8 BB
    BTN: 102.84 BB

    SB posts SB 0.4 BB, BB posts BB 1 BB

    Pre Flop: (pot: 1.4 BB) Hero has K K

    Hero raises to 16 BB, fold, fold, BTN raises to 32.72 BB, fold, BB raises to 55.16 BB and is all-in, Hero raises to 127.56 BB and is all-in, BTN calls 70.12 BB and is all-in

    Flop: (261.24 BB, 3 players) 8 Q 2

    Turn: (261.24 BB, 3 players) J

    River: (261.24 BB, 3 players) 8
    ( Click to show/hide )

  5. #4345

    Re: [25NL@UNIBET] Tõmbame foorumi käima või mina üksi jäin? [€500 to busto@Unibet]

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Lauas oli 93/19 tegelane (BB) ehk mees, kes mängis peaaegu kõike kaarte. Anna ainult hagu ja tema flopini läheb. Ka BTN polnud kõige teravam pliiats.

    Korra isegi mõtlesin UTGd limpida, et lootes saada raise, aga ei olnud eriti ahvatlev. Igatahes 16BB raise-trapp tundus ideaalne ja nagu näha, et töötas ja vägagi hästi.

    GG Poker - $0.25 NL (6 max) - Holdem - 6 players

    SB: 100 BB
    BB: 55.16 BB
    Hero (UTG): 127.56 BB
    MP: 88.28 BB
    CO: 154.8 BB
    BTN: 102.84 BB

    SB posts SB 0.4 BB, BB posts BB 1 BB

    Pre Flop: (pot: 1.4 BB) Hero has K K

    Hero raises to 16 BB, fold, fold, BTN raises to 32.72 BB, fold, BB raises to 55.16 BB and is all-in, Hero raises to 127.56 BB and is all-in, BTN calls 70.12 BB and is all-in

    Flop: (261.24 BB, 3 players) 8 Q 2

    Turn: (261.24 BB, 3 players) J

    River: (261.24 BB, 3 players) 8
    ( Click to show/hide )
    Cashdrop laud ? Limpimine ei kõla isegi variandina sellise tegelasega lauas, oleks siis 93/70 vms lol
    Viimati muudetud Söönlusikast poolt : 13.04.24 at 17:55

  6. #4346
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 110

    Re: [25NL@UNIBET] Tõmbame foorumi käima või mina üksi jäin? [€500 to busto@Unibet]

    Tsitaat Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
    Cashdrop laud ? Limpimine ei kõla isegi variandina sellise tegelasega lauas, oleks siis 93/70 vms lol
    Mis cashdrop laud ?

    Ja limpimine võib just hea olla, sest siis saan äkki iso + mitu calli (s.h. selle lumpen-limpeni) ja saad äsada veel suurema paugu kui $4.

    Aga selle probleemiks on see, et juba eelnevalt kui keegi limpis, hakkas laud kaasa limpima, et selle lumpeniga potti saada. Pigem standard 2.5-3x raise ei meeldiks, sest mway pott on siis GTD.

  7. #4347
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 110

    Re: [25NL@UNIBET] Tõmbame foorumi käima või mina üksi jäin? [€500 to busto@Unibet]

    Vitamiinid. Türi. Paide. Tegin selle vissu vastu vea ja kaotasin stäki. Mingil ajal, kui käed impordin ja kui meeles, siis postitan ka käe.

  8. #4348

    Re: [25NL@UNIBET] Tõmbame foorumi käima või mina üksi jäin? [€500 to busto@Unibet]

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Vitamiinid. Türi. Paide. Tegin selle vissu vastu vea ja kaotasin stäki. Mingil ajal, kui käed impordin ja kui meeles, siis postitan ka käe.
    Läksin stationvissu vastu bluffima ?

  9. #4349
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 110

    Re: [25NL@UNIBET] Tõmbame foorumi käima või mina üksi jäin? [€500 to busto@Unibet]

    Tsitaat Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
    Läksin stationvissu vastu bluffima ?
    Nope. Mängisin käe üle. Mõned käed varem oli sama tegelane stäki turnis ära bluffinud lambi shovega. See mind callima panigi.

    Tagantjärgi mõtlen, et tegelt polegi nii suur viga, kui üldse sest kole tihti näeme seal splitti ja see peaks juba õigustama calli. Aga selliste tegelaste vastu eelistan kohti, kus on natuke kindlam olukord ja neid tekib omajagu ning antud hetkel lauas oli kindel, et sitemat seal ei näe ja riveril oleks pidanud bettima vähem.

    GG Poker - $0.25 NL (6 max) - Holdem - 6 players
    Hand converted by PokerTracker 4

    SB: 270.36 BB
    BB: 106.28 BB
    Hero (UTG): 116.88 BB
    MP: 81.56 BB
    CO: 259.72 BB
    BTN: 197.68 BB

    SB posts SB 0.4 BB, BB posts BB 1 BB

    Pre Flop: (pot: 1.4 BB) Hero has A J

    Hero raises to 3 BB, fold, fold, fold, fold, BB calls 2 BB

    Flop: (6.4 BB, 2 players) J Q 5
    BB checks, Hero bets 6 BB, BB calls 6 BB

    Turn: (18.4 BB, 2 players) K
    BB checks, Hero checks

    River: (18.4 BB, 2 players) T
    BB checks, Hero bets 18 BB, BB raises to 97.28 BB and is all-in, Hero calls 79.28 BB

    ( Click to show/hide )

  10. #4350

    Re: [25NL@UNIBET] Tõmbame foorumi käima või mina üksi jäin? [€500 to busto@Unibet]

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Nope. Mängisin käe üle. Mõned käed varem oli sama tegelane stäki turnis ära bluffinud lambi shovega. See mind callima panigi.

    Tagantjärgi mõtlen, et tegelt polegi nii suur viga, kui üldse sest kole tihti näeme seal splitti ja see peaks juba õigustama calli. Aga selliste tegelaste vastu eelistan kohti, kus on natuke kindlam olukord ja neid tekib omajagu ning antud hetkel lauas oli kindel, et sitemat seal ei näe ja riveril oleks pidanud bettima vähem.

    GG Poker - $0.25 NL (6 max) - Holdem - 6 players
    Hand converted by PokerTracker 4

    SB: 270.36 BB
    BB: 106.28 BB
    Hero (UTG): 116.88 BB
    MP: 81.56 BB
    CO: 259.72 BB
    BTN: 197.68 BB

    SB posts SB 0.4 BB, BB posts BB 1 BB

    Pre Flop: (pot: 1.4 BB) Hero has A J

    Hero raises to 3 BB, fold, fold, fold, fold, BB calls 2 BB

    Flop: (6.4 BB, 2 players) J Q 5
    BB checks, Hero bets 6 BB, BB calls 6 BB

    Turn: (18.4 BB, 2 players) K
    BB checks, Hero checks

    River: (18.4 BB, 2 players) T
    BB checks, Hero bets 18 BB, BB raises to 97.28 BB and is all-in, Hero calls 79.28 BB

    ( Click to show/hide )
    Ei teagi palju siukses spotis bluffe näha võimalik(ei mäletagi),kui üldse-eriti kui hoiame ärtu ässa . Paljast ässa seal bluffiks keerata tundub nii mõtetu isegi vissu poolt,aga mida ma ka tean. Pakuks 8x 10st näeb masti,2x 10st ärtuässaga käe bluffiks keeramist.

  11. #4351
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 110

    Re: [25NL@UNIBET] Tõmbame foorumi käima või mina üksi jäin? [€500 to busto@Unibet]

    Kui kellelgi igav, siis Kristjan Laasi otse-eeter ja hiljem otsepokker: https://www.pokkeriprod.com/pokkerimangijal-kulas/

  12. #4352
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 110

    Re: [25NL@UNIBET] Tõmbame foorumi käima või mina üksi jäin? [€500 to busto@Unibet]

    Balti pokkeriliigast

    Kes ei tea, siis hästi lühidalt. Kümme turniiri, saab edetabeli punne, liiga lõpus TOP10 saavad lisaauhinnad. Lihtne. Kui keegi on põmmpea ja nii lihtne ei ole või vaja lisainfot, siis: https://www.pokkeriprod.com/eile-lop...esid-latlased/

    Igatahes Balti pokkeriliiga läks perse, aga niipalju ma tahaks veel sellest rääkida, et liiga ei toimu esimest korda. Sama liiga toimus ka eelmise aasta novembris. Ka kümme turniiri ja kava oli identne v.a., et see aasta oli garantiisid nõks suurendatud. Lisaks punktide süsteem identne.

    See on hea, sest siis saab võrrelda tulemusi. Ekraanitõmmisel vasakul poole eelmise aasta novembri tulemused, paremal selle aasta tulemused.

    ( Click to show/hide )


    Tulemused muidugi jätkuvad, aga ei viitsi kilomeetri pikkust ekraanitõmmist teha. Igatahes nimekiri on sama pikk, kui tapeedipaan laest põrandani - tajooba noh.

    Kui võrrelda novembri ja tänavusi tulemusi, siis hakkab silma TOP2 punktiskoorid, mis on tunduvad ebanormaalselt kõrged. Kogu ülejäänud muu tabeli pool järgib eelmise aasta tendentsi.

    Kas TOP2 puhul tegu oli tõesti heade mängijate? Kas tegu oli ebanormaalselt suure hiiteriga või hoopis saadeti korda koletu pokkerikuritegu? Või hoopis on mu enda vingumine ja hapud viinamarjad, et liigas läbi kukkusin? Vot seda ei oska öelda, aga kummalisena ja kahtlasena see mulle tundub.

    Aga sealt tahtsingi jõuda selleni, et vähemalt kõik, kes teenisid liigas 30 punkti, said kutsetega turniirile, kus hunnik pileteid auhinnaks. Sain minagi ühe - 109 dollarilise pileti. Raha muidugi kipub taskus sügelema ja lippasin kiirelt $109 turkale, kus võidetud pileti laiaks lõin.

    Oh sa imet, kuidas imesin ja SNG tüüpi turka ka ära võitsin (tõesti palju lucki oli)

    ( Click to show/hide )


    Igatahes, kui Balti pokkeriliigas toimuski mingit lätlaste susserdamist, siis vähemalt õiglus niipaljugi võidutses ja sain oma liiga tunnitasud siiski kätte.

    Kiirelt pokkeritoast minema ja laser cashout. 30 eurot siiski jätsin kontole, et Optibeti poistele nats jotsi ka jätta. Jotsi jätmiseks valisin XXXTreme Lightning ruleti, kuhu 30 eurot laiaks läksin lööma.

    Aga oh näe imet ka siin. 1-eurose panusega tabasin 100-kordse numbri ära:
    ( Click to show/hide )


    Kiirelt siis €70 cashouti ja alginvesteeringu €30 jätsin kontole. Kui eelmine round tagusin 1-euroseid panuseid, siis nüüd ladusin juba 5-euroseid ja 1-euroseid.

    Oh sa meie! Jälle näe imet. Seekord maandus kuul numbril, kus mul oli viiene panus ja taaskord sotik (XXXTreme Lightning ruletis maksab tavanumber 20-kordselt):

    ( Click to show/hide )


    Kontol nüüd üle soti. Cashoutima ei hakanud ja ladusin juba 25-euroseid panuseid ja ülejäänud 'riismete' eest 5-seid ning mis üle jäi, siis nende eest 1-seid ja isegi 20-sendiseid 4 tükki.

    Laud oli panustest umbes ja olin valmis hiiteri jätkumiseks, aga paraku tuli miski mudanumber. Rahakott Optibetile, busto ja koju minek. Aga noh sai jäädud plussi, sai gammeldud ja sai õiglus majja toodud :)

    Selline stoori siis. Kirjavigade pärast ei vabanda!

  13. #4353
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 110

    Re: [25NL@UNIBET] Tõmbame foorumi käima või mina üksi jäin? [€500 to busto@Unibet]

    Mängisin vähe Chat GPT-ga ja proovisin Eesti-Vene pokkerilahingut korraldada.

    Ei ole promptide kirjutamises hea ja muidugi DALL-E ise on ka veel paras algaja ning kui kaks algajat kokku panna, siis tulemused pole eriti kiita. See lippude ja muu teema on ikka päris random, kui ei oska eriti prompte kirjutada.

    Osades kohtades pidi üleüldse sellised probleeme olema, et suht võimatu on mingit tegevust DALLE-E tegema panna, näiteks mingi aeg oli teatud promptides võimatu, et kui naine ja mees koos tšikliga sõidavad, siis tots istus alati taga ja DALL-E keeldus teda juhiks panema. Seal veel mingeid kiikse, mida DALL-E ei luba teha või siis randomiga.

    Tulles algse Eesti-Vene pokkerilahingu juurde, siis sellised ma nad sain:

    ( Click to show/hide )

    ( Click to show/hide )

    ( Click to show/hide )

    ( Click to show/hide )


    Üritasin lõpus venelasele dresse selga panna, aga siis juba hakkas vinguma.

  14. #4354

    Re: [25NL@UNIBET] Tõmbame foorumi käima või mina üksi jäin? [€500 to busto@Unibet]

    Väga igav oli olla? Ma ise muidugi ei laseks venelastel millestki lõbusast osa saada k.a kui nad gruusiasse/türki jne plehku pannud,tegelegu selle jamaga kollektiivselt. Maru äge oli vaadata neid tillivillisid kes toetasid sõda-tuli mobilisatsioon ja gruusia piiril oli mitme km saba noortest meestest ja nüüd seal gruusias toetavad edasi...

  15. #4355
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 110

    Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

    Tead, ma ei viitsi sellel teemal isegi enam arutleda mitte - selleks on muud kohad. Niipalju kirjutan, et kel huvi, tulgu liitugu grupiga ja kui võimalus, siis aidake: https://www.facebook.com/groups/305484961851676

    Ise olen omajagu aidanud ja mais läheb uus missioon teele ning kui soov kaasa lüüa, siis saab seal ka olla juht, kui nendest puudu. See eeldab peaaegu rindeni või päris rindeni minekut.

    Aga DALL-E juurde. Ei ajast puudu ei ole, aga kuna järjest enam pakub huvi, siis saab igasugu prompte katsetatud ja vaikselt olen hakanud neid koguma, sest tulevikus väärtust on neil väga palju.

    Üks näide väärtuslikust promptist, mille kohandasin 'Desperatiivseks põhja jõudnud mänguriks, kes haaramas viimasest võimalusest'.

    ( Click to show/hide )

  16. #4356
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 110

    Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?


  17. #4357
    oih väike puuks! Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    3 693

    Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

    Minu arust need AI-ga tehtud pildid näevad koledad väljad

  18. #4358

    Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Tead, ma ei viitsi sellel teemal isegi enam arutleda mitte - selleks on muud kohad. Niipalju kirjutan, et kel huvi, tulgu liitugu grupiga ja kui võimalus, siis aidake: https://www.facebook.com/groups/305484961851676

    Ise olen omajagu aidanud ja mais läheb uus missioon teele ning kui soov kaasa lüüa, siis saab seal ka olla juht, kui nendest puudu. See eeldab peaaegu rindeni või päris rindeni minekut.

    Aga DALL-E juurde. Ei ajast puudu ei ole, aga kuna järjest enam pakub huvi, siis saab igasugu prompte katsetatud ja vaikselt olen hakanud neid koguma, sest tulevikus väärtust on neil väga palju.

    Üks näide väärtuslikust promptist, mille kohandasin 'Desperatiivseks põhja jõudnud mänguriks, kes haaramas viimasest võimalusest'.

    ( Click to show/hide )
    Krt näeb välja nagu üks madis kes vanust peale visanud, erit madis

  19. #4359
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 110

    Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

    Tsitaat Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
    Minu arust need AI-ga tehtud pildid näevad koledad väljad
    Keegi pole Sinu arvamust küsinud!:D

    Aga tegelt on väga heade piltidega. Ole mees ja oska ainult prompte kirjutada või modida.

    Lisaks, tegu on nii öelda avalike AI piltidega, kus iga pere-ema saab omale 'joonistada', kus järgitakse 'head tava' ja 'autoriõigusi'. Private AI-d, kus selliseid piiranguid ei ole, tavainimesena enam vahet ei tee.

    Alumise otsa disainipoisid, 'lambi' reklaamnäod, kehvfotograafid. jms. võiksid juba praegu uut tööd otsida, kes ongi siin ühiskonnas lampi parasiteerinud. Häid prompti kirjutajaid neist ka ei saa, sest selle jaoks peab olema annet, väga tugevaid kunsti - ja fotograafia jms. teadmisi.

    Minu stiilis kopeerijateks või muutjaks võiksid ehk saada, aga see on ka absoluutmaksimum ehk tipusibid.

    Ja ma ei ütleks, et sellised pildid väga halvad on:

    ( Click to show/hide )


    EDIT: Viimased kaks pilti tegin algse prompti põhjal, mida muutsin.

    Tahangi jõuda selleni, et ükski blogija või mudauudiste sait (näiteks PokkeriProd) ei pea tulevikus ühegi autoriõiguse probleemiga silmitsi seisma. Otsi ja kogu kokku head promptid ja genereerid pildid ise.

    Ma ei oska öelda, kui kaugele see asi areneb (just seadusandluse ja autoriõiguste poole pealt), aga näiteks isegi ERR on juba kasutamas DALL-E pilte, rääkimata muudest, mis on näiteks eelistanud meie pildiroboti pilte oma teekidele, ja kas asi jõuab ka näiteks ühel hetkel sinna, et kui vaja on suvalise avaliku elu tegelase fotot artikli illustratsiooniks, mis ei vaja autentsust (näiteks Jüri Ratas suvalisel taustal), siis ei maksa näiteks fotograafile enam, vaid lastakse see AI-l valmis geneda.

    Tänapäeval viimane on võimalik ja selliselt, et tavainimene enam vahet ei tee.

    Kui see peaks jõudma avalikku DALL-E (ma ei oska öelda, kas jõuab) keskkonda, siis kas tõesti leidub põhjust maksta fotokoopia eest, kui saab genereerida ise originaali.

    Fotograafi asemel tekivad freelancer promptgenejad, kellel annad oma sisu ja teeb sulle selle põhjal mõistliku hinnaga soovitud fotod, mitte miski kehvfotograafid ei nõua hingehinda või hoopis pusid pildid AI-s ise.

    Tippfotograafid muidugi ei kao kuskile, sest AI ei saa asendada autentsust, sama nagu robot ei saa asendada käsitööd ja selle järgi jääb alati nõudlus, mis pannaksegi paika nõudluse-pakkumise ning kvaliteedi suhtega.

  20. #4360

    Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Keegi pole Sinu arvamust küsinud!:D

    Aga tegelt on väga heade piltidega. Ole mees ja oska ainult prompte kirjutada või modida.

    Lisaks, tegu on nii öelda avalike AI piltidega, kus iga pere-ema saab omale 'joonistada', kus järgitakse 'head tava' ja 'autoriõigusi'. Private AI-d, kus selliseid piiranguid ei ole, tavainimesena enam vahet ei tee.

    Alumise otsa disainipoisid, 'lambi' reklaamnäod, kehvfotograafid. jms. võiksid juba praegu uut tööd otsida, kes ongi siin ühiskonnas lampi parasiteerinud. Häid prompti kirjutajaid neist ka ei saa, sest selle jaoks peab olema annet, väga tugevaid kunsti - ja fotograafia jms. teadmisi.

    Minu stiilis kopeerijateks või muutjaks võiksid ehk saada, aga see on ka absoluutmaksimum ehk tipusibid.

    Ja ma ei ütleks, et sellised pildid väga halvad on:

    ( Click to show/hide )


    EDIT: Viimased kaks pilti tegin algse prompti põhjal, mida muutsin.

    Tahangi jõuda selleni, et ükski blogija või mudauudiste sait (näiteks PokkeriProd) ei pea tulevikus ühegi autoriõiguse probleemiga silmitsi seisma. Otsi ja kogu kokku head promptid ja genereerid pildid ise.

    Ma ei oska öelda, kui kaugele see asi areneb (just seadusandluse ja autoriõiguste poole pealt), aga näiteks isegi ERR on juba kasutamas DALL-E pilte, rääkimata muudest, mis on näiteks eelistanud meie pildiroboti pilte oma teekidele, ja kas asi jõuab ka näiteks ühel hetkel sinna, et kui vaja on suvalise avaliku elu tegelase fotot artikli illustratsiooniks, mis ei vaja autentsust (näiteks Jüri Ratas suvalisel taustal), siis ei maksa näiteks fotograafile enam, vaid lastakse see AI-l valmis geneda.

    Tänapäeval viimane on võimalik ja selliselt, et tavainimene enam vahet ei tee.

    Kui see peaks jõudma avalikku DALL-E (ma ei oska öelda, kas jõuab) keskkonda, siis kas tõesti leidub põhjust maksta fotokoopia eest, kui saab genereerida ise originaali.

    Fotograafi asemel tekivad freelancer promptgenejad, kellel annad oma sisu ja teeb sulle selle põhjal mõistliku hinnaga soovitud fotod, mitte miski kehvfotograafid ei nõua hingehinda või hoopis pusid pildid AI-s ise.

    Tippfotograafid muidugi ei kao kuskile, sest AI ei saa asendada autentsust, sama nagu robot ei saa asendada käsitööd ja selle järgi jääb alati nõudlus, mis pannaksegi paika nõudluse-pakkumise ning kvaliteedi suhtega.
    Jh kuskilt lugesin,et kellegil viskas kopa ette need "instagrami/onlyfans vms" egoistlikud tibulinnud ja tehti AI-ga seksikas modell valmis ja toimib... varsti krahh modellidel ka,sest kui AI rahuldab nõudluse ära ,siis milleks üle maksta

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 2 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 2 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES