Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 138, kokku 220 EsimeneEsimene ... 3888128136137138139140148188 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 2 741 kuni 2 760, kokku 4387
  1. #2741
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 116

    Re: Blogi: Kaukaasia vang Ranka päevik

    Tsitaat Algselt postitas Pumper Vaata postitust
    Hakka midagi muud laskma, 6-max või HORSE või muud huvitavat.
    Ole, kus sa oled aga kodus on alati kõige parem ja Full Ring (just suurte tähtedega!) on minu kodu :)

  2. #2742

    Re: Blogi: Kaukaasia vang Ranka päevik

    Edu projektiga,kui selle ette võtad.Ise suutsin pokkeriga võitma hakata peale selle foorumi leidmist.Tänud sulle ja võib olla proovin isegi mingi aeg pokkerit jälle vähe tõsisemalt võtta.

  3. #2743
    Vana Tegija Kasutaja jasssass avatar
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    tÄRTU
    Postitusi
    1 200

    Re: Blogi: Kaukaasia vang Ranka päevik

    Väga huvitav, kui sa midagi sellist viitsikisid teha.

    Eelmisel aastal pärast FT sulgemist sai Starsis suht haige volüüm 6-max cap games läbi lastud ja vabastatud hunnik boonuseid, ja RB, samas mängu ei biitinud, mingi leiva sai lauale. Aasta lõpus pärast RB muudatusi Starsis polnud sellel tegevusel enam mõtet ja kandsin kogu rolli välja, jättes peale 100$ bankrolliks. Asusin tööd otsima ja käisin mitmel töövestlusel, kahjuks palganumbrid mida lubati polnud absoluutselt motiveerivad ja ei suutnud töötegemise isu tekitada.

    Millegipärast lugesin ikka PP huvitavamaid päevikuid ja avastasin enda jaoks Hyperturbod. Ilmselt tänu sellele päevikule, Andu_andu graafikutele ja teistele motiveerivatele tegelastele suutsin edasi mängida ja pokkerit mitte quittida.

    Usun, et paljude jaoks on eeskujud väga tähtsad ja kui see päevik sellisel kujul hoo sisse saab siis on see suur WINWINWIN.

  4. #2744
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Blogi: Kaukaasia vang Ranka päevik

    Tegelikult ei saa võtta kui pokkerit mingit mängu mida peab beatima. Peab vaatama ka turge, et kuidas see võiks mõjutada üksikmängijat. Oletame nt kui tulevikus brutopalk hakkab liikuma skandinaavia suunas(mis tegelikult järk-järgult ju toimubki) ja pokkerirahakraanid pannakse kinni(promod vähenavad, rb kaotatakse vms) mida tegelikult on ka näha. Pokkeritubad eomanikud ei salli mingeid regulare, vaid hobimängijaid. Reaalpalk liigub pos-se suunas-pokkerimaastik vaikselt hääbumise suunas. Vb võib nt zynga turuletulek veidi pokkeriturgu elavdada, kuid üldiselt see võib olla ka lühiajaline. Lihtsalt see nn suhe liigub vaikselt pokkeriproks olemiseks negatiivses suunas.
    Lihtsalt turg paneb kõk lõpuks paika. Me ei ela enam 00 keskel

  5. #2745
    Vana Tegija Kasutaja jasssass avatar
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    tÄRTU
    Postitusi
    1 200

    Re: Blogi: Kaukaasia vang Ranka päevik

    Tsitaat Algselt postitas privador Vaata postitust
    Tegelikult ei saa võtta kui pokkerit mingit mängu mida peab beatima. Peab vaatama ka turge, et kuidas see võiks mõjutada üksikmängijat. Oletame nt kui tulevikus brutopalk hakkab liikuma skandinaavia suunas(mis tegelikult järk-järgult ju toimubki) ja pokkerirahakraanid pannakse kinni(promod vähenavad, rb kaotatakse vms) mida tegelikult on ka näha. Pokkeritubad eomanikud ei salli mingeid regulare, vaid hobimängijaid. Reaalpalk liigub pos-se suunas-pokkerimaastik vaikselt hääbumise suunas. Vb võib nt zynga turuletulek veidi pokkeriturgu elavdada, kuid üldiselt see võib olla ka lühiajaline. Lihtsalt see nn suhe liigub vaikselt pokkeriproks olemiseks negatiivses suunas.
    Lihtsalt turg paneb kõk lõpuks paika. Me ei ela enam 00 keskel
    Suht vana teema tegelikult, et pokkeriturg on olnud alates Mustast Reedest pidevas languses ja pokkeri beatimine ei ole enam nii lihtne nagu seda 10 a. tagasi, samas regularide kohapealt tundub, et üks põlvkond on lihtsalt teist välja vahetamas, uus veri tuleb peale, see kes oli 5 a. tagasi regular, tema lõpetab praeguseks, kuna ei beadi enam endise skilliga. Ta lõpetab mängimise endisel kujul RB hoorana, läheb tööle ja vaatab pokkerit jälle uue nurga alt, ehk siis temast on saanud hobimängija, vaevalt, et inimene, kes on 5-10 a. pidevalt mänginud suudab pokkerist päris eemal püsida. Ikka tullakse tagasi, kasvõi hasarti rahuldama. Mis veres- see veres. Aga miks siis pokkeritoad regulare ei salli, kui nad ise loovad neid. See kes on täna regular, võib järgmisel aastal olla hobimängija, nagu sa väidad, mängud läöhevad raskemaks, aga hobimängijaid ju sallitakse.

    Pokkerit ei peagi biitima, aga kui on võimalus leida mäng, olgu see siis PLO, HUHT, 6-max NL, või mõni muu, mis on hetkel nn hobimängijate seas populaarne siis on mõistlik ju taalad koju tuua, seni kui see olukord jälle muutub. Koguda rolli niipalju kui võimalik ja kui tõesti enam ei biidi siis tööle ja kõik.

    Võimalik, et viimase aja FT uudised jälle elavdavad online pokkerit ja nii mõnigi fish saab oma rahad lahti :)

  6. #2746
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 903

    Re: Blogi: Kaukaasia vang Ranka päevik

    privador mõtles seda, et elatustase eestis tõuseb kiiresti. mõni aeg tagasi sai 3000$ kuus teeniv mängija elada nagu kunn, varsti enam mitte.

  7. #2747

    Re: Blogi: Kaukaasia vang Ranka päevik

    Priva selle poindiga täiesti nõus, et tasub ka ümberringi vaadata, kaaluda, kas pokkeriteenistus ikkagi on tingimata suurem, kui palgatöölt (või ettevõtjana) saavutada oleks võimalik. Palgataseme tõustes enam mingil hetkel pole pointi siin mikrogrinder olla ja need "töökohad" kolivad Ida-Euroopast Aasiasse või kuhugi madalama palgatasemega kohta. Siis peaks näiteks biitima min nl50 korraliku winratega. Seetõttu ka pole palju Lääne-Euroopa ja USA grindereid madalatel limiitidel.

    Küll aga ei nõustuks sellega, et pokker tingimata allakäiguteel on. Pigem on suuremad turud juba suht ära reguleeritud ja väga äralangemisi enam hetkel näha ei ole, võimalik, et mingi hetk need hoopis taasühinevad. Ja teenistust tõsta on ka praegu võimalik, uusi nägusid tuleb ikka järjest peale. Lihtsalt seti ootamine enam ei toida, peab veidi skilli ka olema, aga kui õppida viitsida, on surnud raha ikka sitaks vedelemas. Mõned korrad üle siinse keskmise teenimine pole töökale mängijale mingi probleem.

    Ja tervitaks samuti Ranka uut katset pokkeriga. Vahepeal tundus juba, et Ranka hakkab vanaks jääma, kõik on saavutatud, enam riske võtta ei taha ja hakkab vana kuulsuse pealt müügimehena raha teenima. Pommitab siin igasuguseid tõsisele grinderile seitsmendajärgulisi pakkumisi nagu pnews :D Eks aru saadav ka, kui oled nl1k'd mänginud, siis nl25-50 enam väga pinget ei paku, parem juba sama tasu fikseeritud sissetulekuna vastu võtta. Oleks äge küll, kui üks siinseid legende taas käsile end võtaks ja näitaks, et ka aastal 2012 on võimalik biitida. Ise olen ka mõelnud päeviku taasavamisele, aga pole erinevatel põhjustel käsile võtnud.

  8. #2748

    Re: Blogi: Kaukaasia vang Ranka päevik

    Ja sellele vaidleks ka vastu, et pokkeritoad väga regide vastu võitleks. Seda näitab seegi, et nt Pokerstarsi vip programm aasta aastalt regidele kasulikumaks läheb (stars ikka teab, mis teeb ja tulemused seda ka näitavad, samale järeldusele jõudis peale pikka mõtlemist ka nt OO) Pigem võideldakse vahendajate vastu, kes palju väärtust ahelasse juurde ei pane, promomise aeg on läbi, kes teavad, teavad. Regid aga aitavad raha läbi loputada, settida pokkeritubadele (rake näol). Ilma regideta ei toimuks kõrgemal tasemel üldse mänge, mtt sng'sid ja ka allpool oleks aktiivsus palju väiksem. Ilma regideta saaksid toad palju aeglasemalt raket, fishid kaotaksid vähem, depoksid vähem. So what, et nad sisse pandud rahast 20-30% välja võtavad, kui see sisse pandud raha suurendab +50%, nagu tõenäoliselt on, siis on see ainult kasulik.

  9. #2749
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 116

    Re: Blogi: Kaukaasia vang Ranka päevik

    Tsitaat Algselt postitas muruntau Vaata postitust
    Priva selle poindiga täiesti nõus, et tasub ka ümberringi vaadata, kaaluda, kas pokkeriteenistus ikkagi on tingimata suurem, kui palgatöölt (või ettevõtjana) saavutada oleks võimalik. Palgataseme tõustes enam mingil hetkel pole pointi siin mikrogrinder olla ja need "töökohad" kolivad Ida-Euroopast Aasiasse või kuhugi madalama palgatasemega kohta. Siis peaks näiteks biitima min nl50 korraliku winratega. Seetõttu ka pole palju Lääne-Euroopa ja USA grindereid madalatel limiitidel.

    Küll aga ei nõustuks sellega, et pokker tingimata allakäiguteel on. Pigem on suuremad turud juba suht ära reguleeritud ja väga äralangemisi enam hetkel näha ei ole, võimalik, et mingi hetk need hoopis taasühinevad. Ja teenistust tõsta on ka praegu võimalik, uusi nägusid tuleb ikka järjest peale. Lihtsalt seti ootamine enam ei toida, peab veidi skilli ka olema, aga kui õppida viitsida, on surnud raha ikka sitaks vedelemas. Mõned korrad üle siinse keskmise teenimine pole töökale mängijale mingi probleem.

    Ja tervitaks samuti Ranka uut katset pokkeriga. Vahepeal tundus juba, et Ranka hakkab vanaks jääma, kõik on saavutatud, enam riske võtta ei taha ja hakkab vana kuulsuse pealt müügimehena raha teenima. Pommitab siin igasuguseid tõsisele grinderile seitsmendajärgulisi pakkumisi nagu pnews :D Eks aru saadav ka, kui oled nl1k'd mänginud, siis nl25-50 enam väga pinget ei paku, parem juba sama tasu fikseeritud sissetulekuna vastu võtta. Oleks äge küll, kui üks siinseid legende taas käsile end võtaks ja näitaks, et ka aastal 2012 on võimalik biitida. Ise olen ka mõelnud päeviku taasavamisele, aga pole erinevatel põhjustel käsile võtnud.
    Üldiselt näen ma pokkerit ka negatiivses toonis ja langustrendis aga praegu võib eeldada tõusutrende. Olen öelnud seda avalikult välja, et minu arvates 2012. aasta teine pool ja 2013. aasta võib tulla pokkeris põnev ning posiitvsemas valguses. Full Tilti avanemine, Zynga tulek, Facebooki uus poliitika + USAs päevakorras olev legaliseerimine.

    USA ja Euroopa mängijat mina nii ei võrdleks. Maailmavaatelised erinevused on ja on nii ühte-kui-teist mõlemas kontigendis. USA mängija pigem väärtustas rohkem mängu ja arengut, Ida-Euroopa grinder rakebacki, boonuseid ja raha. Aga nagu ütlesin - mina nii ei võrdleks.

    Minu kadumine on põhjustatud eelkõige sellega, et olen tegelenud pokkeriga pea 5 aastat. Mitte ainult mängimisega vaid ka tunduvalt laiemalt - alates rakebackist lõpetades näiteks uudistega. Seega on tekkinud pisike burned out ja tüdimus. Samuti ma ei näe ennast grindimas 40. aastaselt netipokkerit, eriti kui tulevik on suht tundmatu ning kolmandaks ma ei ole enam noor poiss ja võiks hakata vaikselt kindlamat vundamenti ehitama.

    Muideks, Privador võiks oma jutuga perse kerida. Niipalju, kui mina olen pokkeriga tegelenud, niikaua on Privador olnud alati foorumites ja niikaua on ta täpselt sama juttu kedranud: tase on tugev, pro ei teeni enam võrreldes palgaga balabalabla 5. aastat. Kui väga vaja võin otsida üles postituse aastate kaupa, kus prival sama jutt :)

    Kõik on pöördvõrdeline. Kui pokkeri populaarsus säilib, palgad tõusevad siis tuleb ka rohkem deponeerivaid hobimängureid ja seda rohkem saad sina võita. Kui palgad tõusevad läbi inflatsiooni, devalveeruvad ka limiidid ja ikka jääb inimestel sama raha deponeerimiseks.

    5 aastat tagasi oli $3000 kõva raha ja on praegu ka täiesti OK. See, et tava laomees on tulnud palgaga järgi ei tohiks midagi määrata. Kui ta läheb ette ja näed, et sealt saab lihtsamini siis on aeg quitida aga kui see laomees jõuab Sinu "viisakast" pokkeripro palgast ette siis see sama dummy koomas peaga panebki oma raha pokkerisse nagu juhtus aastad tagasi boomi aeg.

  10. #2750
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 116

    Re: Blogi: Kaukaasia vang Ranka päevik

    Tsitaat Algselt postitas muruntau Vaata postitust
    Ja sellele vaidleks ka vastu, et pokkeritoad väga regide vastu võitleks. Seda näitab seegi, et nt Pokerstarsi vip programm aasta aastalt regidele kasulikumaks läheb (stars ikka teab, mis teeb ja tulemused seda ka näitavad, samale järeldusele jõudis peale pikka mõtlemist ka nt OO) Pigem võideldakse vahendajate vastu, kes palju väärtust ahelasse juurde ei pane, promomise aeg on läbi, kes teavad, teavad. Regid aga aitavad raha läbi loputada, settida pokkeritubadele (rake näol). Ilma regideta ei toimuks kõrgemal tasemel üldse mänge, mtt sng'sid ja ka allpool oleks aktiivsus palju väiksem. Ilma regideta saaksid toad palju aeglasemalt raket, fishid kaotaksid vähem, depoksid vähem. So what, et nad sisse pandud rahast 20-30% välja võtavad, kui see sisse pandud raha suurendab +50%, nagu tõenäoliselt on, siis on see ainult kasulik.
    Täiesti nõus.

    Promod ei ole vähenenud, summad on pigem tõusnud! Seda rakeback protsentides, kui panustatavates summades. Ainukese vahega, et nüüd pokkeritoad kasutavad raha natuke läbimõtlevamalt kui varem.

  11. #2751
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Blogi: Kaukaasia vang Ranka päevik

    Tore arutelu. Üks tendents veel - need, kes mängu biidivad miskipärast ei kaeble taseme tõusu üle. Pigem võetakse end käsile ja pingutatakse rohkem. Põhivingujad minu meelest ei ole seda mängu kunagi vist biitinud (ega ka midagi selleks teinud, et biitima hakkaks). Mugav on ju peeglisse vaatamise asemel süüdistada musta reedet, halba jooksu, ema.

  12. #2752
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 116

    Re: Blogi: Kaukaasia vang Ranka päevik

    Tsitaat Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
    Tore arutelu. Üks tendents veel - need, kes mängu biidivad miskipärast ei kaeble taseme tõusu üle. Pigem võetakse end käsile ja pingutatakse rohkem. Põhivingujad minu meelest ei ole seda mängu kunagi vist biitinud (ega ka midagi selleks teinud, et biitima hakkaks). Mugav on ju peeglisse vaatamise asemel süüdistada musta reedet, halba jooksu, ema.
    Tahtsingi enne kirjutada aga siis võileivad said valmis ning läksin sööma.

    Eestis ma nimetaks ainult 3 professionaalset pokkerimängijat. Professionaalsuse all ma pean silmas mängijat, kes investeerib oma aega ja raha mängu arendamisse ning näitab arvestatavat volüümi. Andu_andu, Codecci ja Pokkerisheriff (nali obv - ment52). Ühelgi neist ei ole halvad tulemused aga ma kahjuks ei oska ühtegi elavat näidet tuua, kellel on volüüm ja arendab ennast ning tal on tulemused kesised.

  13. #2753

    Re: Blogi: Kaukaasia vang Ranka päevik

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Tahtsingi enne kirjutada aga siis võileivad said valmis ning läksin sööma.

    Eestis ma nimetaks ainult 3 professionaalset pokkerimängijat. Professionaalsuse all ma pean silmas mängijat, kes investeerib oma aega ja raha mängu arendamisse ning näitab arvestatavat volüümi. Andu_andu, Codecci ja Pokkerisheriff (nali obv - ment52). Ühelgi neist ei ole halvad tulemused aga ma kahjuks ei oska ühtegi elavat näidet tuua, kellel on volüüm ja arendab ennast ning tal on tulemused kesised.
    lol, mul süda hüppas rõõmust kui nägin oma nime kõrvuti andu_andu ja codecciga, aga siis lugesin seda järgmist sõna nende kolme järel. tundub, et tuleb ikka ennast välja upitada sellest aasta alguse downswingist ja ka arvestatav positsioon kätte võidelda eesti pokkerimaastikul. nali obv. tegelikult mitte.

  14. #2754
    Klubi Liige Kasutaja Owner85 avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    2 149

    Re: Blogi: Kaukaasia vang Ranka päevik

    Aaastal 2006 vms kui ment52 hittis mingilt turnalt 1k$+ taala ja oli mega õnnelik pani giffe ja rõkkas rõõmust aga nüüd on mehe 3-4betid sama suured kui tollane turna hitt,respect!

  15. #2755

    Re: Blogi: Kaukaasia vang Ranka päevik

    Kui asja tõsiselt ette võtad siis võiksid mingi videoseeria ka teha kui viitsimist on, vaataks huviga head kodumaist micro FR crushimist.

  16. #2756
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 116

    Re: Blogi: Kaukaasia vang Ranka päevik

    Tsitaat Algselt postitas RandyLahey Vaata postitust
    Kui asja tõsiselt ette võtad siis võiksid mingi videoseeria ka teha kui viitsimist on, vaataks huviga head kodumaist micro FR crushimist.
    Loe kotka blogi. Pean algset posti täiendama, et see idee tuligi sellest, et ma oleks ammu videosid teinud (hetkel sellist aega on) aga kuna siis hakkaisn mõtlema, et mul ei ole praeguse aja samplet siis ma ei hakka müüma kaupa, mille kvaliteeti ma ei tea. Sealt edasi hakkas mõte arenema.

  17. #2757

    Re: Blogi: Kaukaasia vang Ranka päevik

    See on Ranka poolt vaga hasti oeldud. Ma arvan et liiga vahesed inimesed teevad vahet voitval ja professionaalsel pokkeri mangijal. Paljud voitvad pokkeri mangijad(mina naiteks) lihtsalt omavad head vaistu mangule ja suutsid voita vaga hea winrate'ga tanu vaga norkadele vastastele ilma mingit erilist ekstra vaeva nagemata. Tanapaeval kui keskmine mangija on tunduvalt rohkem arenenud tuleb naha korralikku ekstra vaeva et isegi lahedale saada sellele winrate'le. On moned kes suudavad/tahavad seda teha ja paljud(mina kaasa arvatud) kes eelistavad sellisel juhul lykata pokkeri hobiks ja leida karjaar mingil muul alal. Ma isiklikult arvan et neid on palju kes tahavad lihtsalt pokkerit nautida kui mangu ja ei taha teha seda ekstra tood mis neid tosiselt koigist teistest eraldaks ja isegi kui nad suudavad voita, siis nad ei ole sona otsese mottes professionaalid.

  18. #2758
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: Blogi: Kaukaasia vang Ranka päevik

    Tsitaat Algselt postitas RandyLahey Vaata postitust
    Kui asja tõsiselt ette võtad siis võiksid mingi videoseeria ka teha kui viitsimist on, vaataks huviga head kodumaist micro FR crushimist.
    Ma ei näeks küll micro-limiidi videol mõtet. Palju efektiivsem oleks Ranka tabel selgeks õppida ja seda praktikas rakendada. Jah, aasta on 2012 aga isegi PokerStarsi NL25 on selle abil endiselt biiditav (mitte just täitsa pastilaa win-rate'iga, aga biiditav).

  19. #2759
    Vana Tegija Kasutaja jasssass avatar
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    tÄRTU
    Postitusi
    1 200

    Re: Blogi: Kaukaasia vang Ranka päevik

    Tundub, et on sündinud uus 5 tärni thread, muidugi Nozzu omale jääb veel alla, aga lootust juba on.

    norm lugemine üle pika aja

  20. #2760
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: Blogi: Kaukaasia vang Ranka päevik

    mina tahaks 3bet potide õppevideot:)

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 2 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 2 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES