Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 217, kokku 220 EsimeneEsimene ... 117167207215216217218219 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 4 321 kuni 4 340, kokku 4381
  1. #4321

    Re: [25NL@UNIBET] Tõmbame foorumi käima või mina üksi jäin? [€500 to busto@Unibet]

    Tsitaat Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
    Kodus läheb ka red bulli ja vorsti võileiva kulu :D
    Ei tea midagi,kunagi nägin saadet eesti pokkeriproffidest kuskil,millimees ja hcc olid featured. Millimees ütles,et õige pokkerimängija sööb nuudleid alukate väel kuskil nurgas

  2. #4322
    oih väike puuks! Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    3 693

    Re: [25NL@UNIBET] Tõmbame foorumi käima või mina üksi jäin? [€500 to busto@Unibet]

    Tsitaat Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
    Ei tea midagi,kunagi nägin saadet eesti pokkeriproffidest kuskil,millimees ja hcc olid featured. Millimees ütles,et õige pokkerimängija sööb nuudleid alukate väel kuskil nurgas
    Mina sain lihtsalt naiselt sõimata et nii palju arvutis istun ja kui istusin vähem arvutis sain sõimata et miks mul raha vähe on.

  3. #4323
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 108

    Re: [25NL@UNIBET] Tõmbame foorumi käima või mina üksi jäin? [€500 to busto@Unibet]

    Tsitaat Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
    Ei tea midagi,kunagi nägin saadet eesti pokkeriproffidest kuskil,millimees ja hcc olid featured. Millimees ütles,et õige pokkerimängija sööb nuudleid alukate väel kuskil nurgas
    Kas see oli see sama saadet, kus üks rääkis, et kuidas just oli 2009 paiku bustoks läinud investimises...

  4. #4324
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 108

    Re: [25NL@UNIBET] Tõmbame foorumi käima või mina üksi jäin? [€500 to busto@Unibet]

    Tsitaat Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
    Mina sain lihtsalt naiselt sõimata et nii palju arvutis istun ja kui istusin vähem arvutis sain sõimata et miks mul raha vähe on.
    Nüüd on siis lõplikult selge, miks sul siis suur osa sesse telefonis tuleb...

  5. #4325

    Re: [25NL@UNIBET] Tõmbame foorumi käima või mina üksi jäin? [€500 to busto@Unibet]

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Kas see oli see sama saadet, kus üks rääkis, et kuidas just oli 2009 paiku bustoks läinud investimises...
    Täpselt see sama, vist olla uuesti alustanud mingi aasta blogid/esinemised/podcastid -viimane blogipost oli ,et ei ikka tupiktee see investeerimine ja tagasi pokkeris üles ehitama

  6. #4326
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 108

    Re: [25NL@UNIBET] Tõmbame foorumi käima või mina üksi jäin? [€500 to busto@Unibet]



    Aga nii ta on. Tupiktee, tõeline tuppar! OlyBetis surnud raha pole üldse. Kaks €55 piletit nagu niuhti, ühes mängisin täpselt 1 kätt...

  7. #4327
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 108

    Re: [25NL@UNIBET] Tõmbame foorumi käima või mina üksi jäin? [€500 to busto@Unibet]

    Teisi hea narrida, aga enda otsa peaks ka natuke vaatama. Pokkeri biitimisega endal väga suuri probleeme. Eelmise kuu algusest.

    ( Click to show/hide )


    Pole siin BBJ attributed statti, aga $88.75 läks BBJks 19 226 käega BBJ-ks, mis teeb 100 käe kohta $0.46 ehk 1.8bb/100 winrate sööb BBJ ära.

    Lisan selle stati, et siis võrrelda 'normaalsete mängudega', et mingitki aimu winratest saad.a Long runnis pole rahaliselt vahet, sest BBJ maksab siiski selle tagasi, aga winratele on. Aga ka sel juhul pole roosiline olukord.

    E: Aga häid asju ka. Tänu sellele PVI on 'soliidne'. Peaks olema 50% rakeback, aga saan 30%. Sel nädalal makstud $65.49 olen tagasi saanud $21.87.

    https://www.pokkeriprod.com/mis-on-g...eti-rakebacki/

  8. #4328
    Klubi Liige Kasutaja hoss23 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 551

    Re: [25NL@UNIBET] Tõmbame foorumi käima või mina üksi jäin? [€500 to busto@Unibet]

    Yo !

  9. #4329
    Grinder Kasutaja totaldonk avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    914

    Re: [25NL@UNIBET] Tõmbame foorumi käima või mina üksi jäin? [€500 to busto@Unibet]

    Yo yo !

  10. #4330

    Re: [25NL@UNIBET] Tõmbame foorumi käima või mina üksi jäin? [€500 to busto@Unibet]

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust


    Aga nii ta on. Tupiktee, tõeline tuppar! OlyBetis surnud raha pole üldse. Kaks €55 piletit nagu niuhti, ühes mängisin täpselt 1 kätt...
    Kuskil 2+2s lugesin just ,et GG pokkeri venemaa skin pokerok tahab hakata bännima inimesi kes on tallides. Ma veel pole viitsinud pikalt süübida kuidas seda täpselt võimalik teha-ju lihtsalt saadetakse puhkama liiga palju volli andvad võitvad mängijad,aga tupikteest küll asi kaugel.

  11. #4331
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 108

    Re: [25NL@UNIBET] Tõmbame foorumi käima või mina üksi jäin? [€500 to busto@Unibet]

    Tsitaat Algselt postitas hoss23 Vaata postitust
    Yo !
    Aegunud (undi) pildiga on keelatud seda foorumit külastada...

  12. #4332
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 108

    Re: [25NL@UNIBET] Tõmbame foorumi käima või mina üksi jäin? [€500 to busto@Unibet]

    Tsitaat Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
    Kuskil 2+2s lugesin just ,et GG pokkeri venemaa skin pokerok tahab hakata bännima inimesi kes on tallides. Ma veel pole viitsinud pikalt süübida kuidas seda täpselt võimalik teha-ju lihtsalt saadetakse puhkama liiga palju volli andvad võitvad mängijad,aga tupikteest küll asi kaugel.

    Lugesin minagi diagonaalis. Teema, millest käib jutt: https://forumserver.twoplustwo.com/2...anned-1836253/

    GG on alati olnud selline ja ma leian, et see on õige ning oleme ausad, et tallid ei ole enam õppekogunemise, vaid ilmselge kokkumängu koht. Kus mitte ei jagata enam teadmisi, vaid jagatakse käsi, reade, prizepoole, käib soft collusion, ja ei imesta, kui ka päris hard collusion.

    Pokkeris sellistel 'ühingutel' kohta ei tohiks olla ja tolereerida neid ka ei tohiks. See pole kahe sõbra vaheline road-duo, kus lihtsalt seltsis segasem EV-d otsida, vaid tallide puhul on ilmselge organiseeritud tegevus, mis on ainult kahjulik pokkerile.

    Ja kuidas seda teha? Lihtsalt. Kahtlustad ja paned bänni. Pokkeritoa omanikuna ma ka nii käituks. Ei viitsikski rohkemat uurida. Saadad raha tagasi ja lõppematule puhkusele.

    Mängija peab ise suutma ära tõestada, et eksitakse ja kui ei suuda tõestada, siis lõppematust puhkusest saab hoopis lõplik pokkeritoast välja viskamine jalaga perse löömise teel (väga tähtis aspekt selle juures!:D).

    Kusjuures selliselt, et kummiku ja pokkeritalli jalajälg valutab terve elu veel perses ja see peeruvahele saadud arm tuleb veel terve meelde hetkedel, kui vaja üüri või muud igapäevast maksta.

    Siis jääb meelde, et ta oli pokkeriparasiit, kes peale selle, et ei viitsinud ise õppida, elas teiste rahadest ja kellel tuli näpp perses seljas elada, et ta vähegi viitsiks mängida:D

    Las kiunub seal Two Plus Twos. Seda loeb seal alla 1% kommuunist ja just see osa, kes pole pokkeritoale kasulik.

    Kokkuvõttes. Võitev, eriti võitev ja organiseeruv mängija pole pokkerile kasulik.

  13. #4333

    Re: [25NL@UNIBET] Tõmbame foorumi käima või mina üksi jäin? [€500 to busto@Unibet]

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Lugesin minagi diagonaalis. Teema, millest käib jutt: https://forumserver.twoplustwo.com/2...anned-1836253/

    GG on alati olnud selline ja ma leian, et see on õige ning oleme ausad, et tallid ei ole enam õppekogunemise, vaid ilmselge kokkumängu koht. Kus mitte ei jagata enam teadmisi, vaid jagatakse käsi, reade, prizepoole, käib soft collusion, ja ei imesta, kui ka päris hard collusion.

    Pokkeris sellistel 'ühingutel' kohta ei tohiks olla ja tolereerida neid ka ei tohiks. See pole kahe sõbra vaheline road-duo, kus lihtsalt seltsis segasem EV-d otsida, vaid tallide puhul on ilmselge organiseeritud tegevus, mis on ainult kahjulik pokkerile.

    Ja kuidas seda teha? Lihtsalt. Kahtlustad ja paned bänni. Pokkeritoa omanikuna ma ka nii käituks. Ei viitsikski rohkemat uurida. Saadad raha tagasi ja lõppematule puhkusel. Mängija peab ise suutma ära tõestada, et eksitakse ja kui ei suuda, on puhkus lõplik.

    Las kiunub seal Two Plus Twos. Seda loeb seal alla 1% kommuunist ja just see osa, kes pole pokkeritoale kasulik.

    Kokkuvõttes. Võitev, eriti võitev ja organiseeruv mängija pole pokkerile kasulik.
    Jh ,kerge maffia vibe. Olen minagi tallis olnud ja päris muhe oli db rev ajal kui läksime hh-desse,siis coachki naeris,et ära pane tähele,et mõne venna peale oli 100k kätt. Loomulikult teevad tallid ka population tendencie analüüse koos õpilastega h2n-s ja mis viga seda teha kui kõik õpilased saadavad oma käed sisse. Kui sinna lisame veel osasid talle ,kus hobesed vb softplayvad teiste talliliikmete vastu on tallid ikka halb nähtus. Lugesin 2+2s ühe braziilia talli kohta ,kus leping sai avalikuks-kui hobesel deep run siis peab kutsuma coachi(shadowma) "hariduslikel eesmärkidel"

  14. #4334
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 108

    Re: [25NL@UNIBET] Tõmbame foorumi käima või mina üksi jäin? [€500 to busto@Unibet]

    Tsitaat Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
    Jh ,kerge maffia vibe. Olen minagi tallis olnud ja päris muhe oli db rev ajal kui läksime hh-desse,siis coachki naeris,et ära pane tähele,et mõne venna peale oli 100k kätt. Loomulikult teevad tallid ka population tendencie analüüse koos õpilastega h2n-s ja mis viga seda teha kui kõik õpilased saadavad oma käed sisse. Kui sinna lisame veel osasid talle ,kus hobesed vb softplayvad teiste talliliikmete vastu on tallid ikka halb nähtus. Lugesin 2+2s ühe braziilia talli kohta ,kus leping sai avalikuks-kui hobesel deep run siis peab kutsuma coachi(shadowma) "hariduslikel eesmärkidel"
    :D n1

  15. #4335
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 108

    Re: [25NL@UNIBET] Tõmbame foorumi käima või mina üksi jäin? [€500 to busto@Unibet]

    ( Click to show/hide )


    Tõsiselt. Sööge sitta. Mis on tõenäosus, et viimase Mystery Bounty vastu floppan 2nd chipleaderina combodraw. Mystery Bounty rattal on €300, paar kahesotist bountyt ja mõned rotirahad.

    Samas all-in minnes jääb väärakale 0.3BB taha, aga tagab võidu korral mulle suure chipleadi ja finaallaua koha.

    Ja siis ta raiseb floppi ning ma shoven ja ilmselgelt on sitakotil topp sett (tipp-topp-tupp rsk!) ja ilmselgelt ei tule ära. Tegelt läks niigi hästi. Eriti kihvt oleks olnud, kui tal oleks olnud Tc6c ja laud oleks brickinud.

    Samal ajal vaatan BPL-i, kus tabeli teine koht lihtsalt (nüüd muidugi peale sellist tsirkust esimene)...

    ( Click to show/hide )

    ( Click to show/hide )

    ( Click to show/hide )


    See jäämäe tipp. 7BB pealt tuli nii üles ja absoluutselt kõik eelnevad turniirid keykohad võitnud ning sellistes ulmekohtades, et sitamaitse tuleb suhu. Sõna otseses mõttes.

    Paneb küll kehitama, et turniirid on tõesti pededele ja ju seepärast see sitamaitse tahabki suhu tulla.

    E: Pärast kaotust tegin korra selle mystery venna striimi ka lahti. 2 vaatajat ja kutt vajutas nuppe nagu miski random bott. Kaua ei suutnud. Panin kinni ära, sest tõesti tuli veel suurem sitamaik suhu.

    E2: sellised olid siis alles



    Õnneks ei võitnud keegi 3 sotist. Viimase bountyga saadi 20 kulli. Ostku nätsu selle eest ja olgu õnnelik.

  16. #4336
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 108

    Re: [25NL@UNIBET] Tõmbame foorumi käima või mina üksi jäin? [€500 to busto@Unibet]

    Tsitaat Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
    Kuskil 2+2s lugesin just ,et GG pokkeri venemaa skin pokerok tahab hakata bännima inimesi kes on tallides. Ma veel pole viitsinud pikalt süübida kuidas seda täpselt võimalik teha-ju lihtsalt saadetakse puhkama liiga palju volli andvad võitvad mängijad,aga tupikteest küll asi kaugel.
    Nüüd ka ametlik avaldus: https://www.pokkeriprod.com/ggpoker-...pokkeritallid/

  17. #4337

    Re: [25NL@UNIBET] Tõmbame foorumi käima või mina üksi jäin? [€500 to busto@Unibet]

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Mõte hea ,aga mind natuke hirmutab see mõte kuidas jõustama hakatakse. Vene og veeea-le öeldi,et tema võib oma talliga jätkata lühidalt. Et kui köhid pappi ,siis võid oma bisnessi jätkata,või niisama soojad suhted,eks näis mis elu toob

  18. #4338

    Re: [25NL@UNIBET] Tõmbame foorumi käima või mina üksi jäin? [€500 to busto@Unibet]

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    ( Click to show/hide )


    Tõsiselt. Sööge sitta. Mis on tõenäosus, et viimase Mystery Bounty vastu floppan 2nd chipleaderina combodraw. Mystery Bounty rattal on €300, paar kahesotist bountyt ja mõned rotirahad.

    Samas all-in minnes jääb väärakale 0.3BB taha, aga tagab võidu korral mulle suure chipleadi ja finaallaua koha.

    Ja siis ta raiseb floppi ning ma shoven ja ilmselgelt on sitakotil topp sett (tipp-topp-tupp rsk!) ja ilmselgelt ei tule ära. Tegelt läks niigi hästi. Eriti kihvt oleks olnud, kui tal oleks olnud Tc6c ja laud oleks brickinud.

    Samal ajal vaatan BPL-i, kus tabeli teine koht lihtsalt (nüüd muidugi peale sellist tsirkust esimene)...

    ( Click to show/hide )

    ( Click to show/hide )

    ( Click to show/hide )


    See jäämäe tipp. 7BB pealt tuli nii üles ja absoluutselt kõik eelnevad turniirid keykohad võitnud ning sellistes ulmekohtades, et sitamaitse tuleb suhu. Sõna otseses mõttes.

    Paneb küll kehitama, et turniirid on tõesti pededele ja ju seepärast see sitamaitse tahabki suhu tulla.

    E: Pärast kaotust tegin korra selle mystery venna striimi ka lahti. 2 vaatajat ja kutt vajutas nuppe nagu miski random bott. Kaua ei suutnud. Panin kinni ära, sest tõesti tuli veel suurem sitamaik suhu.

    E2: sellised olid siis alles



    Õnneks ei võitnud keegi 3 sotist. Viimase bountyga saadi 20 kulli. Ostku nätsu selle eest ja olgu õnnelik.
    Turniirid on valu ja pisarad. Mul avg fieldsize 100 kandis ja naudin 200BI swongi 3s kuu juba . Tupikut ei näe samas ja ei hakka ka mängu vahetama-sain db review, kus sai peeglist näha ,et ise ka autopilooti palju peale lükanud ilmselgelt.

  19. #4339
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 108

    Re: [25NL@UNIBET] Tõmbame foorumi käima või mina üksi jäin? [€500 to busto@Unibet]

    Tsitaat Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
    Mõte hea ,aga mind natuke hirmutab see mõte kuidas jõustama hakatakse. Vene og veeea-le öeldi,et tema võib oma talliga jätkata lühidalt. Et kui köhid pappi ,siis võid oma bisnessi jätkata,või niisama soojad suhted,eks näis mis elu toob
    Saa aru, et paraku see nii on. Miks peaks mingi eraettevõte, mis ei ole monopol, kehtestama reegleid, mis on tema äritegevusele kahjulik? Kui ühel hetkel nad otsustavad, et sina nende äritegevust kahjustad ja seetõttu sind mängust eemaldavad, siis paraku see nii on. Kurb, aga tõsi.

    E: muidugi ka vastupidi. Kui mišha ikka pappi köhib ja see on kellegile kasulik, siis ta jääb. Miks ei peaks?

  20. #4340

    Re: [25NL@UNIBET] Tõmbame foorumi käima või mina üksi jäin? [€500 to busto@Unibet]

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Saa aru, et paraku see nii on. Miks peaks mingi eraettevõte, mis ei ole monopol, kehtestama reegleid, mis on tema äritegevusele kahjulik? Kui ühel hetkel nad otsustavad, et sina nende äritegevust kahjustad ja seetõttu sind mängust eemaldavad, siis paraku see nii on. Kurb, aga tõsi.

    E: muidugi ka vastupidi. Kui mišha ikka pappi köhib ja see on kellegile kasulik, siis ta jääb. Miks ei peaks?
    Saan väga hästi sellest aru,pole muidugi overlayst saati gg-d viitsinud avada nii,et ega mul sellest suurt sooja ega külma polegi-vastupidi kui fielde saaks väiksemaks eriti tallirahva vähenemisel tuleks tagasi.Juba meelitati,et tule tagasi viskame 5 dollarit mingi x makstud reigi eest....

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 2 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 2 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES