Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 158, kokku 220 EsimeneEsimene ... 58108148156157158159160168208 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 3 141 kuni 3 160, kokku 4391
  1. #3141
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 126

    Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

    Tsitaat Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
    kõlab õudsalt alkohooliku moodi. muidugi ise tead mis teed, aga samas on need ikka sellise vabakulgeja elukutse miinused. andu_andu on vist üks väheseid noori kes oma vaimutugevusega oskab asju korras hoida.
    Alkohooliku definitsioonist ma ei ole aru saanudki. Ise olen alkohoolikuks defineerinud inimest, kellel hommikul ärgates on võõrutusnähud, alkoholi mitte saamisel need suurenevad ja enesetunde parandamiseks peab tarbima alkoholi. Ei pea silmas levinud peaparandust.

    Õnneks ei suuda mitte kumbagit teha. Ei ole hommikul võõrutusnähte, kahte päeva pidu panna ei suuda, veel vähem pead parandada. Teisel päeval alkoholi tarbimine annab väga koleda tunde - nagu oleksid zombie. Keha jääb purju, mõistus kaine - ei meeldi see tunne ning tekib selline parmu tunne :) Rääkimata pohmellist, mis tekib.

    Küll aga pean end väga suureks alkoholi kuritarvitajaks. Seda koguste, kui ka sageduse suhtes. Nädalas korra, vahest isegi kaks päeva (ala kolmap ja laup) peol käies täiesti mälusse tõmmata on suhteliselt standard minu jaoks.

    Ei näe sellel mõtet, sest juua ma ei oska. Seda koguste suhtes, kui ka hommikul rahalises suhtes ning kui mõelda selle raha peale, mis kurgust alla voolab kuu jooksul ja veel-enam võrrelda seda tavainimeste palkadega, siis on rohkem, kui häbi.

    Tõenäoliselt sellest pahest ma ei saa kunagi lahti, vaid periood, mis praegu on erand, kui reegel. Sad, aga meil kõigil oma vead ja head. Kes paneb savu, kes joob, kes ei viitsi tööd teha jne jne :)

  2. #3142
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

    ma lasin reedel äia ja naise vennaga ka pisut viina ja no fuck, kogu laupäev perses. mitte sittagi ei jaksa teha + siis naine veel näägutab ja ajab tilti. Ma ka ei joo kuni 31 dets. Ja jaanuar ka plaanis kaine olla. Lasen parem rohelist teed.

  3. #3143
    Grinder Kasutaja Supsti avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Asukoht
    kuressaare
    Postitusi
    863

    Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

    Olin eelmine aasta üle 6 kuu karske. 0 tilka, lonksu, ei midagi. Polnud mitte mingist probleemi elada 3 teise tudegiga koos, kes tarbisid alkoholi üle paari päeva. IMO on asi ikka väga inimeses endas kinni. Ise tegin seda selleks, et näidata enda tüdrukule, et kui kerge on tegelt ei öelda pahedele. See suvi jätsin kohvi joomise maha, esimesed kaks nädalat olid karmid peavalud, aga pole siiani joond ja ei joo ka enam.

    Seda ka, et kui aprillis pärast kuut kuud esimese õlle jõin, siis ausalt öeldes enam erilist tahtmist polnud.

    GL rankale ja codeccile.

  4. #3144
    Klubi Liige Kasutaja rahvavaenlane avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    LOOMA EKSPONEERIOTAKSE!!!
    Postitusi
    3 044

    Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Alkohooliku definitsioonist ma ei ole aru saanudki. Ise olen alkohoolikuks defineerinud inimest, kellel hommikul ärgates on võõrutusnähud, alkoholi mitte saamisel need suurenevad ja enesetunde parandamiseks peab tarbima alkoholi. Ei pea silmas levinud peaparandust.

    Õnneks ei suuda mitte kumbagit teha. Ei ole hommikul võõrutusnähte, kahte päeva pidu panna ei suuda, veel vähem pead parandada. Teisel päeval alkoholi tarbimine annab väga koleda tunde - nagu oleksid zombie. Keha jääb purju, mõistus kaine - ei meeldi see tunne ning tekib selline parmu tunne :) Rääkimata pohmellist, mis tekib.

    Küll aga pean end väga suureks alkoholi kuritarvitajaks. Seda koguste, kui ka sageduse suhtes. Nädalas korra, vahest isegi kaks päeva (ala kolmap ja laup) peol käies täiesti mälusse tõmmata on suhteliselt standard minu jaoks.

    Ei näe sellel mõtet, sest juua ma ei oska. Seda koguste suhtes, kui ka hommikul rahalises suhtes ning kui mõelda selle raha peale, mis kurgust alla voolab kuu jooksul ja veel-enam võrrelda seda tavainimeste palkadega, siis on rohkem, kui häbi.

    Tõenäoliselt sellest pahest ma ei saa kunagi lahti, vaid periood, mis praegu on erand, kui reegel. Sad, aga meil kõigil oma vead ja head. Kes paneb savu, kes joob, kes ei viitsi tööd teha jne jne :)
    alkohoolikuks defineeritakse inimest sellest momendist kui ta tunneb, et ta peab endale piiranguid seadma. praegu kiitled foorumis, et hommikul ei suuda peale võtta. aga ... ***** lendate kõik sellega aastate jooksul. tore on mõelda, et sa oled noor ja aastate peale hakkad vähem võtma. ok. muide mul ei ole nende aastatega ühtegi nö lisapäeva tekkinud. ehk siis panen tina ütleme keskeltläbi 72 päeva aastas. sa , ranka võid endale ju sama eeskirja panna, aga lihtsalt su kogused nende misiganes päevade arvul hakkavad nii vaikselt tõusma, et sa ei pane seda tähelegi. aga ntks mul kulus kunagi 20 aastaselt ühel õhtul täielikuks naudinguks 4 õlut, siis praegu õhtul 10 õlut siise nii, et keegi ei saa aru ka et ma joonud. vt, salakaval asi on see liigjoomine.

  5. #3145

    Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

    Tsitaat Algselt postitas Supsti Vaata postitust
    . See suvi jätsin kohvi joomise maha, esimesed kaks nädalat olid karmid peavalud
    peavalud? kuidas need tulevad? ma olen ise joond kohvi tatist saati (olen 24) ja tarbisin rohkem kui mõistlik ja kui ühel päeval otsustasin mitte juua enam, siis peavalusid ei tekkinud, aga mitu järgnevat päeva olin väga unine

  6. #3146
    Grinder Kasutaja Supsti avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Asukoht
    kuressaare
    Postitusi
    863

    Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

    Tsitaat Algselt postitas lambitont Vaata postitust
    peavalud? kuidas need tulevad? ma olen ise joond kohvi tatist saati (olen 24) ja tarbisin rohkem kui mõistlik ja kui ühel päeval otsustasin mitte juua enam, siis peavalusid ei tekkinud, aga mitu järgnevat päeva olin väga unine
    No minul oli kohviga suht sitt seis. Pm kui hommikul kohvi ei joonud, siis poole kahe paiku päeval olid peavalud nii tugevad, et rohud seda ära ei võtnud. Ainus võimalus oli ükskõik kust otsida, et saaks vaid kohvi. Juba väike lonks ja enesetunne hakkas paremaks minema. See panigi mõtlema, et väga tugev sõltuvus on kohvist ja jätsin parem maha.

  7. #3147
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 126

    Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

    Tsitaat Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
    alkohoolikuks defineeritakse inimest sellest momendist kui ta tunneb, et ta peab endale piiranguid seadma. praegu kiitled foorumis, et hommikul ei suuda peale võtta. aga ... ***** lendate kõik sellega aastate jooksul. tore on mõelda, et sa oled noor ja aastate peale hakkad vähem võtma. ok. muide mul ei ole nende aastatega ühtegi nö lisapäeva tekkinud. ehk siis panen tina ütleme keskeltläbi 72 päeva aastas. sa , ranka võid endale ju sama eeskirja panna, aga lihtsalt su kogused nende misiganes päevade arvul hakkavad nii vaikselt tõusma, et sa ei pane seda tähelegi. aga ntks mul kulus kunagi 20 aastaselt ühel õhtul täielikuks naudinguks 4 õlut, siis praegu õhtul 10 õlut siise nii, et keegi ei saa aru ka et ma joonud. vt, salakaval asi on see liigjoomine.
    1. ei ole kiidelnud
    2. ei ole noor
    3. peale võtmine on seotud vaimse tervisega - ei tunne ennast hästi, ega näe mõtet teist päeva kohe otsa keevitada.
    4. ei ole kunagi öelnud, et aastatega mõttemaailm, ega käitusmimallid ei muutu
    5. koguste osa: kogetud teema

  8. #3148
    Klubi Liige Kasutaja rahvavaenlane avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    LOOMA EKSPONEERIOTAKSE!!!
    Postitusi
    3 044

    Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

    tra loe läbi ka mis sulle öeldi. ära rähma niisama

  9. #3149
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 126

    Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

    Tsitaat Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
    tra loe läbi ka mis sulle öeldi. ära rähma niisama
    Mida sa siis öelda tahtsid siis? Et meist kõigist saavad alkohoolikud ning aastate vältelt hakkame hommikuti pead parandama? Ja piirangute seadmine on alkoholism?

  10. #3150
    Klubi Liige Kasutaja rahvavaenlane avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    LOOMA EKSPONEERIOTAKSE!!!
    Postitusi
    3 044

    Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Mida sa siis öelda tahtsid siis? Et meist kõigist saavad alkohoolikud ning aastate vältelt hakkame hommikuti pead parandama? Ja piirangute seadmine on alkoholism?

    pokkeris loed readid äraq ja nüüd siis eluliselt jääd jamasse?

  11. #3151

    Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

    Tsitaat Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
    pokkeris loed readid äraq ja nüüd siis eluliselt jääd jamasse?
    mine ela end naisteka foorumis vms v2lja ..

  12. #3152
    Klubi Liige Kasutaja rahvavaenlane avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    LOOMA EKSPONEERIOTAKSE!!!
    Postitusi
    3 044

    Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

    Tsitaat Algselt postitas leits Vaata postitust
    mine ela end naisteka foorumis vms v2lja ..
    mis sa sipled siin

  13. #3153
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

    Supsti, mitu tassi kohvi sa siis päevas jõid, et sellised võõrutusnähud ? Kõike on võimalik mõistlikult tarbida. Üks tass kohvi päevas on üsna optimaalne, ka tervislikust aspektist lähtudes. Sama käib ka ju alkoholi kohta. Minu arvates, sellised 0 tolerants pikad kainusperioodid on ka nii ja naa. Liiga pikalt kaine olla, kammib ka vähe ära. Vahepeal peab ikka jooki tegema. Võite rääkida küll, et kainelt on ka fun. Muidugi on.

    Samas teatud tegevused siiski jäävad, mille kõrvale on hea kas õllega tiksuda või pitsist mälli tõmmata. Kindlasti mitte iga nv, mõistlik oleks 1-2x kuus või isegi vähem.
    Viimati muudetud inward poolt : 10.12.12 at 16:48

  14. #3154
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 126

    Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

    Tsitaat Algselt postitas inward Vaata postitust
    Supsti, mitu tassi kohvi sa siis päevas jõid, et sellised võõrutusnähud ? Kõike on võimalik mõistlikult tarbida. Üks tass kohvi päevas on üsna optimaalne, ka tervislikust aspektist lähtudes. Sama käib ka ju alkoholi kohta. Minu arvates, sellised 0 tolerants pikad kainusperioodid on ka nii ja naa. Liiga pikalt kaine olla, kammib ka vähe ära. Vahepeal peab ikka jooki tegema. Võite rääkida küll, et kainelt on ka fun. Muidugi on.

    Samas teatud tegevused siiski jäävad, mille kõrvale on hea kas õllega tiksuda või pitsist mälli tõmmata. Kindlasti mitte iga nv, mõistlik oleks 1-2x kuus või isegi vähem.
    Jup. Ekstreemsustesse laskuda on mõttetu. Alati on kuldne kesktee :)

  15. #3155
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

    Teiseks, päris täpselt ei mõista seda Supsti näidet, vb siin on mingid isiklikud põhjused. Isiklikult ma ei näe põhjust, miks ma peaks olema pool aastat kaine, et tõestada oma naisele, et ma suudan alkoholile "ei" öelda. Naine peab sellest aru saama, et kui mees tahab juua, siis ta joob. Kõik.

  16. #3156
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 126

    Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

    Tsitaat Algselt postitas inward Vaata postitust
    Teiseks, päris täpselt ei mõista seda Supsti näidet, vb siin on mingid isiklikud põhjused. Isiklikult ma ei näe põhjust, miks ma peaks olema pool aastat kaine, et tõestada oma naisele, et ma suudan alkoholile "ei" öelda. Naine peab sellest aru saama, et kui mees tahab juua, siis ta joob. Kõik.
    +1

    Milleks seda tõestada teistele? See on ikka pigem endale tõestamine.

    Samamoodi nagu Codecciga kihlvedu. Kui ma tahan võiksin iga päev salaja tina panna, aga see ei anna ju mulle mitte midagi. See on enda pärast teha väike periood ja siis vaadata edasi - äkki õpin midagi sellest. Inimene harjub kõigega ja uus keskkond, sündmused, olukord või periood võib maailmaavaadet ning arusaamu muuta kardinaalselt.

  17. #3157

    Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

    Sõltuvuse puhul võib su maailmavaade olla ükskõik milline, füsioloogilistele signaalinele pikalt mõistusega vastu ei hakka. Sõltuvuse tekkimise tõenäosust saab selliste väikeste perioodidega kindlasti vähendada.
    Endal on jäänud alkoholist järele umbes 5% sellest positiivsest, mis ta pakkus 20-ndate algul, sellepärast on kadunud igasugune huvi joomise vastu. Hullult pean regullima, et mingi lisarõõm alkost kätte saada, arvestan koguseid ja kellaaegasid, kui välja lähen jne.

  18. #3158
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

    ma ei saa üldse aru, mida te siplete siin????
    a muidu alaskale jälle +1

  19. #3159
    Klubi Liige Kasutaja rahvavaenlane avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    LOOMA EKSPONEERIOTAKSE!!!
    Postitusi
    3 044

    Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

    Tsitaat Algselt postitas alaska Vaata postitust
    Sõltuvuse puhul võib su maailmavaade olla ükskõik milline, füsioloogilistele signaalinele pikalt mõistusega vastu ei hakka. Sõltuvuse tekkimise tõenäosust saab selliste väikeste perioodidega kindlasti vähendada.
    Endal on jäänud alkoholist järele umbes 5% sellest positiivsest, mis ta pakkus 20-ndate algul, sellepärast on kadunud igasugune huvi joomise vastu. Hullult pean regullima, et mingi lisarõõm alkost kätte saada, arvestan koguseid ja kellaaegasid, kui välja lähen jne.
    mnjah. me umbes üheealised. selles on tõde sees. lihtsal ma olen jäänud aegajalt napsutamata, sa mitte. aga see selleks. nii palju kui mina üldse aru saan siis alko sõltuvus tekib sellest, et alk sisaldab mingit teatud suhkrut mida organism toodab loomulikul teel. k alkot palju tarvitada, siis see loomulik tootmine kaob ja sealt sekib inimesel vajadus alkoholi järele.

  20. #3160
    Grinder Kasutaja Supsti avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Asukoht
    kuressaare
    Postitusi
    863

    Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

    Tsitaat Algselt postitas inward Vaata postitust
    Supsti, mitu tassi kohvi sa siis päevas jõid, et sellised võõrutusnähud ? Kõike on võimalik mõistlikult tarbida. Üks tass kohvi päevas on üsna optimaalne, ka tervislikust aspektist lähtudes. .
    Ma jõin ainult hommikuti tassi kohvi ja see oli ka kõik. Mul emal on täpselt samamoodi selle dielaga, isegi küsis selle peale, et kuidas ma peavaludega toime tulin.

    Tsitaat Algselt postitas inward Vaata postitust
    Teiseks, päris täpselt ei mõista seda Supsti näidet, vb siin on mingid isiklikud põhjused. Isiklikult ma ei näe põhjust, miks ma peaks olema pool aastat kaine, et tõestada oma naisele, et ma suudan alkoholile "ei" öelda. Naine peab sellest aru saama, et kui mees tahab juua, siis ta joob. Kõik.
    Ma ei tõestanud seda endale, ega teistele. Ma teadsin, et see pole minu jaoks mingi probleem. Ma tahtsin tüdukule lihtsalt näidata, et on võimalik pahedele ei öelda, ta on suitsetaja ja on üritand päris mitu korda maha jätta. Asi on pigem mõtlemises kinni ja natukene tahtejõudu peab olema. Ja kuna mul mingeid muud pahesid otseselt ei ole, siis näitasin sellega enda tahtejõudu (mitte, et alkoholiga mul probleeme oleks, pigem see absoluutne null tolerants sel perioodil).

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 2 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 2 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES