Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 271, kokku 290 EsimeneEsimene ... 171221261269270271272273281 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 5 401 kuni 5 420, kokku 5789
  1. #5401
    Oih, väike OlyBuux 💨🦨 #OlyMoments Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    4 749

    Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

    Mul ka selline asi et kui vaal lauas ja mul positsioon siis üldiselt ma olen 40+ vpip, pfr oleneb kas agro fish või limper. Ja siis saavad regularid mu vastu laiemalt 3bettida ja läheb mäng keerulisemaks.

    Ja kui kaardi jooksu ei ole on eriti tüütu, teine nagu üritaks raha sulle kätte suruda aga sul käed nõrgad ja ei jaksa vastu võtta.

  2. #5402

    Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

    Tsitaat Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
    Mul ka selline asi et kui vaal lauas ja mul positsioon siis üldiselt ma olen 40+ vpip, pfr oleneb kas agro fish või limper. Ja siis saavad regularid mu vastu laiemalt 3bettida ja läheb mäng keerulisemaks.

    Ja kui kaardi jooksu ei ole on eriti tüütu, teine nagu üritaks raha sulle kätte suruda aga sul käed nõrgad ja ei jaksa vastu võtta.
    A miks mitte piirduda laiema vbettimisega ja jätta pre enamvähem ranged rahule

  3. #5403
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    32 812

    Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

    Tsitaat Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
    A miks mitte piirduda laiema vbettimisega ja jätta pre enamvähem ranged rahule
    Kas seal ei võiks olla see loogika, et nii ei anna regularide võimalust fishi raha omale saada?

    Veel üks näide, mille loogikaga ma olen maadelnud: reg avab, fish callib, kas nüüd äkki ei peaks väga laialt squeezema natukenegi mängitava käega? Sel juhul foldime tihti regularid pangast välja või regular paneb otsa, mis ajab nüüd fishi pangast välja.

    See tundus sirgjooneline, kuid kui fish peaks regulari 4beti callima, mida küll juhtub harva, kuid siis loome just olukorra, et reg saab oma premmiga tihti fishi stäki omale.

    Dilemma. Pigem kalduksin arvama ka selle poole, et range jätta rahule ja vBetiga mängida.

  4. #5404
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    32 812

    Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

    Ahjaa. Ja tere Dr. Nowzaradan.

    Täna peaks lotot ostma ja ostangi. Tahtsin õigekirja kontrollida ja esimese Googeldamisega panin täkkesse. Vihjab, et tulekul õnnepäev.

  5. #5405
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    32 812

    Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Ahjaa. Ja tere Dr. Nowzaradan.

    Täna peaks lotot ostma ja ostangi. Tahtsin õigekirja kontrollida ja esimese Googeldamisega panin täkkesse. Vihjab, et tulekul õnnepäev.
    Ostsin ära. Õhtul läheb alles grindiks. Keno tulemused 14:15, see nii-öelda Kick Off.

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    EDIT: Ja pole mõtet küsidagi. Mingit staket ja steiki ja muid asju ma ei müü!!! Ei maksa minu Õnnega mängida.

  6. #5406
    Oih, väike OlyBuux 💨🦨 #OlyMoments Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    4 749

    Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

    Loogika on et kui fish mängib 80% käsi siis miks ma piirdun oma tava rangega kui 40% käsi on ta rangest ees, ja mida rohkem ma suudan regulare potist välja suruda seda suurem võimalus on et just mina saan fishi raha endale mitte teine regular.

    Muidugi peab iga käsi vaatama eraldi olukorra üle ja mitte mängima vaakumis, iga kord on fishid ja regulari veidi erinevad, ilmselgelt kui UTG 10/9 regular avab ja fish callib ma võtan oma range veidi koomale ja 3betin rohkem valuet ja blockereid, pocketid ja connectorid enamjaolt callin, aga kui UTG oleks 30/28 tüüp siis ma juba hakkan oma 88+ JTs+, KQs rohkem 3bettima (mitte 100% vaid mixin)

    Muidugi teisteks faktoriteks on fishi tüübid, kirjutatud noted, kes taga on ja positsioon. Imo ei tohiks üldse eelnevalt mingit plaani olla vaid kohaned olukorraga ja hoiad oma range paindlikuna vastavalt lauale, tihti peale ma ühes lauas olen mega nitt aga kõrval lauas üli loose.

    See muidugi teeb mängu üpris swingiseks ja raskeks aga pokker ei olegi lihtne mäng
    Viimati muudetud Kakahirmutis poolt : 21.08.24 at 11:42

  7. #5407

    Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Kas seal ei võiks olla see loogika, et nii ei anna regularide võimalust fishi raha omale saada?

    Veel üks näide, mille loogikaga ma olen maadelnud: reg avab, fish callib, kas nüüd äkki ei peaks väga laialt squeezema natukenegi mängitava käega? Sel juhul foldime tihti regularid pangast välja või regular paneb otsa, mis ajab nüüd fishi pangast välja.

    See tundus sirgjooneline, kuid kui fish peaks regulari 4beti callima, mida küll juhtub harva, kuid siis loome just olukorra, et reg saab oma premmiga tihti fishi stäki omale.

    Dilemma. Pigem kalduksin arvama ka selle poole, et range jätta rahule ja vBetiga mängida.
    Aga sellele ei pea olema keeruline vastata. Lükka filtritesse IP ja proovi visualiseerida neid olukordi ning filtreeri välja range mis muidu nagu sinu tavalisse squuese või 3bet range ei kuuluks (eeldan annabki käed kus fish mängus olnud) ja vt kuda läinud . Arvatavasti ma ehitaks seda filtrit tund aega ,unibetist käsi ei saa ja filtreid pole pidanud ammu kasutama.

  8. #5408
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    32 812

    Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

    Tsitaat Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
    Loogika on et kui fish mängib 80% käsi siis miks ma piirdun oma tava rangega kui 40% käsi on ta rangest ees, ja mida rohkem ma suudan regulare potist välja suruda seda suurem võimalus on et just mina saan fishi raha endale mitte teine regular.
    Sooviksin kuulata mõtteid, mida tähendab 100BB+ mängus "rangest ees".

  9. #5409
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    32 812

    Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

    Tsitaat Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
    Aga sellele ei pea olema keeruline vastata. Lükka filtritesse IP ja proovi visualiseerida neid olukordi ning filtreeri välja range mis muidu nagu sinu tavalisse squuese või 3bet range ei kuuluks (eeldan annabki käed kus fish mängus olnud) ja vt kuda läinud . Arvatavasti ma ehitaks seda filtrit tund aega ,unibetist käsi ei saa ja filtreid pole pidanud ammu kasutama.
    Selle jaoks on vaja sadu tuhandeid, tõenäoliselt miljoneid käsi.

    Lihtsalt kiireks võrdluseks 102 218 kohta on 3840 3betti, mis teeb positsiooni kohta 107 (MP), 358 (CO), 394 (BTN), 1648 (SB), 1033 (BB). Seetõttu võib jääda isegi miljonist käest väheks.

  10. #5410
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    32 812

    Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Selle jaoks on vaja sadu tuhandeid, tõenäoliselt miljoneid käsi.

    Lihtsalt kiireks võrdluseks 102 218 kohta on 3840 3betti, mis teeb positsiooni kohta 107 (MP), 358 (CO), 394 (BTN), 1648 (SB), 1033 (BB). Seetõttu võib jääda isegi miljonist käest väheks.
    Kuna ei taha, et kaoks editiga ära, siis lisan hoopis uue kommentaari. Just sel põhjusel ongi andmekorje ülimalt kriitilise tähtsusega bottide omanike jaoks, mitte GTO-lahenduse otsimine.

    Viimase jaoks on vaja kohutavalt palju ressurssi, esimese jaoks lihtsalt "veitsa" kõvakettaruumi. "Veitsa" on jutumärkides, kuna mahud võivad tunduda suured, siis tänapäeval suht olematud. Ja sellises andmebaasis neid päringuid teha on suisa lust ja lillepidu ning ju need GGPokkeri botid selle peale olidki ehitatud.

  11. #5411

    Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Kuna ei taha, et kaoks editiga ära, siis lisan hoopis uue kommentaari. Just sel põhjusel ongi andmekorje ülimalt kriitilise tähtsusega bottide omanike jaoks, mitte GTO-lahenduse otsimine.

    Viimase jaoks on vaja kohutavalt palju ressurssi, esimese jaoks lihtsalt "veitsa" kõvakettaruumi. "Veitsa" on jutumärkides, kuna mahud võivad tunduda suured, siis tänapäeval suht olematud. Ja sellises andmebaasis neid päringuid teha on suisa lust ja lillepidu ning ju need GGPokkeri botid selle peale olidki ehitatud.
    No pokkeritallidele ka ju lust suured andmebaasid,mis viga oma hobuseid treenida nendega. Ja nagunii mill kätt ala osta ka raudselt mõnisada dollarit kui sedagi

  12. #5412
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    32 812

    Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

    Tsitaat Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
    No pokkeritallidele ka ju lust suured andmebaasid,mis viga oma hobuseid treenida nendega. Ja nagunii mill kätt ala osta ka raudselt mõnisada dollarit kui sedagi
    Ostetud kätel on vaja siis juba 10 miljonit :D Seda põhjusel, et taskukaarte näeb ainult showdownil (SD-l) ja SD-le läheb ehk viiendik kätest ning sel juhul võib ka ükspool muckida.

  13. #5413
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    32 812

    Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

    Jõhker. 4 päeva jutti põlenud ja üleüldse too Dmitri (eestlane) kanal hea.

    https://x.com/wartranslated/status/1826213659137245206

  14. #5414
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    32 812

    Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

    Huvitav.

    Täna #4: $840 Bounty Pot-Limit Omaha (WSOP Online 2024) keegi eestlane Flairace pannud müüki 1.05 markupiga 40% ning keegi Kirill Shugai kogu ta 40% ära ostnud. Popkorn välja ja vaatame, kas läks hea diil ära. 🍿

    Aga minul pohhui. Ma ostsin lotot ja juba rauad tules.
    Palju õnne, Teie Keno pilet XXXXXXXXXXXX võitis 21.08.2024 loosimisel 8,00 €.
    💷💶💵💴

    EDIT: Eilsel "#3: $2100 Bounty NLH Championship" turkal ei cashinud ükski eestlane. Kokku oli näha nelja Eesti lippu (Urmo Velvelt, Ottomar Ladva, Juan C Vecino ja Thedead97). Täna siis stardijoonel ka vähemalt üks eestlane.

    EDIT2: Ja kui kedagi huvitab, siis $2100 finaal jätkub täna kell 21:00. Mängu on jäänud 23 mängijat, esikoht ligi $95 000 + pearahad.

  15. #5415

    Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

    Kas loto pole kõige sitem vorm gamblemisest üldse matemaatiliselt? Kui netis ostad ,siis ei saa rääkida ka meelelahutuse EV-st ,et perega õhtul kriipsutad rõõmsalt numbreid maha. Ei tunne muidugi köögipoolt. Kunagi piilusin neid % eesti loto kodulehel ja kadus isu isegi see 1x aastas bingot võtta.

  16. #5416
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    32 812

    Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

    Tsitaat Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
    Kas loto pole kõige sitem vorm gamblemisest üldse matemaatiliselt? Kui netis ostad ,siis ei saa rääkida ka meelelahutuse EV-st ,et perega õhtul kriipsutad rõõmsalt numbreid maha. Ei tunne muidugi köögipoolt. Kunagi piilusin neid % eesti loto kodulehel ja kadus isu isegi see 1x aastas bingot võtta.
    Loto on kõige parem. Ma isiklikult soovitan võimalikult palju lotot osta, eriti kui kontol on raha. Mine tea, millal enam pangakontol raha ei ole ja siis ju lotot osta ei saa. Seega on mõttekas lotot alati osta 🤔🤑

  17. #5417

    Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Loto on kõige parem. Ma isiklikult soovitan võimalikult palju lotot osta, eriti kui kontol on raha. Mine tea, millal enam pangakontol raha ei ole ja siis ju lotot osta ei saa. Seega on mõttekas lotot alati osta 🤔🤑
    Krt sa räägid nagu pensioneer juba. Ma kuulnud legende ,kuidas pensioneerid ostavad ka 10-20 piletit iga nädal-käsitsi kirjutavad kõik tabelid A4 paberile ja värki....

    Aga OT -jälle maksumaksja maksab 50k omast taskust selle ajuvaba oksendamiseni reguleerimise repinski kohtucase näol. Nagu palun,lõpetage. Taastaks mingi mõistliku normaalsuse ,et iga kingitud konjakipudel ei vääri miljoneid maksumaksja raha,et tegeleda kaarenlusega.

  18. #5418
    Oih, väike OlyBuux 💨🦨 #OlyMoments Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    4 749

    Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

    Tsitaat Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
    Krt sa räägid nagu pensioneer juba. Ma kuulnud legende ,kuidas pensioneerid ostavad ka 10-20 piletit iga nädal-käsitsi kirjutavad kõik tabelid A4 paberile ja värki....

    Aga OT -jälle maksumaksja maksab 50k omast taskust selle ajuvaba oksendamiseni reguleerimise repinski kohtucase näol. Nagu palun,lõpetage. Taastaks mingi mõistliku normaalsuse ,et iga kingitud konjakipudel ei vääri miljoneid maksumaksja raha,et tegeleda kaarenlusega.
    Kuidas nad alati pääsevad see on ebareaalne ju.

    Oleks meil siis rahvas kes läheks protestima ja lõhkuma


    Ma arvan et isegi Lehtme ei lähe lõpuks vangi
    Viimati muudetud Kakahirmutis poolt : 21.08.24 at 21:58

  19. #5419

    Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

    Tsitaat Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
    Kuidas nad alati pääsevad see on ebareaalne ju.

    Oleks meil siis rahvas kes läheks protestima ja lõhkuma
    Me kõik teame ,et sahkerdatud ja sahkerdatakse. Suurim kadu riigikassas üldse 10eid tuhandeid "oü-taid". Aga vastik vaadata neid porto francosi,repinskit-ärge ronige kohtuteed praeguses ajajärgus,enne kui asi pole 95%+ kindel. Enne kui sellise kaliibriga inimesed skeemitama hakkavad,on neil pataljoni jagu juriste kes aitavad asju ajada nii,et lõpuks oleks tõlgendamise küsimus nii ja naa suunas...

  20. #5420
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    32 812

    Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

    Tsitaat Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
    Krt sa räägid nagu pensioneer juba. Ma kuulnud legende ,kuidas pensioneerid ostavad ka 10-20 piletit iga nädal-käsitsi kirjutavad kõik tabelid A4 paberile ja värki....

    Aga OT -jälle maksumaksja maksab 50k omast taskust selle ajuvaba oksendamiseni reguleerimise repinski kohtucase näol. Nagu palun,lõpetage. Taastaks mingi mõistliku normaalsuse ,et iga kingitud konjakipudel ei vääri miljoneid maksumaksja raha,et tegeleda kaarenlusega.
    See uus Eesti Loto sait juba nii fäänsi ja luksuslik, et pileteid saab panna otsekorraldusega ostma :D Jõhker koht. Isegi miskid interaktiivsed slotistiilis loteriid juba ka seal. Leitsiga oleme isegi testiks paari tagunud lol.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 140 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 140 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES