Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 274, kokku 290 EsimeneEsimene ... 174224264272273274275276284 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 5 461 kuni 5 480, kokku 5789
  1. #5461
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    32 812

    Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

    Dilemma.

    Kas võtta €185 cashis või pilet...



    või saata Mati Live mängima. Kuna stäkk ka liiga suur, siis shoven any2 ja kuni turka lõpuni, mis on nii või naa selles olukorrast standardmäng. Aga ei pane pidurit, iseig kui üles duubeldan.

  2. #5462
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    32 812

    Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal



    Isegi kui Sam callib ja duubeldab, lähen any2.

  3. #5463
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    32 812

    Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

    Njaa. Tänane saak sii:



  4. #5464
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    32 812

    Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

    Ja enne, kui tõttan tööasju tegema, siis polnud enne põhjalikumalt aega vastata, et mida selle susliku Muruntauga teha. Tuleb ja käib ning sõimab ainult mu näo täis, nagu ma ei tea, mis asi.

    Ei mõistagi, mis teda nii frustreerima pani. Kas SEE postitus, kus ma ütlesin, et kui mina oleksin ülemus? Tunduks küll, sest miks muidu oma postituses mainis Win TV suhteid, sest kedagi nagu ei huvita ju.

    Igatahes lihtsalt ei mõista. Joob end täis, siis keerab sitta ning kui keegi julgeb midagi öelda, siis tuleb ja hakkab sõimama. Lihtsalt sõimab ja sõimab. No, mis mõttes nagu.

    Ärgu siis joogu end täis või ärgu esinegu avalikult - suur mees, vastutab ise oma tegude eest, aga miks siis teisi sõimab, antud hetkel mind, jääb arusaamatuks. 🤷‍♂️🤷‍♂️ Nagu mina oleks käskinud tal täis juua ja sigadusi teha või milles mina süüdi olen? Selles, et oma arvamust julgesin avaldada?

    Kui see ülaltoodud postitus oligi see, mis teda vihastas maapõhjani välja, siis äkki peaks võtma seda kui tagasisidet. Äkki pole päris okei oma lubadusi joomise pärast ära jätta. Vaatajad-vaatajateks, aga minu postituse sisu oligi, et kohustused tuleks ju ära täita, sest nende mitte täitmine võib ju tekitada probleeme.

    Mõttekoht? Äkki mõtleks selle üle? Lihtne. Sigrjooneline. Arusaadav.

    Ja paraku, kui nii räigelt sõimab ja ringi laaberdab, siis see "lubatud" miljon küll ei tule, sest vaevalt, et see miljon uksele koputab ja minule nii väga tundub, et seda miljonit on temal kõige rohkem vaja.

    Kokkuvõttes. Minu jaoks see teema suletud ja rohkem seda konkreetset teemat kommenteerida ei viitsi. Eriti, kui inimene kirjutab veel üheselt ja arusaadavalt, et "Sind pole minu jaoks enam olemas" ja samas nii räigelt sõimab.

    Selle "minu jaoks poel enam olemas" kohta ma nagu oskagi eriti midagi lisadagi. Võtab isegi veitsa kukalt kratsima, et mida see üldse tähendama pidi? 🤣 Mul nagu jumala ükskõik, kas ma olen tema jaoks olemas või mitte, aga las jääb.

    Edu Sulle striimis ja oma teel mis iganes millini!

  5. #5465
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 598

    Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

    Seal overlayd ei teki? Need oly omad ju veidi scammivad ka lasvad late reg nii lõppu, et jumaleest overlayd ei tekiks.

  6. #5466
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    32 812

    Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

    Tsitaat Algselt postitas privador Vaata postitust
    Seal overlayd ei teki? Need oly omad ju veidi scammivad ka lasvad late reg nii lõppu, et jumaleest overlayd ei tekiks.
    Ei teki. Sitakate teemast olen rohkem kirjutanud salafoorumis. Niipalju võin öelda, et tegelikult on kõik see suht näiline, sest overlayd ei pruugi arvuliselt olla, kuid tegelikult on see olemas.

    Seda põhjusel, et alumiste sitakatega hakatakse ülemisi toitma ja see siis "vähendab" ülemise overlayd, tuues nädala omadele piisavalt nägusid, et see üldse kaoks.

    Umbes sama nagu Chester500 turniir. Lõputurniiri overlayd vähendatakse nende igapäevaste sitakatega, kuid tegelikkuses toimub ikka tugev peale maksmine, sest ülemakse on igapäevastel satikatel sees.

  7. #5467
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    32 812

    Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

    Tsitaat Algselt postitas privador Vaata postitust
    Seal overlayd ei teki? Need oly omad ju veidi scammivad ka lasvad late reg nii lõppu, et jumaleest overlayd ei tekiks.
    Kirjutasin siin täpsemalt:
    https://foorum.pokkeriprod.com/showt...l=1#post632269

  8. #5468
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    32 812

    Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Dilemma.

    Kas võtta €185 cashis või pilet...



    või saata Mati Live mängima. Kuna stäkk ka liiga suur, siis shoven any2 ja kuni turka lõpuni, mis on nii või naa selles olukorrast standardmäng. Aga ei pane pidurit, iseig kui üles duubeldan.
    Seda osa täpsustan, et Dmitri Damaskin jäi paraku bubblesse. Mati sai pilku. Lives näeme Mati!

    EDIT: Ja mis bubble see on. €185 on päris okei raha ning Dmitri sai niigi pühap €1500 ME pileti või mis iganes see KOT sisseost oli.

  9. #5469

    Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

    peretüli tuleb lahendada. NL500 HU.

  10. #5470
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    32 812

    Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

    Tsitaat Algselt postitas Mati1995 Vaata postitust
    peretüli tuleb lahendada. NL500 HU.
    2024 pole ju enam HU laudugi, ja rääkimata rollist, sest kust -2BB loser sellise raha võtab.
    🤑🤑

  11. #5471

    Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

    Tsitaat Algselt postitas Mati1995 Vaata postitust
    peretüli tuleb lahendada. NL500 HU.
    Kuskil eksisteerib veel HU laudu ? -2bb mängija vs poolproffesionaal-siin juba kõik selge eos. Nagu eesti jalgpallikoondis läheks vastu hispaania 3nda liiga satsi vastu.

  12. #5472
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    32 812

    Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

    Aga panin eile kerge feili maha. Peale teststriimi ja muru käest niimoodi sõimata saamist mõtlesin, et teen tööasju, kuid siis äkitselt meenus, et pidin ju täna õhtuks paar kilo šašlõmmi valmis lõikama + kalad ära tooma.

    Asjad kiirelt kokku ja koju tulema. Aga kuna eile sai kohvimasinat tööjuures putitatud, sest tundus kuidagi lurr kohvi, oli vaja kangus põhja keerata. Sai siis mitu head tassi joodud ja kui muidu kohvi ei mõju, siis eilne pani sellise paugu, et sain ka paraja peavalu.

    Šašlõmm jäigi seetõttu lõikamata. Nüüd siis kiirelt ära tegema ning vutt-vutt-vutt kala järgi. Proovin üle pika aja suitsulinaskit teha. Õigemini, kui muidu on tehtud sõbra juures ja lasknud tal teha, siis täna teen esimest korda ise.

    Tõsi. Mitte küll oma püütud, vaid tõenäoliselt mingi poolakas või kust iganes nad tulevad, kuid ei täikski oma püütuid enne "raisata", kui võõralt saadud piisavalt hästi välja tulevad.

    Kuidas see täpselt oligi, et oma linaskiga ollakse kapitalist, teiste linaskiga kommunist ja sotsialist. Tegelt käis see raha kohta, aga vahet polegi.

  13. #5473
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    32 812

    Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    2024 pole ju enam HU laudugi, ja rääkimata rollist, sest kust -2BB loser sellise raha võtab.
    🤑🤑
    .

    Tsitaat Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
    Kuskil eksisteerib veel HU laudu ? -2bb mängija vs poolproffesionaal-siin juba kõik selge eos. Nagu eesti jalgpallikoondis läheks vastu hispaania 3nda liiga satsi vastu.
    Lõikad-kleebid vä? :✂

  14. #5474

    Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    .



    Lõikad-kleebid vä? :✂
    Lagin

  15. #5475
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    32 812

    Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

    Hui sain ju kala. Miski üksik kurb seabass (huntahven) ja linask vahtisid vastu, muust ei ole huvitatud.

    Uurisin siis, et kas rohkem pole ja millal tuleb, siis ütles, et hiljem nagu peaks tulema, samas natuke kehitas õlgu. See paneb veits murersema, sest varemgi nii olnud, aga siis saanud kindlas kõneviisis vastuseid, et hiljem tuleb.

    Polnud aega linnapeal ka muudest aukudest otsida, sest täna olen üksi ja ju lähen pärast uuele patrulltiirule.

    Muidugi sebassiga veider lugu on see, et Balti jaama (BJ) turul olen saanud puhastatud seabassi odavamalt kui mujal puhastamata. Samas ei taha toda BJ "luksturgu" hoorata, sest niigi kõik suht kaubanduskeskuste suunas liigub ja muidugi ei saa eitada, et BJ turg ongi ikka suhteliselt selline tänapäevane, traditsiooniliselt turust erinev.

  16. #5476
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    32 812

    Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal



    Uus osa!

    Soovituslik kuulamine, mõnele suisa kohustuslik kuulamine, eriti 15:11, kus Andro Roos ütleb väga targad sõnad: «Vaata, kui ma Sulle tõde ütlen, siis ei ole ju tähtis, mis hääletooniga ma seda ütlen; tähtis on, et ma Sulle seda tõde ütlen ja kui Sa solvud nüüd selle peale, siis Sa oled üks nõrk inimene põhimõtteliselt, eks ole.»

    Mõnele mehele mõttekoht.

  17. #5477
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    32 812

    Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

    Keda huvitab, siis C500 striim. Kommenteerimas Bahtijar.



    Kui video mingil põhjusel ei mängi, siis: https://www.youtube.com/watch?v=uQa36xG91Ac

  18. #5478
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    32 812

    Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Keda huvitab, siis C500 striim. Kommenteerimas Bahtijar.



    Kui video mingil põhjusel ei mängi, siis: https://www.youtube.com/watch?v=uQa36xG91Ac
    Lisaks veel niipalju, et 54 osalust tehti ja 7 re-entryt ehk 61 sissostu, mis tegi €22 500 overlayd. Satikatelt üle 24 koha tuli ja igal satikal oli omakorda overlay.

    Aga ei teagi, kas maksab selliseid asju siin kirjutada. Pärast jälle saan sõimata, sest julgen sellistest asjadest nii otse kirjutada. Miski vihakõne moodi asi või nii.

    EDIT: Aa LR on veel avatud. Täna mängitakse kuni tasemeni 10, LR avatud kuni taseme 13 lõpuni ehk homme ka võimalik regada.

  19. #5479
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    32 812

    Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

    Täna "Optibeti kolmevõistlus" järgmine episood. Saade algab kell 19, ja saates võtab teatepulga üle Imre Leibold.

    https://www.pokkeriprod.com/optibeti-kolmevoistlus/.

  20. #5480
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    32 812

    Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Täna "Optibeti kolmevõistlus" järgmine episood. Saade algab kell 19, ja saates võtab teatepulga üle Imre Leibold.

    https://www.pokkeriprod.com/optibeti-kolmevoistlus/.
    Niipalju vist tasub tegelikult lisada, kuigi ilmselgelt liiasus, aga siiski. Seda, et kuna tegu ei ole ühe teatud mehe turniiridega, kes trafficut 🚚 toodab, vaid tegu on "mingi" kolmevõistlusega, siis ega ju neil turkadel trafficut ei ole või noh ei saa olla.

    Võrdlusena, mingi teatud trafficumehe turkadel päris laulupeod 🎉 ei ole, kuid 20-30 meest on ikka kohal, siis võib juba eeldada, et mis teistel "kohalikel kolmevõistluse" turniiridel on suisa tühjas, eriti kui trafficumees pole asjaga seotud. Tasuta tööd ei tehta! 💴💵💶

    Samas. Kui mõtlema ja arvutama hakata, siis kasutades näppe ja varbaid ning kõike muid pliiatseid ja tikke, millega kogusumamt arvutada, siis mingil põhjusel kolmevõistlustel on isegi rohkem mängijaid, kui trafficumehe turkal... Vist oli 3 nädalat tagasi, Laasi turkal, kui ei eksi 54 mängijat.

    Kas trafficumehe turkadel on siis lihtsalt nii-öelda liiklusummik, tupikmärk või ruum saanud otsa või mis põhjused, vot seda mina ei tea, sest pole trafficu spets. 🤔

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 127 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 127 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES