Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 285, kokku 292 EsimeneEsimene ... 185235275283284285286287 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 5 681 kuni 5 700, kokku 5826
  1. #5681
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    32 896

    Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

    Täna madal saagikus


  2. #5682
    Oih, väike OlyBuux 💨🦨 #OlyMoments Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    4 790

    Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

    Ma panin 33€ ja 22€ turnad veidi punti, ega keegi kunagi ei blufi ju siin.


    Aga break even vähemalt :D

  3. #5683
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    32 896

    Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

    Uus episood. Ei ole veel vaadanud, kuid kohe hakkan.


  4. #5684

    Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Uus episood. Ei ole veel vaadanud, kuid kohe hakkan.

    See hiljutine eesti keele monopoli jutt pani mõtlema ,et podcastides eestis selline joe rogani niš täitsa täitmata,kus lihtsalt räägitakse kõigest ja tsensuurimata.

  5. #5685
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    32 896

    Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

    Täna kiirem päevake. Üksi tööl ja varsti Pärnu poole. Käisin ka kalajahil, kuid jäin ilma ja mõtlesingi, et ei hakkagi mujalt otsima. Teen täna vähe teistmoodi ja sitta see suitsukala. Liiga ohtlik ka, sest kui kodus ikka külmkapis kaks tükki ja korra proovid, siis enne stop 🛑 märki ei näe, kui rootsud järgi. Paras tupiktee... 🚧

  6. #5686
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    32 896

    Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

    Mind paneb ikka ja jälle imestama, et kui avan PokerStove "valel ajal", siis nii Coolbet, OlyBet (GGPoker) kui ka PokerStars hakkavad karjuma, et mul on avatud keelatud tarkvara. No päriselt?

    Esiteks PokerStove programmina on minusugustele vanadele peerudele. Teiseks, kõrval võib PokerTracker lahti olla ja mitte ühtegi piiksu ei tule, ometi on PokerTrackerile (PT-le) sisse-ehitatud "Equity calculator". (PokertTracker > Equity Calculator)

    Sisuliselt on tegu sama asjaga, mis PokerStove, kuid tunduvalt kasutajasõbralikumana. Lisaks PTs on ka ICM-kalkulaator.

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    Ja see ning kogu PT funktsionaalsus ei ole keelatud ega tehta ühtegi piiksu, samas PokerStove on keelatud. Selle tööle paned, siis saad pokkeritoa käest sõimata nagu viimane kriminaal ja öeldakse, et saame aru eksitusest, aga vajadusel kaua ei hellita. PokerStars peale popupi saadab isegi järelkirja, kus vehib näpuga.

    Seega ma ei mõista, kus on loogika või mis on selle loogika taga? Või loogika ongi see, et tahetakse minu pea õhku lasta, sest kõik muud põhjendused mulle pähe ei mahuks ja tahaksid päriselt ka peas plahvatada.



    Ja muidugi ei ole mõtet rääkida üleüldse neist, mida kontrollida ei saagi - equity calculaatori veebis.

  7. #5687
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    32 896

    Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

    Niipalju saab veel täpsustuseks lisada, et PokerTracker siiski lükkab equity calculatori kinni, kui PokerStarsi avad. Muudel juhtudel ei muutu midagi ning veebist saab ikka ligi. Seega, mulle jääb mõistetamatuks, et mille vastu nad nii väga võitlevad.

  8. #5688
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    32 896

    Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

    Kusjuures ja kunagi oli see ka teemaks, et PokerStarsi FPP-sid võiks saada pizzakullerile maksmiseks jne. Toona tundus veits ulmeline jabur, kuid tänasel päeval boldikupongid.

    No ma ei tea. Gamblerina, pole erilist vahet, millises kasinnis Book of Dead slotti lased, kuid kui boldikulleri boonus ka peale jookseb, siis why not. Sessi lõpus väike Jimm või Circle K coronn.

  9. #5689
    Oih, väike OlyBuux 💨🦨 #OlyMoments Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    4 790

    Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Kusjuures ja kunagi oli see ka teemaks, et PokerStarsi FPP-sid võiks saada pizzakullerile maksmiseks jne. Toona tundus veits ulmeline jabur, kuid tänasel päeval boldikupongid.

    No ma ei tea. Gamblerina, pole erilist vahet, millises kasinnis Book of Dead slotti lased, kuid kui boldikulleri boonus ka peale jookseb, siis why not. Sessi lõpus väike Jimm või Circle K coronn.
    Tellid vähemalt uue hiire euronicsist kui vana katki viskad.

  10. #5690
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    32 896

    Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

    Tsitaat Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
    Tellid vähemalt uue hiire euronicsist kui vana katki viskad.
    Väi naisele veini, kui hakkab jälle mingi segisti jutuga... :D

  11. #5691
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    32 896

    Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

    Saaki tuli. Aga see alles elussööt. Vaja nüüd selle kalaga järgmine suurem kala kätte saada.


  12. #5692
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    32 896

    Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

    h0ldem3diilah ka laudades rääkis, et loeb mind kui avatud raamatut, et mul need mingid rangerid või ranged vid need ranged asjad ei ole eritii balansis, et ma nii läbinähtav. Jõhker. Enam ei julgegi mängida.

  13. #5693

    Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    h0ldem3diilah ka laudades rääkis, et loeb mind kui avatud raamatut, et mul need mingid rangerid või ranged vid need ranged asjad ei ole eritii balansis, et ma nii läbinähtav. Jõhker. Enam ei julgegi mängida.
    Mul naine räägib sama juttu,enamasti ikka eksib

  14. #5694
    Oih, väike OlyBuux 💨🦨 #OlyMoments Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    4 790

    Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

    Huvitav mis minust lauas arvatakse, üldiselt keegi midagi ei ütle.

    Täna lauas keegi küsis küll miks ma kunnid callisin, nii et Müüril on miks ta QQ foldis ja mul on miks sa KK callisid

  15. #5695
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    32 896

    Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

    Lihtsalt täpsustuseks, et h0ldem3diilah on sitakatepro nagu minagi ja kohtume seal igapäevaselt.

  16. #5696
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    32 896

    Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

    Räägime riistast uus episood. Raadiosaade "Räägime riistast". Eesti riistadest nii nagu need on, räägivad Mart ja Martin Helme ning nende huvitavad saatekülalised pühapäeviti kell 11.

    Seekord räägivad riistast Helmed.

    https://www.mixcloud.com/raadiosaade...jast-08092024/
    ---

    Ok riistanali oli hea, kuid tagasi saate juurde. Täna on väga hea saade ja toon selle esile just seetõttu, et see saade, olenemata maailmavaatest, ei tohiks jätta mitte ühtegi eestlast külmaks! Keda jätab, ega siis temas eriti eestlast polegi ja samu väärtushinnanguid ma temaga üldjuhul ei jaga.

    Pean silmas just monumentide osa, kus räigelt lömitatakse mingi pronkssõduri eest, lastakse avalikult mõnitada meie riiki ja võetakse suurvene šoviniste tippudesse, samal ajal mööda maanteed aetakse kraanaga taga peidetud monumente, mille aupaiste mõeldud neile, kes päriselt osalesid Eesti iseseisvuse loomisel, kujundamisel ja hoidmisel.

    Paraku kurb on muidugi see, et alt-üles vaatajaid on palju, väga palju. Isegi tahtmatult lakutakse talda, millest on muidugi kurb, kuid vähemalt need tahtmatud tallalakkujad on lihtsalt kasutud idioodid ja tulevikus võivad siiski muutuda.

    Olgu ka öeldud, et muutus ei tähenda ju maailmavaate muutust, vaid lihtsalt arusaamu, et teise maailmavaatega inimeste ideed ja mõtted ei pea ilmtingimata olema halvad ning vastuvõetamatud. Enamik tõesti vaateliselt ei ühti, kuid selline asi, nagu eestlus, peaks ühtima maailmavaatest olenemata. Kui ei ühti, siis nagu ütlesin - ega selles inimeses eriti eestlast polegi.

    Head kuulamist!

  17. #5697
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    32 896

    Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

    Mõtlen, kas minna jooksma ja siis tellida kooki... Samas eile käisin jooksmas ja ei taha eriti kaks päeva jutti kündmas käia. Aga lõhnab vist selle järgi, et (jooksmine + vann) * (kohvi + kook) * kolmevõistlus = ideaalne õhtu.

  18. #5698
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    32 896

    Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal



    Ja otse naabrimehe juurde parklasse, kus poksipeatus.


  19. #5699
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    32 896

    Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

    Kui keegi "Optibeti kolmevõistlust" vaatab, siis Kristjan Laas rääkis eilsest Win TV-st, kus mängija Prinku sai tema lauas neli korda ässad. Laas rääkis, et iga kord, kui Prinku sai ässad, siis Prinku hakkas värisema. Sai ka neljandat korda ja ikka värises, kuid Laas ei uskunud teda ja maksis ikka välja.

    See on ideaalne näide sellest, et live-tellid ei maksa mitte midagi. Ma olen seda teemat uurinud ja lugenud lugematu arv Redditi teemasid ning kõik räägivad täpselt sama juttu. Seda mõlemas pooles, et need, kes näiteks on arvanud, et neil on tell, kui ka vanad live-peerud.

    Et inimest ei olegi võimalik nii väikese ajaga lugeda, sest seal ka live regid rääkisid ,et pole harukordne, et neil tuleb adernaliinirush täiesti lampi, olenemata käest.

  20. #5700
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    32 896

    Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

    PartyGaming - 800/1600 NL (8 max) - Holdem - 7 players
    Hand converted by PokerTracker 4

    BTN: 237,004
    SB: 272,540
    Hero (BB): 99,840
    UTG: 155,514
    UTG+1: 97,280
    kasiinokunn: 100,582
    hernehirmutis69: 342,720

    7 players post ante of 200, SB posts SB 800, Hero posts BB 1,600

    Pre Flop: (pot: 3,800) Hero has T A

    fold, fold, kasiinokunn raises to 3,520, hernehirmutis69 calls 3,520, fold, fold, Hero raises to 12,800, kasiinokunn calls 9,280, hernehirmutis69 calls 9,280

    Flop: (40,600, 3 players) 3 3 7
    Hero bets 1,600, kasiinokunn calls 1,600, hernehirmutis69 calls 1,600

    Turn: (45,400, 3 players) 7
    Hero bets 1,600, kasiinokunn calls 1,600, hernehirmutis69 calls 1,600

    River: (50,200, 3 players) 6
    Hero bets 1,600, fold, hernehirmutis69 calls 1,600

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 10 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 10 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES