Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 289, kokku 292 EsimeneEsimene ... 189239279287288289290291 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 5 761 kuni 5 780, kokku 5839
  1. #5761
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    32 926

    Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

    See vanemaks saades kaalulangetamine on ikka raskem. Hetkel joon kohvi, siis meenus ja seepärast tulingi kiirelt kirja panema, enne kui ununeb.

    Praegu on jäänud 73kg peale seisma. Sellest natuke hiljem. Igatahes uut kohvi tehes ning piima kohvile valades meenus ja jäin mõtlema, et kuidas mulle kunagi maitses latte.

    Ikka tass piima täis ja natuke kohvi peale ning jõin neid ikka pea 5 kuni 10 tükki päevas ära. Ikka iga päev, erandita. Sai joomas käidud, õlli joodud, kuid üldiselt toitumine paigas. Kaal kukkus kolinal. Samas piimas on 55kcalit ja tugevatlt päevas 1000kcal kanti võisin neid sisse imeda.

    Ja raisk, nüüd enam mitte. Nüüd olengi 73kg (tegelt 72.7kg täna hommikul) juurde jõudnud ja olengi seal kaalus, kus keha tahab olla. Ootan veel nädalakase ja kui ikka sama sitt, siis on pikk perspektiiv käes ja tuleb hakata ka korrektuure tegema.

    Ei saagi enam neid šašlõkke ja suitsukalapidusid ning koogi ja õlleõhtuid teha, vähemalt mingiks ajaks.

    Ahjaa. Kohvist veel niipalju, et praegu enam lattet ei joo, vaid tavalist kohvi piimaga, kuid koguliselt tugevalt üle kümne tassi päevas, millest viimnane enne magaminekut. Nüüd viimased kaks päeva olen erandi teinud, ja asendanud teega.

    Ja üleüldse ja tõenäoliseltki, kui kaal nüüd langema ei hakka, peangi rohkem, päeva teises pooles, tee peale üle minema just ülaltoodud arvesse võttes, millega võtangi siis kogu posti kokku järgnevaga:

    👉 vanemaks saades on kaalu langetamine mingist punktist tunduvalt raskem ja sealt punktist iga kalor loeb - ka see kalortilk piima, mille paned kümne tassi kohvi sisse - paraku pikas perspektiivis koosneb ikkagi saad õlgedest ja pisiasjad loevad. Ka see.

  2. #5762

    Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    See vanemaks saades kaalulangetamine on ikka raskem. Hetkel joon kohvi, siis meenus ja seepärast tulingi kiirelt kirja panema, enne kui ununeb.

    Praegu on jäänud 73kg peale seisma. Sellest natuke hiljem. Igatahes uut kohvi tehes ning piima kohvile valades meenus ja jäin mõtlema, et kuidas mulle kunagi maitses latte.

    Ikka tass piima täis ja natuke kohvi peale ning jõin neid ikka pea 5 kuni 10 tükki päevas ära. Ikka iga päev, erandita. Sai joomas käidud, õlli joodud, kuid üldiselt toitumine paigas. Kaal kukkus kolinal. Samas piimas on 55kcalit ja tugevatlt päevas 1000kcal kanti võisin neid sisse imeda.

    Ja raisk, nüüd enam mitte. Nüüd olengi 73kg (tegelt 72.7kg täna hommikul) juurde jõudnud ja olengi seal kaalus, kus keha tahab olla. Ootan veel nädalakase ja kui ikka sama sitt, siis on pikk perspektiiv käes ja tuleb hakata ka korrektuure tegema.

    Ei saagi enam neid šašlõkke ja suitsukalapidusid ning koogi ja õlleõhtuid teha, vähemalt mingiks ajaks.

    Ahjaa. Kohvist veel niipalju, et praegu enam lattet ei joo, vaid tavalist kohvi piimaga, kuid koguliselt tugevalt üle kümne tassi päevas, millest viimnane enne magaminekut. Nüüd viimased kaks päeva olen erandi teinud, ja asendanud teega.

    Ja üleüldse ja tõenäoliseltki, kui kaal nüüd langema ei hakka, peangi rohkem, päeva teises pooles, tee peale üle minema just ülaltoodud arvesse võttes, millega võtangi siis kogu posti kokku järgnevaga:

    👉 vanemaks saades on kaalu langetamine mingist punktist tunduvalt raskem ja sealt punktist iga kalor loeb - ka see kalortilk piima, mille paned kümne tassi kohvi sisse - paraku pikas perspektiivis koosneb ikkagi saad õlgedest ja pisiasjad loevad. Ka see.
    mida vähem kaalud (mida väiksem kaloribaas ) seda raskem samuti. Ma ka enam noor bieber pole vanuse poolest, aga tänu sellele , et ma rasvunud-ma ei suuda neid kalororeid täis süüa mis ette antud. Iga päev peaks 2 pudelit tumedat õlut veel peale jooma , et kaloraaz täis saada.

  3. #5763
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    32 926

    Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

    Suht lihtne käsi. Ära enne vajuta spoilerit - kas arvad vastase käe ära? Vastane loose-passiivne, hästi tüüpiline, rahvuselt ukrainlane kui peaks omama tähtsust. Riveri bettis väga kiirelt, ilma pikalt mõtlemata.

    GG Poker - $0.50 NL (6 max) - Holdem - 5 players

    UTG: $42.74
    CO: $50.00
    BTN: $50.18
    Hero (SB): $54.10
    BB: $50.00

    Pre Flop: (pot: $0.75) Hero has A K
    UTG calls $0.50, fold, fold, Hero raises to $3.00, fold, UTG calls $2.50

    Flop: ($6.50, 2 players) Q J 3
    Hero bets $3.50, UTG calls $3.50

    Turn: ($13.50, 2 players) 2
    Hero bets $8.00, UTG calls $8.00

    River: ($29.50, 2 players) 2
    Hero checks, UTG bets $17.70, Hero calls $17.70

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

  4. #5764

    Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Suht lihtne käsi. Ära enne vajuta spoilerit - kas arvad vastase käe ära? Vastane loose-passiivne, hästi tüüpiline, rahvuselt ukrainlane kui peaks omama tähtsust. Riveri bettis väga kiirelt, ilma pikalt mõtlemata.

    GG Poker - $0.50 NL (6 max) - Holdem - 5 players

    UTG: $42.74
    CO: $50.00
    BTN: $50.18
    Hero (SB): $54.10
    BB: $50.00

    Pre Flop: (pot: $0.75) Hero has A K
    UTG calls $0.50, fold, fold, Hero raises to $3.00, fold, UTG calls $2.50

    Flop: ($6.50, 2 players) Q J 3
    Hero bets $3.50, UTG calls $3.50

    Turn: ($13.50, 2 players) 2
    Hero bets $8.00, UTG calls $8.00

    River: ($29.50, 2 players) 2
    Hero checks, UTG bets $17.70, Hero calls $17.70

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
    ma pakkusin 9To, aga KT same thing

  5. #5765
    Oih, väike OlyBuux 💨🦨 #OlyMoments Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    4 807

    Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

    Tsitaat Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
    ma pakkusin 9To, aga KT same thing
    Tglt on väga erinev, KTo, KTs ta peaks pre foldima aga T9s võib küll olla. Aga fish ei tea anyway rangedest midagi :D

  6. #5766

    Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

    Tsitaat Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
    Tglt on väga erinev, KTo, KTs ta peaks pre foldima aga T9s võib küll olla. Aga fish ei tea anyway rangedest midagi :D
    Fishi range on 2 ilusat kaarti ja hetkemeeleolu

  7. #5767
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    32 926

    Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

    Tõesit, fishbi ranges 9T ja KT on täpselt sama nagu tema jaoks on äss alati ilus.

  8. #5768
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    32 926

    Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

    Aga hakkasin süvenema ka reiki, sest polnud varem süvenenud. Õigemini olin, kui mängisin 25NL, aga mitte 50NL puhul.

    😎 6max:
    👉 2NL ($0.2 rake cap)
    👉 5NL ($0.5 rake cap)
    👉 10NL ($1 rake cap)
    👉 25NL ($2 rake cap)
    👉 50NL ($4 rake cap)
    👉 100NL ($5 rake cap)
    👉 200NL ($6 rake cap)
    👉 500NL ($8.3 rake cap)
    👉 1KNL ($10 rake cap)

    🔥 Full-ring:
    👉 2NL ($0.3 rake cap)
    👉 5NL ($0.75 rake cap)
    👉 10NL ($1.5 rake cap)
    👉 25NL ($2.5 rake cap)
    👉 50NL ($4 rake cap)

    Lisandub 1BB suurune Bad Beat Jackpot tasu kõikidest pankadest, mis on 30BB või suuremad.

  9. #5769

    Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Aga hakkasin süvenema ka reiki, sest polnud varem süvenenud. Õigemini olin, kui mängisin 25NL, aga mitte 50NL puhul.

    😎 6max:
    👉 2NL ($0.2 rake cap)
    👉 5NL ($0.5 rake cap)
    👉 10NL ($1 rake cap)
    👉 25NL ($2 rake cap)
    👉 50NL ($4 rake cap)
    👉 100NL ($5 rake cap)
    👉 200NL ($6 rake cap)
    👉 500NL ($8.3 rake cap)
    👉 1KNL ($10 rake cap)

    🔥 Full-ring:
    👉 2NL ($0.3 rake cap)
    👉 5NL ($0.75 rake cap)
    👉 10NL ($1.5 rake cap)
    👉 25NL ($2.5 rake cap)
    👉 50NL ($4 rake cap)

    Lisandub 1BB suurune Bad Beat Jackpot tasu kõikidest pankadest, mis on 30BB või suuremad.
    Te siis juba full tubadevõrdlus ja reikbacki võrdlus omakorda,mis sa siin poole persega asju teed.

  10. #5770
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    32 926

    Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

    Starsis laed:

    👉 2NL ($1.00 rake cap)
    👉 5NL ($1.00 rake cap)
    👉 10NL ($1.00 rake cap)
    👉 25NL ($2.00 rake cap)
    👉 50NL ($2.00 rake cap)
    👉 100NL ($2.50 rake cap)
    👉 200NL ($2.75 rake cap)
    👉 400NL ($3.00 rake cap)
    👉 500NL ($3.00 rake cap)
    👉 600NL ($3.50 rake cap)
    👉 1KNL ($3.00 rake cap)
    👉 2KNL ($3.00 rake cap)
    👉 5KNL ($3.00 rake cap)
    👉 10KNL ($5.00 rake cap)
    👉 20KNL ($5.00 rake cap)

  11. #5771
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    32 926

    Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

    Tsitaat Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
    Te siis juba full tubadevõrdlus ja reikbacki võrdlus omakorda,mis sa siin poole persega asju teed.
    Olen isegi teinud :P Capid on õiged, kuid mu arvates tabelivõrdlus vale. OlyBetis (GGs) on tunduvalt suurem reik, kui tabelis toodud: https://www.pokkeriprod.com/kui-suur...okkeritubades/
    Peangi selle üle vaatama.

    Toona, kui tabelit tegin, siis mul endal olid ainult Optibeti andmed ja muud pidin võtma netist. Nüüd on ka GG ja Starsi omad olemas ning ehk aasta lõpuks, suudan ära uuendada.

  12. #5772
    Oih, väike OlyBuux 💨🦨 #OlyMoments Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    4 807

    Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Aga hakkasin süvenema ka reiki, sest polnud varem süvenenud. Õigemini olin, kui mängisin 25NL, aga mitte 50NL puhul.

    😎 6max:
    👉 2NL ($0.2 rake cap)
    👉 5NL ($0.5 rake cap)
    👉 10NL ($1 rake cap)
    👉 25NL ($2 rake cap)
    👉 50NL ($4 rake cap)
    👉 100NL ($5 rake cap)
    👉 200NL ($6 rake cap)
    👉 500NL ($8.3 rake cap)
    👉 1KNL ($10 rake cap)

    🔥 Full-ring:
    👉 2NL ($0.3 rake cap)
    👉 5NL ($0.75 rake cap)
    👉 10NL ($1.5 rake cap)
    👉 25NL ($2.5 rake cap)
    👉 50NL ($4 rake cap)

    Lisandub 1BB suurune Bad Beat Jackpot tasu kõikidest pankadest, mis on 30BB või suuremad.
    Mu deepstack mänge kooritakse ikka eriti mõnuga, kuna ma olen üpris loose ka siis maksan ekstra.

    Tegelt ju võiks oma stätsid 20/17/7 peale suruda aga ma arvan et igav hakkab.

  13. #5773

    Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

    Võta rohkem laudu,siis ei hakka igav

  14. #5774
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    32 926

    Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

    Tabelis näitab, et OlyBetis on 50NL-lis $4.5 reiki (9BB) 100 käe kohta. Päriselus olen ma maksnud 1714.84 reiki 33 337 käe kohta, mis teeb hoopis 5.14 ehk 10.3BB.

    Lisaks olen selle aja jooksul maksnud $297.53 BBJ tasu, mis teeb 100 käe kohta 89 senti ehk 1.78BB. Kui mu arvutused on õiged, siis see teeb kogureigiks 10.3 + 1.78 = 12.08BB, millest 1.78BB saab siiski pikas perspektiivis tagasi.

    E: Ikka siis sellest tabelist räägin: https://www.pokkeriprod.com/kui-suur...okkeritubades/

  15. #5775
    Oih, väike OlyBuux 💨🦨 #OlyMoments Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    4 807

    Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

    Põhimõtteliselt kõik 1+bb/100 vennad on crusherid :D

  16. #5776
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    32 926

    Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

    Tsitaat Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
    Põhimõtteliselt kõik 1+bb/100 vennad on crusherid :D
    Starsis oleksid nad päris suured võitjad, kui saab nii meeleheitlikult BB vahesid ühest-toast teise teisendada.

    Paraku, vist ei saa, sest nagu söönlusikast ja ecuador eile ütlesid, on ka fishid igas toas erinevad.

  17. #5777

    Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Starsis oleksid nad päris suured võitjad, kui saab nii meeleheitlikult BB vahesid ühest-toast teise teisendada.

    Paraku, vist ei saa, sest nagu söönlusikast ja ecuador eile ütlesid, on ka fishid igas toas erinevad.
    Krt see kukkus halvasti väljas. Fish on fish,punkt. Licalt fishide tendencied kuidagi varieeruvad erinevates tubades.

  18. #5778

    Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

    Kui veel regad müüri challu turka ,see üldse teisest dimensioonist fishid

  19. #5779
    Oih, väike OlyBuux 💨🦨 #OlyMoments Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    4 807

    Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

    Tsitaat Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
    Kui veel regad müüri challu turka ,see üldse teisest dimensioonist fishid
    Streamer specialil oli sellest tase veel allapoole.

  20. #5780
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    32 926

    Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

    Tsitaat Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
    Krt see kukkus halvasti väljas. Fish on fish,punkt. Licalt fishide tendencied kuidagi varieeruvad erinevates tubades.
    Ei kukkunud. Vastupidi. Õigesti kukkus välja ja ma pidasingi selle "meeleheitlikult BB vahesid ühest-toast teise teisendada".

    Ehk kui oled Y-toas XBB võitja, kuid Z toas on 2BB väiksem reik, ei tähenda, et seal toas ollakse automaatselt 2BB suurem võitja. See oli mu mõte.

    Võrdlusena. Näiteks MGs ma olin päris suur võitev mängija karjääri alguses, kuid kui läksin PokerStarsi ja aastaid seal mängisin, siis MGs ma enam ei saanudki kunagi jalgu alla, ometi Starsis sai lõdva M-iga võidetud. MG-s sishid olid isegi suuremad, sest ajasid raha õudsalt agrolt ja kergelt sisse.

    Kõik oleks olnud ehk harjumise küsimus ja oleks seal ka võitvaks saanud, kuid peaks olema näide, et päris nii lihtsalt ei ole võimalik BB-sid ümber teisendada.

    Lisaks osades kohtades, näiteks Bodogis, seal said mehed isegi ulmelised üle 100BB winratesid, mida mujal ei näinudki.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 14 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 14 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES