Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 290, kokku 292 EsimeneEsimene ... 190240280288289290291292 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 5 781 kuni 5 800, kokku 5839
  1. #5781
    Oih, väike OlyBuux 💨🦨 #OlyMoments Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    4 814

    Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

    Olybetis on hea et rakeback on ikka massiivne ja lauad on väga vaalased, minul näiteks polegi väga kuhugi mujale minna deep stack laudu mängima ja ma arvan et pokerstarsi NL10-25 tava 6max lauas ma saan lihtsalt tala.


    Tegelikult tahaks üldse turniire mängida aga peale tööd hakata 7h sunnitud sessioone tegema läheks kiiresti ulmeliseks, cashiga hea et tulen koju, toksin tunni-kaks ja viskan lebosse.

  2. #5782
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    32 952

    Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust


    Ja otse naabrimehe juurde parklasse, kus poksipeatus.

    Täpselt sama aeg. Praeguses vormis ma enam paremat ei suuda. Vaja oleks 2-3kg alla ja lisaks, kui oleks "normaalne" toitumine. Selle all pean siis silmas, mitte kaalu langetav, vaid hoidev kaloraaž.

    Aga vähemalt olen "jooksusaavutuste" üle õnnelik ja väga rahul. Kevadega areng meeletu ja pole ühekordne edu, vaid igakord jooksma minnes on kuidagi lihtsam.

    Loodan, et saan sama juttu kirjutada ka kevade poole jõusaali kohta, kuid tundub, et see on alles katsumus. Pole alla jõudnud koristamagi, rääkimaga mõne kangi rebimisest.

    Ahjaa. Lõuga olen tõmmanud. Kui eelmise aasta sügisel ei tõmmanud ühtegi ära seoses ülekaaluga, siis nüüd olen niisama mööda minnes seal proovinud ja kolm tükki ikka ära teinud. Seega vähemalt mingi stardipakk olemas, millega pärast võrrelda.

    Aga nüüd lähen teate isegi kuhu peale jooksmist hea minna! :D

  3. #5783
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    32 952

    Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

    Tsitaat Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
    Olybetis on hea et rakeback on ikka massiivne ja lauad on väga vaalased, minul näiteks polegi väga kuhugi mujale minna deep stack laudu mängima ja ma arvan et pokerstarsi NL10-25 tava 6max lauas ma saan lihtsalt tala.

    Tegelikult tahaks üldse turniire mängida aga peale tööd hakata 7h sunnitud sessioone tegema läheks kiiresti ulmeliseks, cashiga hea et tulen koju, toksin tunni-kaks ja viskan lebosse.
    Kusjuures ka mina olen mõelnud Su laudadesse külla tulla ja ka mingeid turniire mängida või üldse muud tuba proovida, kuid mida ma proovin, kui sitast 50NL ei biidigi. Samas su mängus RB oleks valus, mulle kui kaotavale mängijale igati sobilik.

  4. #5784
    Oih, väike OlyBuux 💨🦨 #OlyMoments Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    4 814

    Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Kusjuures ka mina olen mõelnud Su laudadesse külla tulla ja ka mingeid turniire mängida või üldse muud tuba proovida, kuid mida ma proovin, kui sitast 50NL ei biidigi. Samas su mängus RB oleks valus, mulle kui kaotavale mängijale igati sobilik.
    Live turka proks pead hakkama

  5. #5785

    Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

    Tsitaat Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
    Live turka proks pead hakkama
    Kui hakkab juba -5bb kaotama ,siis mõistlikum slotiproks hakata. Seal vist -4bb kõigil.

  6. #5786
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    32 952

    Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

    Tsitaat Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
    Kui hakkab juba -5bb kaotama ,siis mõistlikum slotiproks hakata. Seal vist -4bb kõigil.
    Pokkeris siis neg. hourly parem.

  7. #5787
    Oih, väike OlyBuux 💨🦨 #OlyMoments Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    4 814

    Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

    Aga proovi kindlasti deepstacki, algus on veidi harjumatu aga väga palju adjustimist ei ole

  8. #5788
    Oih, väike OlyBuux 💨🦨 #OlyMoments Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    4 814

    Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

    Ecuadori on viljandi tänavatel nähtud trenni tegemas!

    https://www.instagram.com/reel/C-trh...puZHkzZ2M0cA==

  9. #5789

    Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

    Tsitaat Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
    Ecuadori on viljandi tänavatel nähtud trenni tegemas!

    https://www.instagram.com/reel/C-trh...puZHkzZ2M0cA==
    Ei avane raisk browseris,miks ta otse instagrammi äppi ei vii 🤯🤯🤯🤯IT ajastu raisk

  10. #5790
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    32 952

    Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

    OlyBet lampi pileteid andnud, mida nad on ka varem teinud, et festivale promoda.



    Kuna mõlemad €5,5 siis tekib küsimus, kas ühte osalemiseks ja teist juurdeostuks saab kasutada. Eks täna kell 19:30 saab teada.

  11. #5791
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    32 952

    Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

    Tänane käsi. Vastane GGPoker stattide järgi 55/4 ja see ka mänguliselt klapib. Flopi callis kiirelt. Turnil enne calli nastuke mõtles. Mida teeksid riveril? Mis kätt arvad vastasel olevat? Ära vajuta enne spoilerit. Käsi läheb spoileris edasi.

    GG Poker - $0.50 NL (6 max) - Holdem - 5 players

    Hero (UTG): $57.90
    CO: $57.93
    BTN: $17.34
    SB: $58.36
    BB: $53.57

    Pre Flop: (pot: $0.75) Hero has T 9
    Hero raises to $1.50, fold, BTN calls $1.50, fold, fold

    Flop: ($3.75, 2 players) 3 J A
    Hero bets $2.00, BTN calls $2.00

    Turn: ($7.75, 2 players) K
    Hero bets $4.00, BTN calls $4.00

    River: ($15.75, 2 players) 9
    Hero teeb mida ???

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

  12. #5792
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    32 952

    Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

    Üks mu lemmiksööke töö juures, kui ei viitsi kodus midagi teha või üldse ei viitsi.
    👉 hapukoor (10%), mistahes lahjem kodujuust, vähendatud rasvasialdusega kakaopulber (vana hea nostalgia - https://www.selver.ee/vahendatud-ras...er-vilma-150-g) ja kokku segada.

    Lisaks võib lisada rasvatut kohupiimakreemi, marju, puuvilju (näiteks banaan), isegi kui tahad šokolaadi - mida iganes enda maitse järgi. Magusasõber, siis lisaks mett või isegi moosi (kuid mitte niisama puhast suhkrut).

    Viimaseid, kus suhrkud sees, ja magusad puuviljad, muidugi mitte nii tihti, aga sellest baasist saab jõhkralt häid kemüüsisesid teha - niisama söömiseks kui ka maiustamiseks (kui lisada juurde magusaid puuvilju, šokolaadi vms).

    Samas kõht on ka kohutavalt kaua täis. Saab kiirelt valmis ja ei pea mässama. Kogused pohhui. Kehtib pöördvõrdelisus - rohkem teed, kauem on kõht täis ja järgmine söögikord selle võrra lükkub edasi. Vähem teed, siis lihtsalt järgmine söögikord lähemal. Üle on raske süüa v.a. kui tõesti magusaga võlli üle ei keera.

  13. #5793
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    32 952

    Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

    Keda huvitab, siis Varro Vooglaid läheb kohe livesse.

    Mitte, et ma tema suur fänn oleksin ja pigem maailmavaate osalt ei ühti, on siiski tegu andeka inimese ja sisuliselt ainsa 101 poliitikust, kes viitsib oma "raha välja" teenida ning nii suhelda rahvaga.



    Rohkem riigikoguliikmetest poliitikuid võiks live teha.

  14. #5794
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    32 952

    Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

    ** POKKERIDRAAMAD **

    Täitsa pu*is ukrainlane oli lauas. Venkuga seal maadlesin ja tegi herofoldi. Venku siis küsis, et mis mul käes oli, mängisin tilti ja ütlesin, et fuck you, et mul tilt, et joppas, et sa ei callinud.

    Selle peale ukrainlane kukkus ähvardama, et ma pean kohe lauast lahkuma, et kuidas ma teist inimest sõiman ja nüüd ta raporteerib mind. Venelasel viskas kopa ette ja läks minema. Siis ukrainlane veel mölises, et raporteeris ära.

    Tra on tont. Saatsin ta pikalt pu*si, et nagu mind peaks üleüldse huvitama tema raportid, aga pigem olgu ta vait, et selle asemel, et siin roppus taga ajada, kükitagu omaette nurgas või mingu rindele. Tra lumehelbekesed raisk, kes võitlevad netis roppustega, samas imevad m*nni, kui vaenlaene kodumaal külasid põletab ja naisi vägistab.

    Aga ju piider. Nii kutsuvad ukrainlased kõiki okupante ja ka neid kohalikke, kes ukraina passi taha varjuvad. Siinkohal tuleks teha vahet venelasel ja piidril. Meie peaks oskama seda hästi teha, sest ka meil on olema sõna "tibla". Selle all ei peeta silmas seda pärisvenelast, vaid siiski tibla. Ukrainlastel siis piider.

  15. #5795

    Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    ** POKKERIDRAAMAD **

    Täitsa pu*is ukrainlane oli lauas. Venkuga seal maadlesin ja tegi herofoldi. Venku siis küsis, et mis mul käes oli, mängisin tilti ja ütlesin, et fuck you, et mul tilt, et joppas, et sa ei callinud.

    Selle peale ukrainlane kukkus ähvardama, et ma pean kohe lauast lahkuma, et kuidas ma teist inimest sõiman ja nüüd ta raporteerib mind. Venelasel viskas kopa ette ja läks minema. Siis ukrainlane veel mölises, et raporteeris ära.

    Tra on tont. Saatsin ta pikalt pu*si, et nagu mind peaks üleüldse huvitama tema raportid, aga pigem olgu ta vait, et selle asemel, et siin roppus taga ajada, kükitagu omaette nurgas või mingu rindele. Tra lumehelbekesed raisk, kes võitlevad netis roppustega, samas imevad m*nni, kui vaenlaene kodumaal külasid põletab ja naisi vägistab.

    Aga ju piider. Nii kutsuvad ukrainlased kõiki okupante ja ka neid kohalikke, kes ukraina passi taha varjuvad. Siinkohal tuleks teha vahet venelasel ja piidril. Meie peaks oskama seda hästi teha, sest ka meil on olema sõna "tibla". Selle all ei peeta silmas seda pärisvenelast, vaid siiski tibla. Ukrainlastel siis piider.
    Ma ei taha sildistada ,aga siuke vibe nagu ukrainlane oli naissoost ja arvatavasti kuskil ukrainas lääne pool,kus kõik hästi peale mõne elektrikatkestuse. See võib sind rabada ,aga nii mõnelgi ukrainlasel kes rindest kaugel on täiesti suva sellest sõjast. Tema jaoks on see kuskil kaugel ja teda ei puuduta.

    Edit: nagu nii mõnelgi "eestlasel" oleks savi ,kes lubanud kopteriga kohe plagama ajada
    Viimati muudetud Söönlusikast poolt : 13.09.24 at 20:49

  16. #5796
    Oih, väike OlyBuux 💨🦨 #OlyMoments Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    4 814

    Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

    Võib vabalt olla ukrainas elav venelane ka

  17. #5797

    Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

    Tsitaat Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
    Võib vabalt olla ukrainas elav venelane ka
    See veel parem pakkumine.

  18. #5798
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    32 952

    Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

    Mul on tegelikult jumala ükskõik, kes ta on. Kui me lähemegi hästi korrektseks ja läheme siseneme päris draamasse, siis alustame lihtsast asjast, et rahamäng ei ole turniir.

    See tähendab, et kui kellegile midagi ei meeldi ja ei sobi, siis saab ta vajutada "Sit out next blind", püsti tõusta ja ära minna. Lihtne ja loogiline. Eriti internetis, kus laudade valik on suur ja lisaks saab kasutada "Mute" funktsiooni.

    Kui nüüd draamaga edasi minna, siis temale ei meeldi laud ja selle asemel, et lauast ära minna, hakkab ta hoopis esitama ultimaatiumi, et mina pean lauast ära minema ja ähvardab, et raporteerib.

    Jumal temaga. Kobisegu palju tahes ja saab kasutada sama loogikat, et kui mulle ta kobisemine ei meeldi, siis on tegu rahamänguga ja ma saan alati lahkuda. Lihtne. Loogiline.

    Kui siis inimene raporteerib. See pole enam see koht, kus ma peaksin end mitte tundma puudutatuna, sest chat on üks strateegiaelement. Seda ka siin näites - venku tegi sitaks hea foldi ja selle asemel ,et talle mängukindlust minu suhtes anda, soovisin chatiga mõjutada, et tal see kaoks. Ja ainus asi, mis ma ütlesin "Fuck you, I am tilted" ja siis midagi taolist, "I think you folded shitty draw".

    Siis tuleb mingi töllmokk raporteerima, kui ta saaks päriselt ka lauast ära minna. Elu on näidanud, et selliste raporteerimiste peale ka reageeritakse ja ka chati bänni saan.

    Kokkuvõttes. Tegelegu oma asjadega. Avaldagu arvamust. See õigus tal on, kui mitte midagi enamat. Kui keegi, kes saaks end tunda solvatuna, kuid mitte sellisest chatis, ongi see venelane, aga ilmselgelt oli tal pohhui ja keskmiselt ning normaalsel inimesel ongi.

    Seega härra, proua või ma ei tea, mis soost ukrainlane see oli - olgu vait - elagu ise ja lasku teistel elada. Kui ta aga tunneb, et ta peab teiste eest seisma ja nii väga aitama, siis ma ütlengi, et paraku on tal natuke teisi kohti, kus päriselt ka abi vajatakse, mitte chatis. Seda abi vajavad üle 1000km rinnet, kuhu näiteks mina olen lasknud saata päris mitu autot, millest viimasest siiani oli raport, et täiesti töökorras ja siiani teenib. Pole olnud odav lõbu - summaarselt oleks ikka paarkümmend kakahirmutist saanud selle raha eest Coolbet Openile saata.

    Aga tulles käe juurde. Venelane tegi muidugi väga hea foldi. Pani mind täpselt QJ peale ja väitis, et tal oli 44. Ma isegi usun teda, sest tegu oli crusheriga ja seepärast oligi vaja chatis teda natuke lüüa või mul seal lauas temale enam vastast poleks.

    Ja ta lõi selles suhtes hea dünaamika, et ise alustas chatis oma "nice hand" jutuga ja küsimustega, mis näitas, et ta polnud oma foldis kindel.

    GG Poker - $0.50 NL (6 max) - Holdem - 4 players
    Hand converted by PokerTracker 4

    SB: $12.65
    Hero (BB): $59.71
    CO: $51.19
    BTN: $50.00

    Pre Flop: (pot: $0.75) Hero has J Q
    fold, BTN raises to $1.25, fold, Hero calls $0.75

    Flop: ($2.75, 2 players) 9 T 4
    Hero checks, BTN bets $2.00, Hero raises to $8.00, BTN raises to $19.00, Hero calls $11.00

    Turn: ($40.75, 2 players) K
    Hero checks, BTN checks

    River: ($40.75, 2 players) 7
    Hero bets $39.46 and is all-in, fold

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

  19. #5799

    Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

    Tra see ju geniaalne idee ,peaks järjest hakkama rege raporteerima. Kas kakal ka siin millalgi oht polnud bänni saada jõhkra bummimise eest ?

  20. #5800
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    32 952

    Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

    Tsitaat Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
    Võib vabalt olla ukrainas elav venelane ka
    M võin rääkida nendest piidritest teile. Võib-olla on tekkinud küsimus, et miks rindelinnades, mis on pideva tule all, inimesed ära ei lähe. Räägivad ilusat juttu, et pole kuskile minna ja pole raha, kuid tegelik vastus on lihtsam: piidrid.

    Ja nendega on ukrainlastel (võitlejatel) väga suured probleemid. Kõik teavad, et nad on reeturid, kuid midagi teha ei saa. Kui piidritel tekiks võimalus, siis nad ootavadki võimalust, et võitlejale nuga selga lüüa, kuskil nurga taga võitleja vagaseks teha või "vabastajaid" oodates vene lipukest lehvitada. Samadel põhjusel on ka siis komandanditunnid ja üldised liikumiskeelud.

    Üks näide: "Sõber" on siis võitlejatega teise liini linnas (kaitse on Ukrainas jagatud kolme liini vahele) ja miskid suvalised vennad vahivad neid. Sõber siis küsib, et kes need on. Võitleja selle peale, et sa ei saa aru w? Sõber: piidrid? Võitleja: no vaata neile näkku, neile ju otsaette piider kirjutatud.

    Ja selline ongi seal igapäevane suhtumine. Paratamatus ja Eestis, kui peaks kunagi konflikt tekkima, siis tuleb olla valmis, et meil saab olema midagi sarnast. Sisuliselt vaenlased tagalas, kes peidavad end okupeeritava riigi passi taha.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 4 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 4 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES