Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 308, kokku 310 EsimeneEsimene ... 208258298306307308309310 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 6 141 kuni 6 160, kokku 6191
  1. #6141
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    33 933

    Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

    Mati sugulane Kanadast :D


  2. #6142

    Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Mati sugulane Kanadast :D

    Kui saab jälle nime vahetada siis mul valikus "pfizerlover112","modernaFan12","johnsonbooster"," Astrazen.Milker", "Cov.survivor32".Äkki ajab mõnegi tilti ja stacki maha spewima.

  3. #6143
    Oih, väike OlyBuux 💨🦨 #OlyMoments Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    5 429

    Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

    Tsitaat Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
    Kui saab jälle nime vahetada siis mul valikus "pfizerlover112","modernaFan12","johnsonbooster"," Astrazen.Milker", "Cov.survivor32".Äkki ajab mõnegi tilti ja stacki maha spewima.
    Pane endast lapsega pilt ka siis arvatakse et hobi mängija

  4. #6144

    Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

    Tsitaat Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
    Pane endast lapsega pilt ka siis arvatakse et hobi mängija
    krt vanasti oli lapse pilt vist top1 esmane read, et läheb fishi tag peale. Optibetis üks fishreg kellel tüdruku/naisega selfie pildiks.... kaka , pole mõelnud sama proovida ?

    edit: ma ei pane üldse kuskile oma lapsest pilte, ega luba kellegil seda teha. Ma juba enne ranka harivaid sõnu aimasin milleks AI võimeline..... Kunagi tuleb muidugi draama sellest ka, et mingi vanuseni keelan sotsmeediat, või siis vähemalt ei luba tal endast midagi üles panna....ja ei huvita ,et esimeses klassis teistel on snapid,tiktokid,instad jne. Eks mul aega mõelda välja tekst, kuidas ma seletan talle seda "miks" talle arusaadavas keeles.
    Viimati muudetud Söönlusikast poolt : 14.10.24 at 08:33

  5. #6145

    Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

    nime vahetus ei anna GGs mitte midagi. pigem, kes on vahetanud, see püüab omi kehvi tulemusi varjata. samuti, kes tulemusi sharki käsitsi laadinud. kui vana nime järgi tulemused sitad, siis vaevalt, et praeguseks paremad.

  6. #6146

    Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

    Tsitaat Algselt postitas Mati1995 Vaata postitust
    nime vahetus ei anna GGs mitte midagi. pigem, kes on vahetanud, see püüab omi kehvi tulemusi varjata. samuti, kes tulemusi sharki käsitsi laadinud. kui vana nime järgi tulemused sitad, siis vaevalt, et praeguseks paremad.
    millest sa räägid ? Ma võin licc sharkist välja optida, kui vaja oma kehvi tulemusi varjata(pealegi gg-asjad ei jookse enam sharki, ma mingi hetk uploadisin ise käsitsi kui värskelt tuli sharki keeld-siis hakkasid juba kuulujutud liikuma, et keegi sai selle eest vastu näppe).. Ma ei varjaks ever regude ees halbu tulemusi. Häid tulemusi pigem tahaks varjata. Mõni ev punkt siia/sinna ja suures plaanis ei oma tähtsust tegelt. Mina tahaks muuta, sest licc äge, miks mitte.

  7. #6147
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    33 933

    Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

    Tsitaat Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
    krt vanasti oli lapse pilt vist top1 esmane read, et läheb fishi tag peale. Optibetis üks fishreg kellel tüdruku/naisega selfie pildiks.... kaka , pole mõelnud sama proovida ?

    edit: ma ei pane üldse kuskile oma lapsest pilte, ega luba kellegil seda teha. Ma juba enne ranka harivaid sõnu aimasin milleks AI võimeline.....
    Ma muideks selle kohapealt "vigu" teen, sest FB on tegelikult väga hea pildisäilitaja (ligipääs "only me", kui ei viitsi mujal, kuid ilmselgelt ei maksa naiivne olla ja arvata, et algoritmikorjete jaoks nad privaatsed oleks. See on sama loll mõtlemine, kui arvata, et Google ei arvesta üleüldse "nofollow" linkidega.

    Tsitaat Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
    Kunagi tuleb muidugi draama sellest ka, et mingi vanuseni keelan sotsmeediat, või siis vähemalt ei luba tal endast midagi üles panna....ja ei huvita ,et esimeses klassis teistel on snapid,tiktokid,instad jne. Eks mul aega mõelda välja tekst, kuidas ma seletan talle seda "miks" talle arusaadavas keeles.
    Sa ei saa sellest üle ega ümber ja pigem oleks see minu hinnangul lapsele halb. Milleks keelata-käskida-puua-lasta? See on mõttetu võitlus, millel on ettenägematud tagajärjed. Lihtsam on õpetada selgeks digihügieen ja vastutustunne ning kasutada "usalda, aga kontrolli" meetodit.

    Mõlemas ma ilmselgelt olen hetkel targutaja 🤦‍♂️ džinni pudelisse enam tagasi pane.

  8. #6148
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    33 933

    Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

    Tsitaat Algselt postitas Mati1995 Vaata postitust
    nime vahetus ei anna GGs mitte midagi. pigem, kes on vahetanud, see püüab omi kehvi tulemusi varjata. samuti, kes tulemusi sharki käsitsi laadinud. kui vana nime järgi tulemused sitad, siis vaevalt, et praeguseks paremad.
    Kelle ja mille eest? Enamik ei teagi, et kuskil mingid tulemused on. Vaatavad PokerCrafti ja sellega piirduks kogu muusika.

    Nime vahetusest veel niipalju, et kui ma saaks, ma vahetaks oma nime iga päev, mis siis, et ma olen 0.02 krusser!!!!


    EDIT: 0.03!!!! Palun olge täpsem. 0.03BB, ja eestipäraselt 0,03 suurt sajale krusser!!!!!!

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

  9. #6149
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 706

    Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

    gg-d on väga lihtne. Vaata wnningse, kui seal 100k+ ja mängib 10-taalast turkat, siis raudselt reg või noh oskab mängida.Eriti lollid on minu arust ened, kes panevad BBZ v mingi talli logo. Ehk tead juba, et talli rex ja tea kudias ta vastu mängida.

  10. #6150

    Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

    Tsitaat Algselt postitas privador Vaata postitust
    gg-d on väga lihtne. Vaata wnningse, kui seal 100k+ ja mängib 10-taalast turkat, siis raudselt reg või noh oskab mängida.Eriti lollid on minu arust ened, kes panevad BBZ v mingi talli logo. Ehk tead juba, et talli rex ja tea kudias ta vastu mängida.
    Ära seda bbz-d võta 100% kindlusega. Paljud ikka olid täistundmatud(äkki fännid) Umbes nagu terve pool täis RYE pildiga tegelasi... no vaatas ühe youtube video äkki ja tahab näidata ,et nüüd pro. Analoog oleks,et kui mõni tuleb starsi pusaga olympsi 30 eurost nittima ,siis pro ? Eriti tase kui päikseprillid ja sall ka ees. Kui veel chippidega oskab shuffleda ja teeb mingeid fancy liigutusi kätega diileri suunas ,kui tahab checkide/raiseda... siis vsjo ma out ka, panen parem 30 euri baaris magama.
    Edit: Kui sa mu raamatuid veel näeks,sa arvaks ma staarinvestor. Mul kõik roosare raamatud ainuüksi,täiendamata/täiendatud/jõulueri/planet42 eri jne -praktikas on mu rahateadmised ümmargune null....sest see kategooria ainuke ,mis jäänud seisma riuulile,et äkki kunagi hakkab huvitama.
    Viimati muudetud Söönlusikast poolt : 14.10.24 at 11:46

  11. #6151
    Oih, väike OlyBuux 💨🦨 #OlyMoments Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    5 429

    Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

    Ma mõtlen et disainiks endale ühe korraliku kakahirmutis mütsi.


    Esmane koht mis vaatasin tahaks 70€

  12. #6152

    Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

    Tsitaat Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
    Ma mõtlen et disainiks endale ühe korraliku kakahirmutis mütsi.


    Esmane koht mis vaatasin tahaks 70€
    Disain prilllaudade ärisse pole mõelnud hoopis sukelduda? Igal midregul oleks üks kakahirmutise prilllaud kodus -arvatavasti konseptsioon nii hea ,et läheks ka väljaspool pokkerit inimestele peale.

  13. #6153
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    33 933

    Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

    Tsitaat Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
    Ära seda bbz-d võta 100% kindlusega. Paljud ikka olid täistundmatud(äkki fännid) Umbes nagu terve pool täis RYE pildiga tegelasi... no vaatas ühe youtube video äkki ja tahab näidata ,et nüüd pro. Analoog oleks,et kui mõni tuleb starsi pusaga olympsi 30 eurost nittima ,siis pro ? Eriti tase kui päikseprillid ja sall ka ees. Kui veel chippidega oskab shuffleda ja teeb mingeid fancy liigutusi kätega diileri suunas ,kui tahab checkide/raiseda... siis vsjo ma out ka, panen parem 30 euri baaris magama.
    Edit: Kui sa mu raamatuid veel näeks,sa arvaks ma staarinvestor. Mul kõik roosare raamatud ainuüksi,täiendamata/täiendatud/jõulueri/planet42 eri jne -praktikas on mu rahateadmised ümmargune null....sest see kategooria ainuke ,mis jäänud seisma riuulile,et äkki kunagi hakkab huvitama.
    Kunagi enne talle oli selline leht nagu IntelliPoker, mis õpetad shortstack mängu ja oli mingi teema nendega, kes panid PokerStarsi avatariks Intelli logo.

    See oli kõige mõnusam viis tuvastada ära neid tegelasi, kes polnud päris recreational fishid, kuid sisuliselt playmasterid, kes tahtsid prodeks saada.

  14. #6154
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    33 933

    Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

    Tsitaat Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
    Ma mõtlen et disainiks endale ühe korraliku kakahirmutis mütsi.

    Esmane koht mis vaatasin tahaks 70€
    https://capking.ee/

    Mina olen siit võtnud ja saanu 20 euroga.

    Kui vend sai 21, siis tegin kolm mütsi (kuna kolm venda): "Vanem vend", "Noorem vend" ja "Hull vend" ning kinkisin talle.

    Ta ise siis valis, kas võtab kõik mütsid omale või jagab vendade vahel laiali ning ise siis otsustab, kes on see noorem vend ja kes on hull vend :D Ma muidugi sain vanema venna CAP-i omale, mis on vanema venna privileeg.


  15. #6155
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    33 933

    Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

    Ja flexit 210 peaks olema mul see. Mulle meeldib, kui müts on tagant kinnine, sest siis saab ka tagurpidi kanda.

  16. #6156
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    33 933

    Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

    Tsitaat Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
    Disain prilllaudade ärisse pole mõelnud hoopis sukelduda? Igal midregul oleks üks kakahirmutise prilllaud kodus -arvatavasti konseptsioon nii hea ,et läheks ka väljaspool pokkerit inimestele peale.
    Jup. Rohepöörde hulluse vennad oleksid eriti happyd, sest siis tarbitaks vähem (mis muidugi on ainus asi, mis neil on päris õige selles rohepöördehulluses).

    AI nägemus asjast:
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

  17. #6157
    Oih, väike OlyBuux 💨🦨 #OlyMoments Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    5 429

    Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Ja flexit 210 peaks olema mul see. Mulle meeldib, kui müts on tagant kinnine, sest siis saab ka tagurpidi kanda.
    Ma tellisin endale nime pusa kus kirjas PUSA

    Ja 5 mütsi, saan 3tk ära jagada :)

    Kuna mul naisele meeldib asju disainida siis täpsem vorming jääb tema teha aga midagi sellist :

    Viimati muudetud Kakahirmutis poolt : 14.10.24 at 14:24

  18. #6158

    Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

    Tsitaat Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
    Ma tellisin endale nime pusa kus kirjas PUSA

    Ja 5 mütsi, saan 3tk ära jagada :)

    Kuna mul naisele meeldib asju disainida siis täpsem vorming jääb tema teha aga midagi sellist :

    Krt ma mõtlesin sulle jõuludeks lasta teha, kui sunrunnima peaks pusa mille peal kirjas : "see on taavi....pusa"

  19. #6159
    Oih, väike OlyBuux 💨🦨 #OlyMoments Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    5 429

    Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

    Ranka kas sul on vägivaldne pihuventilaator tellitud juba?


  20. #6160
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    33 933

    Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

    Pole raha hetkel. 0.02 krusseril downswing.

    EDIT: Oih. Mitte 0.02, vaid 0.03 krusser! Jätke see meelde!!!!!! Ei eksi!

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES