Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 2, kokku 9 EsimeneEsimene 1234 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 21 kuni 40, kokku 172

Teema: ebooks

  1. #21

  2. #22
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: ebooks

    Kuna see skiff reader välja tuleb?

  3. #23

    Re: ebooks

    plaan käsile võtta "Tournament Tactics" by Roy Rounder. Kas keegi oskab kommenteerida antud teost, lugesin esimesed 2 lehte ära ja tekkis tunne, et ta pani mõne ajsaga ikka veits puusse.
    On ta mingi isehakanud pokkeriguru või normaalne mängija? google on ta marketingi täis, review'e korralikke ei leidnud.
    Tunnen muret kuna olen algaja ja esimene raamat muudab mu mõtteviisi päris korralikult arvatavasti, ei taha seetõttu mingi halva teose otsa sattuda.

    /kas kellelgi on huvi antud raamatu vastu? Oleks hea kui mõni korralik turna mängija vaataks selle üle. Lugesin veel veits ja tekkis veel rohekm kahtlusi. PM mulle ja sheerin, igaühel mitte küsida kuna ennem võiks keegi asjalikum teose üle vaadata kuna pole vaja mingit paska liikvele lasta.
    Viimati muudetud con poolt : 13.07.10 at 22:25

  4. #24
    Vana Tegija Kasutaja EGERT avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    ^ with them ladies
    Postitusi
    1 042

    Re: ebooks

    http://dailyvariance.com/the-pot-limit-omaha-book.html

    Mina ostsin selle ja täiesti ära tasunud ennast. PLO100's on ikka korralikult winratet kergitanud see + mõned asjad, mille peale sa mõeldagi ei oska. A la et 4beti callimine PLO's on alati -EV.

  5. #25
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: ebooks

    Tsitaat Algselt postitas EGERT Vaata postitust
    http://dailyvariance.com/the-pot-limit-omaha-book.html

    Mina ostsin selle ja täiesti ära tasunud ennast. PLO100's on ikka korralikult winratet kergitanud see + mõned asjad, mille peale sa mõeldagi ei oska. A la et 4beti callimine PLO's on alati -EV.
    Hmm kindel? Ma veits unine, aga lugesin mingi 20lk seda PLO raamatut ja seal oli lk 15. algav pikk selgitus/math, et vahel võib callida. Samas vb peaks edasi lugema...

  6. #26
    Vana Tegija Kasutaja EGERT avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    ^ with them ladies
    Postitusi
    1 042

    Re: ebooks

    Kuskil 250bb stackiga on alles mõtet callida 4bette imo

  7. #27

    Re: ebooks

    mida soovitaksite alljärgnevatetst raamatutest NL HOLDEM Mtt/sng algajale mängijale.

    Samuti mida oskate öelda Harrington on Hold'em-i 3 raamatulise seeria kohta? paljud ütlevad, et see on ammu aegunud jne ja paljud ütlevad, et see on parim turniirimängijate raamat mis olnud on.


    list:


    ( Click to show/hide )
    Viimati muudetud con poolt : 26.07.10 at 15:03

  8. #28

    Re: ebooks

    Ma pole küll seda raamatut täiesti läbi lugenud(nõks alla poole), aga siiani on jätnud väga positiivse mulje, niiet julgen soovitada..

    Väikse review leiad siit - http://www.parttimepoker.com/review-the-poker-blueprint

  9. #29
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: ebooks

    Kellelgi aejonesi memuriaale pole?

  10. #30

    Re: ebooks

    Mul endal on selline Ebook nagu Small Stakes No-Limit Hold’em "smallstakesnolimitholdem.com"
    Kui keegi tahab, siis teeks diili, et vahetaks mõne teise raamatu vastu jne.
    nxs007@hotmail.com meili siia!

  11. #31

    Re: ebooks

    http://www.amazon.com/dp/B002Y27P3M/...ch_kindle_wifi
    uuriti igast readerite kohta. leidsin sellise asja. suht cheapy ja wifi + igast muid võimalusi ka.

  12. #32
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    2 534

    Re: ebooks

    Mul on see olemas ja väga rahul. Wifiga pole muidugi eriti midagi pihta hakata, mõeldud põhiliselt selleks, et saaksid amazonist endale raamatuid tellida, niisama surfamiseks Kindle ei sobi. Selleks, et teha suvaline pdf formaadis ebook Kindlele seeditavaks, soovitan kasutada vabavaralist programmi Calibre: http://calibre-ebook.com/

  13. #33
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: ebooks

    Tsitaat Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
    Mul on see olemas ja väga rahul. Wifiga pole muidugi eriti midagi pihta hakata, mõeldud põhiliselt selleks, et saaksid amazonist endale raamatuid tellida, niisama surfamiseks Kindle ei sobi. Selleks, et teha suvaline pdf formaadis ebook Kindlele seeditavaks, soovitan kasutada vabavaralist programmi Calibre: http://calibre-ebook.com/
    Kuidas selle calibrega on, kas saab hakkama ka joonistega pdfi sees ja nt. ka matemaatiliste tekstidega (valemitega)?

  14. #34
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    2 534

    Re: ebooks

    Eks ma otsin mõne sellise faili ja katsetan. Või kui sul on midagi olemas, saada mulle ja proovin sellega järgi.

    edit: Joonistega sai hakkama, lihtsamate valemitega ka, aga selline asi:
    ( Click to show/hide )
    tuli küll välja nagu Tootsi peenar
    Viimati muudetud ristijeesus poolt : 04.12.10 at 10:51

  15. #35
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: ebooks

    Nt. kuidas sellise asjaga hakkama saab? See jube mahukas, aga vast kõike pole vaja konvertida. Võin midagi väiksemat ka otsida. Aga kardan, et kui see ülemine välja ei tulnud, siis sama jama kordub ka alumisega. :)

    www.ms.ut.ee/ained/Tnt2/TNT2-05.pdf

    Tükk aega juba tahtnud endale mingit e-readerit, aga skiff ei tule välja rsk. Moodsaid pokkeri e-booke a la NL workbook, let there be a range on mugav lugeda?

  16. #36
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    2 534

    Re: ebooks

    Enamus tekstist on ok, aga mõnede asjade kuvamisega ei saa hakkama ja muudab või kaotab ära. Täppisteadust nii ei õpi. Aga kui jätta konvertimata, keerata raamat horisontaali ja lükata kontrast põhja, siis kannatab isegi lugeda ja kõik valemid on sellised nagu olema peavad.
    Pokkeriraamatutega pole probleeme olnud, mastid on ikka need mis nad olema peavad ja lugeda on väga mugav :)

  17. #37
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: ebooks

    Tänud. Hind ka odav ja vb kraban endalegi sellise. :)

  18. #38
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: ebooks

    Sain oma Kindle'i paar päeva tagasi kätte ja olen vast ~100lk lugenud. Väga äge vidin ja kasutusmugavus tiptop.

  19. #39
    Vana Tegija Kasutaja rasmer avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    1 308

    Re: ebooks

    Mind hakkas lihtsalt huvitama, et mis on spetsiaalsete ebook readerite eelis tahvelarvutite (iPad näiteks) ees ?

  20. #40
    Vana Tegija
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Internet
    Postitusi
    1 072

    Re: ebooks

    hind on ikka rämedalt odavam

Lehekülg 2, kokku 9 EsimeneEsimene 1234 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES