Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 3, kokku 9 EsimeneEsimene 12345 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 41 kuni 60, kokku 172

Teema: ebooks

  1. #41
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: ebooks

    Tsitaat Algselt postitas rasmer Vaata postitust
    Mind hakkas lihtsalt huvitama, et mis on spetsiaalsete ebook readerite eelis tahvelarvutite (iPad näiteks) ees ?
    hoopis teistsugused asjad.
    põhiliselt siis ekraani vahe.
    ereaderite ekraani loed nagu tavalist paberit. puutub taustavalgus .(sellepärast ka ei saa aku kunagi otsa kui sa lehti ei pööra)
    iPadi ekraan on tavaline - väsitab silmi.


    ostaks isegi kui inglsk. ilukirjandust loeks.

  2. #42
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: ebooks

    Ekraan on nagu paber ja mulle tundub see asi palju kompaktsem/odavam kui iPad. Kui ma tahaks LCD ekraanilt lugeda, siis mul oli 12" laptop enne juba olemas.

    Variatsioon, ega ainult ilukirjandust lugema pea. Hommikul lugesin leatherassi raamatut.

  3. #43
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: ebooks

    palju see maksma läks pahvak?
    kust neid raamatuid tõmmata saab ja mis hinna eest?

  4. #44
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: ebooks

    Tsitaat Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
    palju see maksma läks pahvak?
    kust neid raamatuid tõmmata saab ja mis hinna eest?
    Koos tolliga läks 200$, muidu on 140$. Amazon võtab tollimaksu ette ja siis ise maksavad ära. Usun, et mingitmoodi saaks isegi odavamalt. Raamatuid saab osta Amazonist, aga ma loen praegu .pdfe, mida saab sobivasse formaati konverteerida calibre (http://calibre-ebook.com/) tarkvaraga. Kindle ise toetab pdfi ka, aga õiges formaadis on mugavam lugeda.

    EDIT: Hindasid on igasuguseid. Väga odavad pole, aga nt. Tommy Angelo "Elements of Poker" on füüsilisel kujul 30$ ja Kindle versioon on 11$.

  5. #45
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: ebooks

    Pole väga kursis ereaderite arenguga - kas värvilisi "tindiga" lugereid ka juba tehakse?

  6. #46
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 234

    Re: ebooks

    iPad ei kõlba raamatulugemiseks eriti hästi, e-luger ikka palju mõistlikum. Just selle ekraanierinevuse pärast led vs e-ink.

    Digis oli kuu-paar tagasi e-lugerite võrdlus, viimane Kindle pani kindlalt kinni. Ainuke oluline Kindle miinus on, et kui epub-formaadis raamat on DRM-ga kaitstud, siis Kindles seda lugeda ei saa. Ilma DRM-ta (nagu minu teada kõik kodumaised e-raamatud) saab, peab vist ainult arvutis enne konvertima.

  7. #47
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: ebooks

    Mingi aparaat jäi silma kunagi, aga ma ei mäleta, kas seda masstootmises juba on. Mõistliku hinnaga ilmselt mitte. Kindlel on mingi eksperimentaalne veebibrauser ka (wifi masinas olemas). hädapärast meili loeb ära, aga muidu on ikka naljakas. Iseenesest hea, sest muidu oleks jälle 1 vidin, millega foorumis surfata.

    EDIT: Värviliste kohta jutt siis.

  8. #48
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: ebooks

    Tsitaat Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
    Koos tolliga läks 200$, muidu on 140$. Amazon võtab tollimaksu ette ja siis ise maksavad ära. Usun, et mingitmoodi saaks isegi odavamalt. Raamatuid saab osta Amazonist, aga ma loen praegu .pdfe, mida saab sobivasse formaati konverteerida calibre (http://calibre-ebook.com/) tarkvaraga. Kindle ise toetab pdfi ka, aga õiges formaadis on mugavam lugeda.

    EDIT: Hindasid on igasuguseid. Väga odavad pole, aga nt. Tommy Angelo "Elements of Poker" on füüsilisel kujul 30$ ja Kindle versioon on 11$.
    + saab piraat ebooke tõmmata.
    tasuta obv.

  9. #49
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 234

    Re: ebooks

    Värvilisi e-ink ekraani mu teada küll ei ole. On sellised elugerid, millel allotsas eraldi led-ekraan, kus saad lehitseda oma raamatukogu ja siis lugemiseks põhiekraan on tavaline mv e-ink.

  10. #50
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: ebooks

    Ty ty. Ma sellest konvertimisest krt ei olnudki teadlik - et see nii lõdvalt käib. Tundub, et must be ost...

  11. #51
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    2 534

    Re: ebooks

    Ja kui sa ise ei viitsi lugeda, siis Kindle loeb sulle maheda mehehäälega raamatu ette. Pole ühtegi eestikeelset teost käepärast, muidu prooviks kuidas tal võõrkeeleoskusega lood on :D

  12. #52
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: ebooks

    + saab muusikat kuulata, netis surfata, ajalehti lugeda, minesweeperit mängida jms.

  13. #53
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: ebooks

    tundub tõesti hea. kas kellegil on pikemaajalisem kogemus?

  14. #54
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: ebooks

    ristijeesusel ilmselt on pikem kogemus.

    See netis surfamine on selline käib kah variant. Sest nt. kui link peaks uues aknas avanema, siis seda ei supportita jne, aga nad kogu aeg arendavad seda (vist?), sest brauser on "experimental web browser'. Foorumis käimine tundus ka kohmakas, aga mingit blogi või lehte lugeda ilmselt täitsa OK. Ise pean just plussiks, et brauser väga heapole, sest netisõltuvus on üks jube asi + mul on Ipod touchi peal väga hea brauser. :)
    Viimati muudetud Pahvak poolt : 21.01.11 at 15:57

  15. #55
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    2 534

    Re: ebooks

    Tsitaat Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
    tundub tõesti hea. kas kellegil on pikemaajalisem kogemus?
    Mida sa teada tahad? Aga ega ma ühtegi halba sõna öelda ei oska :) Ja nagu Pahvak juba mainis, siis see brauseri kasutamise ebamugavus on pigem pluss kui miinus. Isegi saab netis liiga palju aega raisatud. Aga samas kui ikka netti vaja, siis on ta olemas ja ajab asja ära.

  16. #56
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: ebooks

    tahaks teada eelkõige mugavuse kohta - ons sealt tõesti okei/parem/halvem lugeda raamatuid? imelik ei ole, et lehti ei saa keerata? :D

  17. #57
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: ebooks

    ei ole imelik.. mugav on.

  18. #58
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: ebooks

    Tsitaat Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
    tahaks teada eelkõige mugavuse kohta - ons sealt tõesti okei/parem/halvem lugeda raamatuid? imelik ei ole, et lehti ei saa keerata? :D
    Tellisin ära eile - panin telefoni ka Kindle softi peale ja väga muhe on lehitseda.

  19. #59
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: ebooks

    ma loen lihtsalt päris palju ja mõtlen, et kas on +ev see osta. nii harjunud raamatuga, saab bussiga sõites lugeda või kuskil istudes. ei tea kas selle kindle'ga oleks nii mugav

  20. #60
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    2 534

    Re: ebooks

    Selle eelis, et lehti otseselt keerama ei pea, tuli välja 3,5 tundi bussis ühe paksu mutikese kõrval istudes. Käsi oli suht võimatu liigutada, aga Kindlel piisab näpuotstest, et lehti kenasti edasi-tagasi ajada :D Ise loen isegi neid raamatuid Kindlest mis mul paberkandjal olemas on. Mugav on. Saab märkmeid teha ja bookmarkida. Ja kaasa on ka hea tassida- kogu raamatukogu kaalub ikka ja alati ainult 250 grammi :)

Lehekülg 3, kokku 9 EsimeneEsimene 12345 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES