Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 8, kokku 9 EsimeneEsimene ... 6789 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 141 kuni 160, kokku 172

Teema: ebooks

  1. #141
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    2 534

    Re: ebooks

    Miks sa peaks teda konvertima, mobi ongi ju Kindle formaat? Ja saab nii lihtsalt:
    ( Click to show/hide )

    Või ma ei saa su probleemist aru :)

  2. #142
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: ebooks

    võib-olla on see siis minu kindle jama, aga ta ei loe välja seda :/. proovin täna uuesti

  3. #143
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: ebooks

    Tsitaat Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
    võib-olla on see siis minu kindle jama, aga ta ei loe välja seda :/. proovin täna uuesti
    võib olla konkreetse faili kala - mul on ühe mobiga nii olnud.

  4. #144
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: ebooks

    ahsoo. see on tõesti võimalik, ty

  5. #145
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: ebooks

    kas keegi on leidnud mingi viise normaalselt organiseerida kindle raamatuid? need collectionid ei ole just kõige mugavamad.
    folderi tegemine ka ei töötanud :P

  6. #146
    FPP Pro
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    NL50 Zoom
    Postitusi
    245

    Re: ebooks

    Palju sul neid raamatuid seal on siis? :P
    Mul on hetkel jaotatud: Pokkeriraamatud, ilukirjandus, isiklikud asjad ning muud huvitavat. Aga samas mul ainult ca 40 faili ka hetkel peal. Võid ju proovida žanrite järgi kollektsioonide loomist kui võimalik.

  7. #147
    Vana Tegija Kasutaja adam_q avatar
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 454

    Re: ebooks

    seoses tööga uurin - kuna meil valmistatakse lepinguid ette doc või docx failidena, siis kas on mõni e-luger olemas, mis otse laseb doc või docxe ka uploadida? netist ei leidnud midagi põhjapanevat - kuigi tõenäoliselt ainus võimalus on convertida pdfiks/mobiks/epubiks. ühtite?

  8. #148
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: ebooks

    iga .doc saab nupuvajutsega teha .pdf - no problemo
    mul hetkel kindles on mingi 150-200 raamatut äkki (ma loen palju, jep) probleem on selles, et kui lisada korraga mingi 10 uut, siis on neid nõme kollektsioonidesse panna

  9. #149
    Super Moderaator Kasutaja camu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    3 412

    Re: ebooks

    Kaevan teema üles jälle! Kuidas Kindle suvalisi pdf formaate sööb? On rahuldav lugeda? Mõtlen just, et kas oleks mõtet kooli jaoks kindle osta. Et hea näiteks pdf-is olevaid raamatuid lugeda, konspekte sirvida (läpparist maru tüütu ning keskenduda raske). Kõikvõimalikud asjad (powerpointid) ju ka võimalik pdfi teisendada. Et, siis tasuks selle mõttega ka asja osta, sest ise suur (loe: pmt mitte üldse) ilukirjanduse lugeja pole.

  10. #150
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: ebooks

    PDF-ga on see jama, et seal on leheküljed. Kindle enda formaadis pole sellist asja nagu lehekülg ja teksti saab suurendada/vähendada vastavalt soovile. Ma loen pdf-e landscapes - nii mahub ainult pool lehekülge, aga tekst on suurem. Väga hull ei ole, aga oleneb, mida sa õpid. Ma nt. ei kujutaks ette kui ma peaks matemaatikat sealt õppima, sest tihti on vaja edasi-tagasi lapata kui mingi koht arusaamatu on. Teine variant on pdf konverteerida, aga sellega võib mõnikord midagi viltu minna (tehnilisi jooniseid väga nt. ei konverteeri).

    Powerpointe on ilmselt mugavam lugeda kui A4 formaadis pdfe lehekülgi.

    Nii näeb asi välja: http://www.youtube.com/watch?v=zlZ9cqjzOik

  11. #151
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: ebooks

    nõus pahvakuga. mitmeid tekste pdf tehes on ebamugav lugeda. pilte vahel ka ei konventeeri. õppimiseks ei soovita kindlet

  12. #152
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: ebooks

    Kindlel läks ekraan katki ja raalimeistrid.ee-s öeldi, et 60£ on uue ekraani tellimine. Kas kellelgi on kogemusi mõne odavama lahendusega (a la ei peagi ekraani vahetama)? Positiivne on, et ilmselt saab natukene uuema soetada.

  13. #153
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: ebooks

    veits ot: aga raalimeistritest olen 2x halba kuulnud - korra panid tuttavale peale windowsi 30ks päevaks, sama hinnaga, mis uus windows maksab. teinekord väideti et emaplaat katki (150€). teises kohas tehti 2€ korda. ehk uuri mõnest teisest kohast

  14. #154

    Re: ebooks

    PDF lehekülgede jamast saab lahti selle asjaga:

    http://www.willus.com/k2pdfopt/

    See dosipõhine eriti lihtne programm. Lõikab pdfi leheküljed kindle-le sobivasse formaati jne. lihtsalt sisestad faili nime ja kõik. Peale seda võib tekst tunduda veits sakiline aga peale seda kui calibrega olen pdf to mobi convertinud on kvaliteet ideaalne. Selle väikse programmi abil saab lihtsalt kõik pdf raamatud sobivaks. Saab ilusti hakkama ka scannitud ocrimata jne failidega.

    Ise sai pmst soetatud kindle just mille jaoks niki ei soovita ehk õppimiseks. Kuna õpin sellist asja kus lugeda tuleb hästi palju ja enamus asju antakse sulle lihtsalt pdfis siis pole lihtsalt mõtet sadu lehekülgi välja printida ja arvutiekraanilt suurte mahtude lugemiseks on silmad lihtsalt liiga kallid. Naljaga pooleks ka kokkuhoid sest mingi semester kogunes seda paberipahna 1k+ lehekülge (kindle maksab vähem kui misiganes asjaga misiganes millele nende printimine)

  15. #155
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: ebooks

    oh, see tundub tõesti hea. proovin nüüd järgi, kui eksamid tulevad ja võib-olla võtan sõnad tagasi :P

  16. #156
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: ebooks

    wow tõesti

  17. #157
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: ebooks

    Isegi tehnilise teksti sai lõigutud, kuigi liiga vähe mahub ekraanile ja lapata tüütu. Siiski thumbs up.

    Brag. Sain enda uue Kindle kätte. Natukene väiksem kui vana, sest klaviatuuri ei ole. Ei tea, kas hakkan klaverist puudust tundma või mitte (ei ostnud Touchi).

  18. #158

    Re: ebooks

    Kuna ise loen palju ka selliseid pdfi kus otse raamatust pmst scannitud siis uurisin igasugu pdf cuttimis programme, aga jah see teeb ise kõik ära. Ainuke miinus on see et faili maht muutub suureks. Eile convertimisin ühe 200+ lk raamatu näiteks selle proge ja pärast calibrega ja tuli ca 1 megast umbes 70 aga kuna minu omal mälu vist ca 3gb siis pole iseenesest probleem.

    Endal touch ja puuduste üle väga kurta ei tahaks. Reaalselt tasemel pdfi supporti pole ühelgi ebook-readeril tegelikult. Kui convertida jms ei viitsi siis kõige parem lahendus ikka tegelt ipad vms, aga sellega kaob minuarust sellise asja suurim pluss, ehk ekraan mis silmi ei väsita.

  19. #159
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: ebooks


  20. #160

    Re: ebooks

    amazon.co.uk-st ei saa eestisse tellida? Ma sain vähemalt errori.. Ja kui .com-ist tellida siis on vist tollimaks?

Lehekülg 8, kokku 9 EsimeneEsimene ... 6789 ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES