Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 17, kokku 40 EsimeneEsimene ... 7151617181927 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 321 kuni 340, kokku 794
  1. #321
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 233

    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    Tsitaat Algselt postitas variatsioon
    oleneb mida tahad analüüsida..
    kui VP$IP/PR/AF siis piisab 500 käest. kui tahad positsiooni tundilikust siis oleks vaja 5-10k kätt.
    aga aga tahad teada kas riveris piisavalt c/r AA siis oleks vaja 500 000 kätt
    Tead, ma olen nii fish alles, et ma ei oskagi nii täpselt öelda. Üldiselt on see teema, et midagi tean positsioonist, midagi stealimisest ja preflopist, aga tegelikult enamikke asju ei tea. Oma mänguga olen natuke võidus, aga kas see tuleb vedamisest või õigete asjade tegemisest, ei tea.

    Niiet ma peamiselt tahaks, et mõni profim mees viskaks korra kiire pilgu statsidele peale ja ütleks, kui mõne koha pealt mäng väga loll tundub.

    Eks ma süga edasi, nüüdseks on juba 3K kätt koos ;D

  2. #322

    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    Ei suuda kuidagi NL5 Starsis beatida ja tulin abi paluma, viskan kõik mis ma oskan PT3'st üles ja jään ootama. Käsi on veits vähe (18.2k) aga ei tahtnud NL2 käsi hakata juurde panema.

    ( Click to show/hide )

  3. #323
    Grinder
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Värske kala turg
    Postitusi
    898

    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    Ei hakka kõikidesse statsidesse süvenema, kuid hakkas silma sinu aggression frequency. Sa betid ja raised liiga palju!

    Pööra tähelepanu järgnevale:
    *Kui sul on made hand nagu TPGK ja sinule leaditakse sisse ning laud on dry, siis mõtle oma vastase betting rangele ja kuidas sinu TP hand selle range vastu mängib. Tavaliselt sellises olukorras ei ole mõtet hakata potti üles raisema, sest sind calliks enamasti paremad handid ning halvemad foldiksid sa lihtsalt välja. Kui nüüd callid flopi ja turnis tuleb uuesti bet, siis mõtle üle. Vb vastasel on set või 2 paari vms. Igatahes ära raise ja calli for value kui sa arvad, et su vastane betib nõrgemat või blufib.

    *Väiksed pocket paarid, mis ei hiti setti - cbet/fold või check/fold (multiway). cbet/fold ainult dry boardidel nagu K72r ja TT5 vms. 789two tone boardil ära oma 55 beti.

    *Kui sa ei saa teha vastase range vastu valuebetti aga sul endal on showdown value (näiteks 2nd pair), siis ürita käsi maha checkida ja ära mitte mingil juhul pööra seda bluffiks ise välja bettides (=sind callivad ainult paremad käed ja sa võidaksid showdownil niikuinii). Kui tight vastane betib peale sinu checki, siis lihtsalt check/fold. Bluffcatchida võib aggromate vendade vastu, kuid tavaliselt on micros kõik nii passiivsed, et see on raha põletamine (oleneb readidest obv).

  4. #324

    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    Palju normaalne fold to 3bet on?
    33% on vist huge leak? (Hakkasin uurima kuna kellegi blogis oli väike arutelu selle üle)

  5. #325

    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    Arvamused, soovitused on oodatud.
    ( Click to show/hide )

  6. #326
    Õpihimuline Mängur Kasutaja 0ttt avatar
    Liitus
    May 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    444

    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    Preflop tõsta rohkem SB'lt tightimaks ja BTN'lt loosemaks.

  7. #327
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    Mängi positsiooni, LP avarda ranget ja EP võid isegi tightimaks tõmmata.

  8. #328
    Pokkerihai Kasutaja lebovend avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    2 420

    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***




    Fixedlimit siis. Nonshowdown on h2vingus. Kas:
    1. See on normaalne microstakes FLis?
    2. V6i on mul kuskil mingi suuremat sorti leak.


    Teise variandi puhul, kas oskab keegi lambist pakkuda, milles asi, v6i on vaja statte ka?

  9. #329
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 392

    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    Ära vaata neid non SD ja paska, postita käsi.

  10. #330

    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    olen HEM'ist otsinud seda pilti, kuhu see peidetud on ? :(

    Tsitaat Algselt postitas taavi
    Arvamused, soovitused on oodatud.


    [/spoiler]

  11. #331
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    Tsitaat Algselt postitas asdafasdf
    olen HEM'ist otsinud seda pilti, kuhu see peidetud on ? :(
    Loodan, et saan aru mida tahad

    Peidetud pole midagi, alati saad lisada vastavat statti mida näha tahad + märgiga nimekirjast või siis vali reporti alt>leak buster-overall seal ka enamus välja toodud.

  12. #332

    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    Tsitaat Algselt postitas TIGRANO
    Loodan, et saan aru mida tahad

    Peidetud pole midagi, alati saad lisada vastavat statti mida näha tahad + märgiga nimekirjast või siis vali reporti alt>leak buster-overall seal ka enamus välja toodud.
    T6mbasin http://forums.holdemmanager.com/forumdisplay.php?f=10 reporteid juurde omale
    nyyd k6ik ok

  13. #333
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    Tsitaat Algselt postitas asdafasdf
    T6mbasin http://forums.holdemmanager.com/forumdisplay.php?f=10 reporteid juurde omale
    nyyd k6ik ok
    Ok, tahtsid hoopis positsooni raportit ;D

  14. #334

    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    sooviks ka asjatundjate kommentaare enda stattide kohta
    26k kätt on NL2 ja 14K kätt on NL5



  15. #335

    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    Okei, mis seal ikka, ei tahnud oma teemat siia teha, kuna siin keegi ei ole aktiivne ja tagasisidet ei tule, vähemalt eelmise korra kogemus oli selline. Aga teeme siis proovi.

    Nii, ei ole oma mänguga üldse rahul ja postitan oma statsid ja graafiku, sest ise ei oska midagi ette võtta, tundub, et blindide mäng on korrast ära...aga palun hüva ja põhjendatud nõu. Mu statsid on suht nitised, kas peaksin losem olema? Kui jh, siis mis käed oleks vaja mis positsioonidele ranka pf tabelisse lisada?

    Käsi pole küll just kõige rohkem, aga 53k põhjal midagi ikka peaks selgeks saama....


    Ja siin mu töö siis on: :'(



  16. #336
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 392

    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    Tsitaat Algselt postitas mislinn
    Okei, mis seal ikka, ei tahnud oma teemat siia teha, kuna siin keegi ei ole aktiivne ja tagasisidet ei tule, vähemalt eelmise korra kogemus oli selline. Aga teeme siis proovi.
    Mis, mis? Said üle lehe täie kommentaare postitades statistika, kus sul oli ainult 2500 kätt.. Mida sa siis ootad?

    Praegu tee rohkem jätkupanuseid ja töötle natuke agressiooni kallal. Väikestes limiitides callitakse liiga palju, liiga mõttetu kätega ning sa pead seda ära kasutama. Ja üleüldse, miks sa oma mängu tahad muuta, kui biidid seda 3PT/BB.....


  17. #337

    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    Viimased 20k kätt on kõik halvasti läinud, kindlus endasse on kadunud ja mõtlesin, et küsin teiste arvamust...aga kui kõik on ilus, siis ma usun seda ja proovin edasi...

    Teen jätkupanuseid pea iga kord peale flopi, kas peaksin 2nd barreleid vahel laskma, või mis mõttes?

  18. #338

    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    Tsitaat Algselt postitas mislinn
    Teen jätkupanuseid pea iga kord peale flopi, kas peaksin 2nd barreleid vahel laskma, või mis mõttes?
    kui teed 100% flop cbeti ja 0% (ilma käeta) turni Cbeti siis ka kõige dongim vend jagab ära ja hakkab sind pwnima turnil

  19. #339

    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    aga minu stattide klohta kellegil mingi isiklik arvamus?
    ootan soovitusi :D

  20. #340

    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    Tsitaat Algselt postitas AshrakWhite
    kui teed 100% flop cbeti ja 0% (ilma käeta) turni Cbeti siis ka kõige dongim vend jagab ära ja hakkab sind pwnima turnil
    Ei, ma ei tee turnil 0% cbeti, päris kindlasti kohe mitte ja ma ei tee ka flopis 100% cbeti...

Lehekülg 17, kokku 40 EsimeneEsimene ... 7151617181927 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES