Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 20, kokku 40 EsimeneEsimene ... 10181920212230 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 381 kuni 400, kokku 794
  1. #381

    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    Ja samade soovitustega võiksin ka üle minna full ringi? aitähh igatahes

  2. #382
    Super Moderaator Kasutaja camu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    3 412

    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    Positsioon selgeks! Seda juba öeldi.
    WTSD võiks paar protsenti väiksem olla.
    Siis peaks hakkama tulema kah.

  3. #383
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Hullapple avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    364

    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    Tere,

    Nyyd on siis aeg nii kaugel, et oma mõistus otsas ja loodan et ehk leian abi siit. Praeguseks hetkeks olen cashiga tegelenud 3 täis nädalat ja 1 päeva peale. Olen siis teinud nädalasi tsykleid, peale mida löön arvud kokku ja vaatan, mida viimased seitse päeva pokkeri ruumis mulle toonud on. Esimene nädal oli super, 7 päeva järjest mängu ja tulemus +350, siis paari päevane paus mängust ja teine nädal +200(kaks miinus päeva tulid sisse, kuid siiski päevad kus plussi jäin oli keskimine kasum isegi suurem kui esimesel nädalal. Kolmas nädal hakkasid asjad juba raskelt minema. Üks päev nullis, 2 päeva miinuses ja 4 plussis, pluss päeavad oli nii väikesed ja tulid läbi hädade ja lopuks nädala kasum +100. Kolmandal nädalal võtsin ka väikese shoti NL25, tund aega mängu ja -1BI. Otsusatsin et viin nädala lõpule NL10 ja lähen uuele katsele uuel nädalal. Mõeldud tehtud, nyyd siis värskelt NL25 shot lõpetatud ja sess lõppes pea -4BI. Sample on kyll väikene aga siiski tunnen et midagi on nagu puudu, ei lähe need asjad nii nagu soovin.

    Kuna esimene nädal oli kena siis olen nyydseks aru saanud et ilmselt istusin terve aja hiiteri otsas ja nyyd hakkab õige pokkeri reaalsus ka minuni jõudma. Praeguseks hetkeks on tunne et midagi on konkreetselt minu mängust puudu ja midagi liiga palju. Enda suurimateks vigadeks arvan olevat põdejas ja suutmatus vastase käsi lugeda. Miks põdejas? Ei julge riveril value betti teha kui konreetselt nuts või seconf nuts käes ei ole. Pidevalt TPTK checkin riveril maha kuna ei suuda vastast käele panna, vastane callib mu cbetid nii flopil ja turnil ja siis mul juba tekibki tunne et nyyd olen kotti saanud. kuigi reality on see et siiski enamus aja istub vastane nõrgema kikkeriga voi second paariga. Loomulikult kõik oleneb vastasest aga viimase lausega pidasin silmas seppa kelle VPIP on 30+. Käte lugemisega lihtsad lood, regulare suudan lugeda(nii võrd kui võrd) ja nende vastu oskan ka nii öelda pokkerit mängida ja ka õigel hetkel foldida. Nyyd võiks tunduda ju lihtne öelda, et mängi siis regulariga............aga ei, neilt ei saa raha kätte. Regularide pärast ma nagu ei muretsegi. Võidan neilt vähe, neile annan vähe, action toimub ainult siis kui 2paari+ käed kokku satuvad.

    Aga probleem mängijatega kelle VPIP 30+. Ma ei suuda nende käsi ja ka nende käike lugeda miks nad midagi teevad. Nende vastu ei suuda ma ka niisama lihtsalt foldida, sest tegu siiski rahvakeeli donkidega enamasti. Mul ei jõua kunagi kohale mida tähendavad nende donk betid, min betid, min raised. HEM-st vaatasin yle oma vs. player kaotused ja tagusin nimed PTR-st läbi kus esimesest 14-st nimest tervelt 11 on miinuses tiksuvad mängijad.

    Kuna olen põdejas ja ei suuda vastase käsi lugeda siis minu suurim leak on donkide vastu(ma arvan). Olukorras kus mul top paar+ või mega drawing handi käes pole, foldin ma igasugusele dongi poolt tehtud betile. Kui donk on callinud mu cbetid siis riveril on mõistus otsas ja näen kuidas ma value tulle viskan. Kuigi tean et kui suudaks neid natukenegi lugeda siis õiges kohas 3bet, 4 bet A kõrgega, middle-low paariga, ajaks isegi dongi oma õhu pealt minema ja suudaks oma kätest value kätte saada. Aga tõde on see, et just nendega ongi vaja mängida et oma teenistus kätte saada, sest regular lihtsalt ei maksa.

    Ühesõnaga, olen mängija kes mängib kaarte, mitte mängijat. Kui kaardid minuga koos tööd ei tee olen hädas.

    Kui keegi oskab minu poolt kirjutatud jutu põhjal mulle nõu anda voi on kysimusi siis andke aga tuld, igasugune õpetussõna on teretulnud.

    Lisan siia ka oma graafikud ja stasid HEM-st.

    http://www.upload.ee/image/383611/Main_stats.JPG
    http://www.upload.ee/image/383612/Position.JPG
    http://www.upload.ee/image/383613/Graafik.jpg

    Igasugune nõu ja abi on oodatud!

    Vabandan kui jutt on kohati segane voi kirjavigadega. Kui millestki tekstis aru ei saa kysige julgelt, selgitan.


  4. #384
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    Dongi vastu on ju kõige lihtsam mängida ja seal ei ole erilist kunsti vaja. Donki ei bluffita, sest ta ei foldi peaaegu kunagi, tuleb lihtsalt võtta valuet, kui on käsi. Kui hea käsi näiteks TPTK siis panustad igal tänaval suurelt ja kogu kunst, kui on draw või pole kätt, siis katsud alati võimalikult odavalt või foldid.

    Igal mängijal tähendab üldjuhul donkbet, minraise midagi konkreetset, tihti saame just aimu mängu käigus mida ühel või teisel mängijal donkamine jne tähendab ja paneme kohe kirja note, et näiteks dongi väike donkbet tähendab, et hittis või botsize donkbet on bluff jne, kui me raisime neid ja näeme, et mida nad teevad meie raisi peale, siis paneme vastavalt note kirja. Samuti ise kasutan statti donkbet ja üldjuhul lükkan igale donkbetile otsa alati, mis toidab pikas perspektiivis suht hästi.

    Räägid tihti, et kardad riveril valuet võtta, siis järelikult sul ei ole tihti käsi millega oleks mõistlik 3 tänavat valuet võtta ja kui sa ei ole kindel, et sul on parim käsi, siisjärelikult ongi tihti selle käega mõistlik ehk ainult 2 tänvat valuet võtta.

    Praegu natuke kiire, et põhjalikult analüüsida statte aga paistab, et limbid liiga palju ja coldcallid ülipalju. Coldcall ei ole tihti näiteks kasumlik ühe vastase vastu ehk võid uurida kui kasumlik su coldcall üldse on positsioonis ja mujal.

    Natuke võiksid ka 3bet range miksida, sest sul on see ainult 2 ja kui sa 3betid siis ma foldin kõik, sest tean et sa absoluutselt tõstad ainult premiumitega. Muidugi nl10 ehk ei peagi väga miksima :) ABC toidab küll ja veel.

    Samuti cbetid flopis 80% ehk eriti ei vali floppi, kus panustad ja madalas peaks tihti ju rohkem kui üks vastane olema potis, siis võiks valida rohkem jätkupanuse tegemise floppe.

    SB tõmba tightimaks.

    Edu


  5. #385
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Hullapple avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    364

    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    Tsitaat Algselt postitas TIGRANO
    Dongi vastu on ju kõige lihtsam mängida ja seal ei ole erilist kunsti vaja. Donki ei bluffita, sest ta ei foldi peaaegu kunagi, tuleb lihtsalt võtta valuet, kui on käsi. Kui hea käsi näiteks TPTK siis panustad igal tänaval suurelt ja kogu kunst, kui on draw või pole kätt, siis katsud alati võimalikult odavalt või foldid.

    Igal mängijal tähendab üldjuhul donkbet, minraise midagi konkreetset, tihti saame just aimu mängu käigus mida ühel või teisel mängijal donkamine jne tähendab ja paneme kohe kirja note, et näiteks dongi väike donkbet tähendab, et hittis või botsize donkbet on bluff jne, kui me raisime neid ja näeme, et mida nad teevad meie raisi peale, siis paneme vastavalt note kirja. Samuti ise kasutan statti donkbet ja üldjuhul lükkan igale donkbetile otsa alati, mis toidab pikas perspektiivis suht hästi.

    Räägid tihti, et kardad riveril valuet võtta, siis järelikult sul ei ole tihti käsi millega oleks mõistlik 3 tänavat valiuet võtta ja kui sa ei ole kindel, et sul on parim käsi, siisjärelikult ongi tihti selle käega mõistlik ehk ainult 2 tänvat valuet võtta.

    Praegu natuke kiire, et põhjalikult analüüsida statte aga paistab, et limbid liiga palju ja coldcallid ülipalju. Coldcall ei ole tihti näiteks kasumlik ühe vastase vastu ehk võid uurida kui kasumlik su coldcall üldse on positsioonis ja mujal.

    Natuke võiksid ka 3bet range miksida, sest sul on see ainult 2 ja kui sa 3betid siis ma foldin kõik, sest tean et sa absoluutselt tõstad ainult premiumitega. Muidugi nl10 ehk ei peagi väga miksima :) ABC toidab küll ja veel.

    Samuti cbetid flopis 80% ehk eriti ei vali floppi, kus panustad ja madalas peaks tihti ju rohkem kui üks vastane olema potis, siis võiks valida rohkem jätkupanuse tegemise floppe.

    SB tõmba tightimaks.

    Edu

    Jep nii ta on nagu räägid, note tegemistega on ainult yks jama, ma ei pruugi jõuda neid kasutuselegi võtta. Tihti peale juhtub nii, et kaotan BI donkile ja siis näen kuidas ta minu silme all selle lahkelt teistele mängijatele jagab, kuna pole ise saanud yhtegi mängitavat kätt. Mõtlesin et äkki peaks donkide vastu oma range natuke suurendama, tingimusteks seaks selle et oleks positsioonis. Samas tihti peale see ka voimatu kui donk istub sinust koha voi paar vasakul. Vaatasin oma eilse NL25 shoti moned käed yle ja paningi tähele et olin mänginud dongi vastu oop, seda kyll normaalsete kätega nagu AQ, AJs.

    Riveril value võtmisega selline lugu et unustan ära kelle vastu mängin. Näiteks kui regulari vastu dry flopil TPTK tulistada, panna ka second barrel, siis on ypriski kindel et tal on seal midagi enamat kui 1 paar. Siis sellises olukorras ma third barrelit enam teele ei pane. Aga dongi vastu ma peaksingi just third barreli ka lendu laskma sest nad tulevad kaasa iga paariga(kicker ei mojuta nende otsust nii kui nii) ja ka ulme runner runner draw-ga. Kui draw välja ei tule siis tihti peale leadivad riveril ise välja bluffiga aga sel hetkel ma juhtungi ära unustama kelle vastu mängin ja flodin seal oma käe voi siis river check-check ja näen seda dongi õhku. Miks siis kardan vastu panna kui alatedvuses arvan et olen ees?? Hellaks on mind teinud see kui on hititud turnis, riveris two pair, set, voi need runner runner mastid ja read. Ei maksa ka unustada et isegi koige hullematel donkidel on aeg ajalt käsi mida neile oop slowplayde meeldib.

    3beti koha pealt on kyll nii et NL10 voib olla ei ole seda vaja väga miksida aga harjutamise mõttes vist ikkagi võiks. Eilne shot NL25 põruski myrinal suures osas tänu 3bet puudumisele. nagu ytlesid coldcallin lademetes mida tegin ka eile. Tagant järele mõeldes ja TIGRANO kerget ylevaadet lugedes jõudis endalegi kohale mis mõttega callida raise, 1 call voi lihtsalt yks raise JQo, KQo, TJs isegi siis kui flopil hitin paari mille foldin vastase cbetile. Sest siis hakkan järsku kartma et äkki minu TPGK JQ näiteks ei olegi enam hea. Sellises olukorras siis peaks vist kas foldima voi 3beti enne floppi sisse panema, mitte callima mis ei anna meile midagi.

    Cbettidega on probleem kindlasti, kuigi arvan et liigun paremuse poole.

    SB leak tuli endalegi yllatuseks, kuigi yks on kindel ma limbin sealt kaasa yliharva kui peaaegu yldse mitte. Arvan et see tuleb BB-d sealides ja CO,BTN blind stealeritele vastu mängimisest.

    Igal juhul tänud sulle TIGRANO.
    Edu ka uute videode tegemisel mida ootan suure huviga.


  6. #386
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    Sa mängi NL25 täpselt samamoodi nagu NL10 ning asi on ok ja peaks toitma. Hetkel oli näha, et oma NL25 shotiga oled tunduvalt loosem olnud kui NL10. Pigem tõmba range tightimaks ning pauguta positsioonist. Karta ei tohi ja samas hulluks minna pole ka hea. Kui limiidiga harjud paar päeva, hakka range avama kuni saavutad enda jaoks optimaalseima stiili.

  7. #387
    Pokkerihai Kasutaja flipmachine avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 857

    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    Sellest punasest joones on räägitud ja kuidagi on silma jäänud, et ranka arvates peaks selle joone üldse unustama. Mul on seda raske teha ,sest see langeb nl25 6max 60k käe peale 30 kraadise nurga all ja on siis - 2050$ . On see siis tegelikult mingi näitaja, sest kasumit ei suuda ma enam absulootuselt teha ja paratamatult tekib küsimus what if ? Peaksin ma selle joone üles ajama ning kuidas?

  8. #388
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    Cbet ip ja oop.

    Mõtlesin, et vaatan kuidas mu cbetid saavad respecti kui olen in position ja kui ma seda ei ole. Võtsin HEMist filtri "Last to Act on Flop = True" ja cbet% on 70% ja success 50%. Saan vist rahule jääda. Aga kui võtsin filtri "Last to Act on Flop = False", siis cbet% on 65% ja success 40%, mis tähendab 2/3 poti puhul breakeven olukorda. On need näitajad oop normaalsed? NL50 ja NL100 segu.

    EDIT: Tegin sarnase asja, aga võtsin ainult fullring HU potid. IP on asi päris hea 75% cbet ja 51% success, aga oop on flop cbet% 84%!!! Success muidugi madal 41%, mis on jälle breakeven punkt 2/3 poti puhul. Sample 1000 olukorda. Panen oop äkki liiga palju cbeti, sest tunnen, et see ainuke võimalus pot võita (tasuta kaarte ju ei anta)?

    EDIT2: Vaatasin oma cbeti kui olin preflop 3betinud. Seal on küll ainult 250 kätt, aga cbet% on 80% ja success 41%, mis pole halb, sest 3bet potis pole standard cbet 2/3 potist. Tahaks IP ja OOP ka vaadata, aga liiga väike sample niigi.

    Mõtteid?
    Viimati muudetud Pahvak poolt : 24.02.10 at 11:02

  9. #389

    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    Postitan oma statid siia lootuses saada head nõu. Mängin siis NL25 fullring no limit ja väheke pot limitit, Pokerstarsis kus ma olen allan1r



    Ranka on maininud, et punast joont ei tasu vaadata, kuid 600 taala miinust on minu jaoks päris krõbe. Mis vahenditega seda joont ülespoole tõsta, vähem cbetti?



    Peaksin vist rohkem 3bettima ja squeezima (kas oleks parem teha 3bet stealerite vastu 89s 79s. Callida KJo+ tüüpi kätega ja AK AQ 3bettida squeezida, või foldida madalad suited connectorid ja KJs tüüpi käsi 3bettida vastase vastu kelle steal stat on 26+???)
    Tean, et mu 3bet ja squeez võiks olla suurem, kuid kui olen proovinud 3bettida nõrgemate kätega ja on callitud siis ei oska midagi teha kui ei hiti. (kas siis kui ei hiti peaks alati niti vastu chek foldima või vastupidi. Nit foldib juba 3betile, kui ei ole midagi head, kui callib siis misket tal ikka on
    kuidas oleks õigem tegutseda, suht segane mul see värk.



    Kas teil on ka raisetud potid miinuses või minu mängus megaleak sees
    Arvan, et võib olla tingitud setminingul implied oddside ülehindamisega.

    Kui näete veel probleemseid kohti, siis kriitika on teretulnud, sest winrate on poole madalam kui võiks olla. Seega lekked vajavad sulgemist.
    Viimati muudetud no_limit poolt : 04.03.10 at 13:43

  10. #390
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    bb pealt callid liiga palju. Pigem 3bet või fold. Callides oled täiesti infosulus ning ilma hittimatta üldjuhul pead foldima cbetile.

  11. #391
    Vana Tegija
    Liitus
    Mar 2009
    Postitusi
    1 090

    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    Tere, mängisin vahepeal NL50, alguses hea eduga, kuid siis tabas swong ja tilt ning ei leidnud kuidagi õiget mindseti, kõik läks ühesõnaga p****e. 27. veebruarist uurisin natuke NL50 6maxi kohta ning muutsin veidi oma mängu, tehes rohkem 3bete, vähem callides 3bete OOP ning rohkem bluffida, kui on hea võimalus. Tulemusena on punane joon, mis on kogu käte graafikul olnud enamasti sirge munamägi on muutunud stabiilsemaks. Tundub, et NL50 6maxis on parim taktika praegu kuskil 20/18/3bet ~5-8 , kuid ma pole selles päris kindel. Seetõttu tahaks siit targematelt meestelt teada, kas nad märkavad mu mängus mineid tõsiseid leake ja võtan vastu kõik soovitused. Ei tasu väga kritiseerida graafiku esimest poolt, kuna siis lasin pote liiga kergesti käest ja luckbox töötas enda eest. Tahan leida overall pildi, kuidas seda limiiti kasulikumalt beatida. Tänan kõikide nõuannete eest!




    Esimesel pildil on üldised statsid ning positsiooni statsid.



    Teisel pildil on üldine graafik, facing action tabel ning viimase 13k käe statsid.


  12. #392
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 233

    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    Konkreetne küsimus: selle kuu graafikul järgi jooksen isegi alla punase joone. Sellist asja pole mul varem olnud (sellist kuud ka mitte)

    Kas ja mida sellest faktist saaks järeldada? Selles mõttes, et kas see näitab silmapaistvalt halba jooksu või on midagi vaja mängus muuta?


  13. #393
    Pokkerihai Kasutaja Jennifer avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    On the block!
    Postitusi
    1 503

    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    Polegi nii näinud graafikut :D

  14. #394
    Grinder
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    739

    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    Selline graafik on küll üllatav :D

  15. #395

    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    Punane joon ikka kukub. Selleks, et võita peab showdown winnings joon rohkem võitma, kui punane joon kaotama. Arvan, et lähed liiga nõrkade kätega showdowni, mis su WTSD on viimase 10K käe jooksukl? Teine variant lihtsalt bad run (kus EV joon jookseb)
    See minu arvamus, kuid ma julm donk (jutt ei ole puhas kuld:)

  16. #396
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 233

    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    WTSD - 26,4
    W$SD - 49,3

  17. #397

    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    NL2 siis, Leake, leake ja leake.
    ( Click to show/hide )


    ( Click to show/hide )


    ( Click to show/hide )

  18. #398
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    479

    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    Winrate on soliidne, kui nii toidab siis miks mitte. Võiksid positsioonilise range rohkem paika panna, CO/BTN loosemaks kõvasti. NL2 on raske ajudoonoreid adjustida. Liigu parem limiidis üles, õpid rohkem, oledki juba liiga kauaks jäänud.

  19. #399

    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    Tsitaat Algselt postitas nomerlot Vaata postitust
    WTSD - 26,4
    W$SD - 49,3
    mul endal nl25 on WTSD 22 ja W$SD 58 stiilis 13/11. Kuna satid nii erinevad ei ole siis arvan, et bad run. Ära ehita suurt potti, kui pole nõus all inni minema(sealt tulevad sul suured foldid ma pakun)

  20. #400

    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***



    Andke tuld stattide pihta..




    jaaaa.. position statistics
    Viimati muudetud Ski poolt : 11.03.10 at 23:08

Lehekülg 20, kokku 40 EsimeneEsimene ... 10181920212230 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 3 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 3 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES