Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 23, kokku 40 EsimeneEsimene ... 13212223242533 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 441 kuni 460, kokku 794
  1. #441
    Õpihimuline Mängur Kasutaja rainer avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    383

    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    Ahhjaa, ma võin positsioonide statistikat ka näidata :P



    Uploaded with ImageShack.us

  2. #442
    Õpihimuline Mängur Kasutaja rainer avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    383

    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    oskab keegi veel midagi tarka öelda mu stattide kohta?

    Tahaks siiski vähemalt nl4 ja nl10 tasemel võitev mängija olla

  3. #443
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    nupul olles tõsta rohkem mitte ära limbi järgi. kui callitakse saad poti tihti cbetiga endale.

  4. #444
    Õpihimuline Mängur Kasutaja rainer avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    383

    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    Nojah,

    See jutt kõik on tuttav, on saanud foorumis päris palju ringi kolada. Aga ikkagi midagi jääb puudu ja ei võida lihtsalt...

    täna jälle -4BI

    nagu kõik räägivad, siis NL4 on nii lihtne, et seda peaks une pealt biitima.. isegi keskmiset kehvema kaardijookusga

  5. #445
    Super Moderaator Kasutaja camu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    3 412

    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    kirjutasin pika jutu, aga hakkasin statte uurima kogemata eelmiselt lehelt ja sinna see jutt läks.
    Ühesõnaga, CO ja BTN loosemaks. Isoleeri limpereid. Ja varasta. Tundub, et mingisugune teadmine sul positsioonist olemas, aga sa ei oska seda kasutada. BTN raise u 25% peale, CO 20% peale. Algselt võib ka natuke madalamalt lasta.
    Ilmselt on miskised suured leakid ka postflop mängus sees, aga neid stattide järgi raske öelda.
    Üks asi veel. Cbettimine. See on tänapäeval justnagu nii käe sees, et peab panema ja kõik. Ei pea. Kui flop on täiesti mööda või oleme rohkem kui ühe vastase vastu, ei pea me cbettima. Nad callivad niikuinii. Tihti peame laskma ka turni beti ning siis juba raskem riverit mängida. Cbetime lightimalt vastaseid, kes neile palju foldivad. (üle 65% näiteks)
    Ma ei tea, kaua ja kuipalju käsi sa oma elus mänginud oled, aga mingi hetk hakkavad mängu sisse tulema niikuinii ka light 3bettimised, checkraisemised jne. Seni kui neid ei ole, ei ole mõtet elu raskeks teha. Ka tightilt saab 6maxis kasumist näidata.
    Ehk siis viimane soovitus. Jäta ära kõikvõimalikud järgi callimised ja püüa ise preflop agressor olla.

  6. #446
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    Tsitaat Algselt postitas camu Vaata postitust
    kirjutasin pika jutu, aga hakkasin statte uurima kogemata eelmiselt lehelt ja sinna see jutt läks.
    OT: misclickimise korral jääb (vähemalt minul) tekst mällu ja brauseril "back" nuppu vajutades võid higimulli otsa eest pühkida.

  7. #447
    Super Moderaator Kasutaja camu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    3 412

    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    Tsitaat Algselt postitas lenC Vaata postitust
    OT: misclickimise korral jääb (vähemalt minul) tekst mällu ja brauseril "back" nuppu vajutades võid higimulli otsa eest pühkida.
    Calling me a liar?

  8. #448
    Õpihimuline Mängur Kasutaja rainer avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    383

    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    Tsitaat Algselt postitas camu Vaata postitust
    kirjutasin pika jutu, aga hakkasin statte uurima kogemata eelmiselt lehelt ja sinna see jutt läks.
    Ühesõnaga, CO ja BTN loosemaks. Isoleeri limpereid. Ja varasta. Tundub, et mingisugune teadmine sul positsioonist olemas, aga sa ei oska seda kasutada. BTN raise u 25% peale, CO 20% peale. Algselt võib ka natuke madalamalt lasta.
    Ilmselt on miskised suured leakid ka postflop mängus sees, aga neid stattide järgi raske öelda.
    Üks asi veel. Cbettimine. See on tänapäeval justnagu nii käe sees, et peab panema ja kõik. Ei pea. Kui flop on täiesti mööda või oleme rohkem kui ühe vastase vastu, ei pea me cbettima. Nad callivad niikuinii. Tihti peame laskma ka turni beti ning siis juba raskem riverit mängida. Cbetime lightimalt vastaseid, kes neile palju foldivad. (üle 65% näiteks)
    Ma ei tea, kaua ja kuipalju käsi sa oma elus mänginud oled, aga mingi hetk hakkavad mängu sisse tulema niikuinii ka light 3bettimised, checkraisemised jne. Seni kui neid ei ole, ei ole mõtet elu raskeks teha. Ka tightilt saab 6maxis kasumist näidata.
    Ehk siis viimane soovitus. Jäta ära kõikvõimalikud järgi callimised ja püüa ise preflop agressor olla.
    Suured tänud kommentaaride eest. Jah, ma leian ka, et cbetimist võiks tõesti vähem olla, vastavalt flopile ning vastasele. Viimased sessioonid olengi püüdnud rohkem valida neid kohti, kus cbetida. Kõige raskem on OOP-l mängida.. tihti SB-l ja BB-l olles saan hea lehe, kuid siis pole positsiooni.
    Postflop mäng jääb ka nõrgaks, kaotan palju potte, mis ei lähe showdownile. Ja punane joon langeb drastiliselt.

  9. #449
    Õpihimuline Mängur Kasutaja 0ttt avatar
    Liitus
    May 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    444

    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    5max; enamik NL10 natuke ka NL20
    Statid
    ( Click to show/hide )

    Positsioon
    ( Click to show/hide )


    Tulistage!

  10. #450
    Vana Tegija Kasutaja HU grinder avatar
    Liitus
    Feb 2010
    Asukoht
    outer space
    Postitusi
    1 002

    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    Nõks üle 45 Buy-ini alla EV, tahtsin teada, et kas sellised swingid ongi normaalsed sng-de puhul?

    skillimäng:
    ( Click to show/hide )


    E: kui on sellised swingid, siis milline BR-management oleks normaalne, kui teha 100BI-ga, siis selline swing ju nussib megalt ajud läbi, kui kaotad pool BRi lihtsalt mingi fkn variance kaela.
    Viimati muudetud HU grinder poolt : 14.07.10 at 14:26

  11. #451
    Bännitud Kasutaja Madis Very avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    @Tables
    Postitusi
    2 953

    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    Mis sngd nimelt ?

  12. #452
    Vana Tegija Kasutaja HU grinder avatar
    Liitus
    Feb 2010
    Asukoht
    outer space
    Postitusi
    1 002

    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    Tsitaat Algselt postitas Madis Very Vaata postitust
    Mis sngd nimelt ?
    75% 18man turbod
    22% 9man reg.speedid
    2% 45man turbod
    <1% 180man turbod

  13. #453
    Pokkerihai Kasutaja levis avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 557

    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    Tsitaat Algselt postitas HU grinder Vaata postitust
    75% 18man turbod
    22% 9man reg.speedid
    2% 45man turbod
    <1% 180man turbod
    9mehe turbotes mingi 20BI kaotada on küll üsna tavaline... kui ikka vastased vähegi mängida oskavad.
    Kah asi siis kuskil 18 mehe omades 45BI kaotada, sellest EV-st ma SnG-de puhul ei tea kommenteerida, aga vaevalt see väga tõene ja oluline näitaja saab olla. Üldiselt 18+ mehe SnG-del peab olema ikka väga paks nahk, sest swingid on tõesti suured.
    Eks siin sõltub ka, et palju rõhub mängija kvaliteedile ning palju kvantiteedile. Kui tulistada mingi 20+ SnG-d korraga ja ütleme 100+ mängu päevas, siis see 45BI ei olegi nii tappev swing, aga kui teha nii 3-4 mängu korraga, siis 45BI on ikka tõsine peavalu. Samas kui mängida 3-4 lauda ja jälgida iga vastast ning kasutada iga võimalust maksimaalselt, siis ROI peab ikka tunduvalt parem tulema kui mingil SnG robotil. Ning mida parem ROI, seda väiksemad downswingid :), samas see jällegi suhteline.., kõige olulisem on ikkagu hour/profit näitaja.
    Viimati muudetud levis poolt : 14.07.10 at 18:04

  14. #454
    Bännitud Kasutaja Madis Very avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    @Tables
    Postitusi
    2 953

    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    HEMi SnG EV on siiski aind STTde jaoks seda küll minu teadmiste kaudu järeldades. Kui ma eksin siis parandage :)

  15. #455
    FPP Pro Kasutaja lennuk avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    rlv
    Postitusi
    298

    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    ehk kellegil jääb midagi silma
    ( Click to show/hide )

  16. #456
    Vana Tegija Kasutaja HU grinder avatar
    Liitus
    Feb 2010
    Asukoht
    outer space
    Postitusi
    1 002

    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    Tsitaat Algselt postitas Madis Very Vaata postitust
    HEMi SnG EV on siiski aind STTde jaoks seda küll minu teadmiste kaudu järeldades. Kui ma eksin siis parandage :)
    Mul on tunne, et ta paneb ka STTde puhul tiba kõveralt. Olen jälginud huvi pärast kuidas ta liigub, kui mängin 9man turbosid ja nt kätt ei saa tükk aega, kuid mõne väikse stealiga suudan hoida algstacki peal ja siis on blindid juba kõrged ja pushin KK-ga, AJo snapcallib, flop A, mängija väljas. EV joon läheb horisontaalselt nagu oleks 50-50 flip, but I don't think so. Kui ta üldse enam-vähem täpselt näitab, siis on see HUSNGde puhul imo.

  17. #457
    Grinder Kasutaja taasver avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Rapla/Tallinn
    Postitusi
    584

    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    Kuna minu teemat palju ei loeta, siis panen ka siia lingi oma statidest:
    http://foorum.pokkeriprod.com/showth...446#post234446
    Aidake leake leida.

  18. #458
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Aug 2010
    Postitusi
    333

    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    alguses mängisin pokerstarsis. seal mängisin ca 60K kätt, oli palju down ja upswinge. lõpuks jäi -4bi. nüüd hakkasin fts mängima ja tulemus on lausa kohutav.
    endaarust teen küll suhteliselt abc mängu.
    keegi proff võiks üle vaadata, kuskil ma panen ikka korralikult puusse oma mänguga.
    cbtiga on flopis nii, et vaatasin estpatricku mängu, seal ta nagu rääkis, et ei tasu sellega ülepingutada, kui ma asjast õigesti aru sain. viimased päevad ma olen üritanud rohkem cbettida flopis, aga kas see ka kasulikum on, ei tea.
    nl10 ftp-s:

    hands: 13500
    winnings: -$134,76
    $EV: -$146.34
    bb/100: -9.98
    VPIP%: 12,4
    PFR%: 10.0
    PFR/VPIP ratio: 80,8
    3bet%: 2.9
    vs 3bet call%:12,7
    4bet range: 0,5
    Sqz%: 1.3
    WTSD%:18.4
    W$SD%: 53.2
    W$WSF: 30.5
    Agg: 6.29
    Agg%: 25.5
    Flop Agg%: 28.6
    Turn Agg%: 20.3
    River Agg%: 23.1
    Flop cbet%: 55.8
    Flop cbet% success: 46.4
    Turn cbet%: 48.4
    Flop fold vs cbet: 87.8
    Flop vs Raise Fold%: 58.0
    Steal pct: 28.6
    Early pfr: 6.3
    Middle pfr: 13
    Cutoff pfr: 22.9
    Button pfr: 30.5
    Sb pfr:37.3
    SB fold to steal: 91.7
    BB fold to steal: 90.0

  19. #459
    Lingiparandaja
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Palmi talu
    Postitusi
    3 275

    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    W$WSF - sul on kas väga kehv jooks ja sa ei hiti midagi/teised hitivad paremini või siis sind lihtsalt betitakse välja pottidest.

  20. #460

    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    cbtiga on flopis nii, et vaatasin estpatricku mängu, seal ta nagu rääkis, et ei tasu sellega ülepingutada, kui ma asjast õigesti aru sain. viimased päevad ma olen üritanud rohkem cbettida flopis, aga kas see ka kasulikum on, ei tea.
    Tee selgeks head ja halvad boardid, mõtle millised flopid hitivad vastase range ja millised mitte.

    Flop fold vs cbet: 87.8
    WTSD%:18.4
    W$SD%: 53.2
    W$WSF: 30.5
    Oled kindel, et sample on +13k?

    SB fold to steal: 91.7
    BB fold to steal: 90.0
    Resteal? Vaata vastase fold to 3bet positsioonide järgi ja ka open raise pos järgi, blocker on ka alati +.
    Viimati muudetud Aadu poolt : 12.09.10 at 16:15

Lehekülg 23, kokku 40 EsimeneEsimene ... 13212223242533 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 2 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 2 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES