Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 29, kokku 40 EsimeneEsimene ... 19272829303139 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 561 kuni 580, kokku 794
  1. #561
    Vana Tegija Kasutaja Ints avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 216

    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    Ja utg on mul ka 11, jällegi tabeli järgi suhteliselt, vb mõne korra olen sealt ka loosemalt tõstnud kui väga tight laud on.

  2. #562

    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    Tsitaat Algselt postitas Gale Vaata postitust
    Olen mõnda aega nl10-t mänginud ja tundub, et beatin ilusti. Mõtlesin proovida nl25-te ja vaikselt sinna üle kolida, kuna juttude järgi ei erine nl25 oluliselt nl10-st. Proovisingi siis 4k kätte ja jäin 1 buyiniga miinusesse. Võrreldes nl10-ga on mäng kõvasti kiirem ja väga tight, lauas on 10-st 9 või 8 regularid ja samal ajal suur osa mängijatest shortstackerid. Sarnanes rohkem sellele, mida räägitakse nl50-e kohta. Mängin BossMedias eurolaudu. 4k kätt on ilmselgelt vähe, et midagi öelda, a mäng on selgelt teistsugune, kui nl10 ja tunne ütleb, et sama strateegiaga seda limiiti ei beadi. Ideid mida võiks muuta?

    http://s1123.photobucket.com/albums/...rrent=nl10.jpg
    http://s1123.photobucket.com/albums/...l10details.jpg
    http://s1123.photobucket.com/albums/...10position.jpg
    http://s1123.photobucket.com/albums/...rrent=nl25.jpg
    imo on sul nl10 kohtagi v2ike sampel, et midagi otsustada:)

  3. #563
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    Tsitaat Algselt postitas Gale Vaata postitust
    Olen mõnda aega nl10-t mänginud ja tundub, et beatin ilusti. Mõtlesin proovida nl25-te ja vaikselt sinna üle kolida, kuna juttude järgi ei erine nl25 oluliselt nl10-st. Proovisingi siis 4k kätte ja jäin 1 buyiniga miinusesse. Võrreldes nl10-ga on mäng kõvasti kiirem ja väga tight, lauas on 10-st 9 või 8 regularid ja samal ajal suur osa mängijatest shortstackerid. Sarnanes rohkem sellele, mida räägitakse nl50-e kohta. Mängin BossMedias eurolaudu. 4k kätt on ilmselgelt vähe, et midagi öelda, a mäng on selgelt teistsugune, kui nl10 ja tunne ütleb, et sama strateegiaga seda limiiti ei beadi. Ideid mida võiks muuta?
    Raske on neid PT3 statte vaadata, ei leia isegi palju näiteks 3betid ja cbetid jne :)

    a) käsi on vähe, et täpselt midagi öelda
    b) Selline tight stiil peaks toimima kui head abc mängu teed
    c) positsioonis peaksid rohkem oma range avama:
    1. isoleerides limpareid suurema rangega
    2. pead rohkem blinde varastama 19% on liiga vähe 35%+ hakkab looma

    d) samuti võiksid rohkem blinde kaitsta, muidugi see ei ole esmatähtis oop punnida aga 90% foldida on natuke nõrk ja sellega võiksid ka long runnis tegeleda.
    e) kasuta rohkem positsiooni 16/12 mängides jätad palju valuet saamata. Head FR mängijad mängivad kindlasti üle 20 btn, näiteks 26/22 stattidega btn.

    nl25 4000 käe jooksul võib kõike juhtuda, katsu pikemaid shotte võtta, siis saad aimu kas beadid.

    Edu.

  4. #564
    Vana Tegija Kasutaja Ints avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 216

    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    Ennast ka häiris, et 3bet ja cbeti pole näha, selle saab settings alt lisada juurde, järgmine kord soovitan kõigil enne statsi siia lisamist see ära teha.
    Viimati muudetud Ints poolt : 25.01.11 at 13:25

  5. #565

    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    3Bet: 3.11 Fold to 3Bet: 74.81 3Bet PF: 2.86 3Bet F: 13.91 3Bet T: 8.33 3Bet R: 0.00
    CBet F: 73.11 CBet T: 42.73 CBet R: 61.11 CbSuc: 48.87

    ja aitäh kommenteerimast.

  6. #566
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    Tsitaat Algselt postitas Gale Vaata postitust
    3Bet: 3.11 Fold to 3Bet: 74.81 3Bet PF: 2.86 3Bet F: 13.91 3Bet T: 8.33 3Bet R: 0.00
    CBet F: 73.11 CBet T: 42.73 CBet R: 61.11 CbSuc: 48.87

    ja aitäh kommenteerimast.
    Mulle meeldivad need statid, sest alguses ongi hea kui väldid raskeid olukordi ja ei 3bet bluffi lampi, ei calli 3bette ja cbetid oma tugeva rangega piisavalt.

    Edaspidi vaata näiteks positsioonis keda kergemalt 3bettida, kes foldivad kergelt, samuti kui oled blindidel võid kergemalt 3bettida neid, kes varastavad palju ja foldivad kergemalt. Nende liigutustega saad ka oma range suuremaks tasapisi ja aimu positsiooni tugevusest. Kindlasti ära kiirusta nende asadega.

  7. #567
    Vana Tegija Kasutaja Ints avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 216

    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    Mis on muidu normaalne 3bet %, sb v btn pealt teed tavalise open raise siis tuleb suht tihti 3bet otsa, paar korda olen ka nüüd hakanud neid 4 bettima ja ka flopis maha võtnud.

    Millega oleks muidu kasumlik üldse 3bet callida kui olla btn v sb.

  8. #568
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    Sõltub stiilist jne aga paljud head mängijad FR kaitsevad oma blindi just 3bettides ja 3bet % on blindidelt kuskil seal 6-7% kandis. Näiteks milwaukee2, justforfunds, jrockaf jne, aga kindlasti sõltub stiilist võib vabalt ka 4% 3bettida ja võitvalt mängida.

    Ka mu enda analüüs näitas, et 3bet toodab hästi kasumit, suurt kahjumit ei ole ükski käsi tootnud aga coldcalliga olid hoopis kehvemad lood.

    See callimise teema on juba deep, seal sõltub kõik vastasest, hetke laua dünaamikast palju jne, üldjuhul call ei ole hea, parem neid light 3bettijaid alati 4bettida kui ei oska postflopis mängida hästi.

  9. #569
    Vana Tegija Kasutaja Ints avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 216

    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    No ma ise olengi vaadanud kellel 3bet on 7 või rohkem olen ka AQ+ ja premium paaridega 4bet teinud, kas TT oleks ka mõistlik sinna range lisada?

  10. #570
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    Tsitaat Algselt postitas Ints Vaata postitust
    No ma ise olengi vaadanud kellel 3bet on 7 või rohkem olen ka AQ+ ja premium paaridega 4bet teinud, kas TT oleks ka mõistlik sinna range lisada?
    Loomulikult 10 10 on hea 4 bettimiseks aga kindlasti võiksid teada mis rangega ta shoveb või palju ta foldib 4betile ja alati arvesta ka oma positsiooni, ega nad päris lampi ikka ei 3beti :)

    Üks oluline asi on ka, et panuste suurused oleks õiged, nadi oleks 4bettida suurelt ja siis foldida näiteks.

  11. #571
    Pokkerihai Kasutaja Char avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    1 848

    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    vaata ka, et sample oleks piisav

  12. #572

    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    Tere postitan Siia oma HU statid ,et äkki targemad siis annaksid nõu mis valesti on ja mida parandada.
    VPIP-53,8
    PFR-45.4
    3bet-11
    vs 3bet call%-59,5 see nagu tundub liialt suur olevat
    4bet range-3.0
    WTSD%-39,8
    WdollarSD-50.1
    WdollarWSF-48.4
    Agg%-30.1
    Flop Cbet-66.7
    Turn CB-45,7
    flop fold vs Cbet-46,5

    üldiselt siin nad siis on.Ootan rohket kriitikat ja loomulikult ka õpetussõnu.
    Kui midagi juurde vaja siis annan.

  13. #573

    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    mis limiiti ja laudu sa mängid? mitme käe peale statistika? kuidas sa positsioonil mängid? ranka preflopmängu õpetust oled uurinud (http://foorum.pokkeriprod.com/showth...Preflop-M%E4ng) ?
    Viimati muudetud Gale poolt : 28.01.11 at 14:30

  14. #574
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    Tsitaat Algselt postitas Gale Vaata postitust
    mis limiiti ja laudu sa mängid? mitme käe peale statistika? kuidas sa positsioonil mängid? ranka preflopmängu õpetust oled uurinud (http://foorum.pokkeriprod.com/showth...Preflop-M%E4ng) ?
    mis puutub pokah strateegia HU-i? see on mõeldud fullringile. aga madiss hu statsid on nii varieeruvad. kõik oleneb vastasest. kui tahad oma heads u p mängu parandada siis postita strateegiasse käsi või tee video. puhtalt statside jälgimine ei muuda heads up mängu paremaks.

  15. #575

    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    lugesin ise valesti, mis muudab mu eelneva posti mõttetuks.

  16. #576

    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    selge aga kui ma video teen siis kes oleks nõus selle üle vaatama=)
    mängin olympicus kõige madalamas 0,02BB

  17. #577
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    kui sa selle valmis saad siis kirjuta mulle pm.video võiks olla 2-3 vastase vastu.

  18. #578

    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    Nii madalal tasemel ei ole mõtet üldse HU mängida, rake on liiga tappev.

  19. #579

    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    tean jh.Et rake istub rangelt seljas seal aga kui full tiltis proovisin bankrolli kasvatada heads up laudases siis mu 450 dollariline bankroll oli 2 halva päevaga läinud.

  20. #580

    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    Pigem mängida siis taskukohase BI'ga HU SNG'sid.

Lehekülg 29, kokku 40 EsimeneEsimene ... 19272829303139 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 3 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 3 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES