Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 2, kokku 40 EsimeneEsimene 123412 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 21 kuni 40, kokku 794

Hübriidvaade

  1. #1

    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    ??? Paluks pikemalt.


  2. #2

    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    [img width=432 height=164]http://www.hot.ee/alaskanever//stats.JPG[/img]

  3. #3
    Räme Fish
    Liitus
    Nov 2010
    Asukoht
    Keila
    Postitusi
    22

    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    Lisan siis ka oma graafiku.
    Olen mänginud netis nii 2 aastat. Tõsisemalt vb 1 kuu peale seda kui soetasin HM-i.
    Kuidagi ei saa jagu showdown winnings joonest.
    Samas non-SD on väga ilus.
    Kas peaksin muretsema või on kellegil häid soovitusi?

    Punkt, kus hakkas nonshowdown tõusma oli peale seda kui vaatasin Estpatricu videosid NL-10 ja NL-25st ning tegin endale selgeks varastamise.

    ( Click to show/hide )


    Lisatud siis FR statsid - SH ei kipu enam ning antud statsid siis vastavalt varastamise õpetusele.

    ( Click to show/hide )
    Viimati muudetud wahka_est poolt : 22.12.10 at 16:55

  4. #4

    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***







    Ma arvan, et pean oma mängu korralikult ülevaatama, lugesin seda teemat ja sain sellele lisa kinnitust.Mängin Starsis,graph alates 6.jaan 2011 NL-5 ja NL.10, FR-i, NL5-es umbes 100 000 kätt , 1BB/100 plussi. Kuulõpus kolisin vaikselt NL 10-esse, alguses oli kõik ok , kuid viimase kahe päevaga tuli 130 $ miinust mis tõmbas masti täiega maha,käed ei pidanud vapsje. Tooge välja miinuseid ja plusse ( kui plusse üldse on), ma tean , et 3bet ja Agg on väike, foldi nuppu ei leia üles tihti. kaotan BB-lt jube palju.
    Siiamaani olen kuidagi tiksusnud enam-vähem 0-is, kuid viimane laks oli liiast ja nii edasi ei ole enam mõtet punnida.

    Tänud kõigile , kes viitsivad asjaga tegeleda, jään ootama tagasisidet.
    Viimati muudetud renks64 poolt : 30.04.11 at 19:09

  5. #5

    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    tervist!!! Mul probleem siis selline, et nonshowdown joon paneb taevasse ja teeb natuke murelikuks, et kas teen õigesti või teen kuskil midagi väga valesti. Käsi on küll vähe aga äkki keegi teadjam mees oskab midagi öelda mida teisiti teha või jätkata samamoodi.





    Viimati muudetud axly00 poolt : 05.05.11 at 03:12

  6. #6
    Grinder Kasutaja Mrt1989 avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    999

    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    Tsitaat Algselt postitas renks64 Vaata postitust






    Ma arvan, et pean oma mängu korralikult ülevaatama, lugesin seda teemat ja sain sellele lisa kinnitust.Mängin Starsis,graph alates 6.jaan 2011 NL-5 ja NL.10, FR-i, NL5-es umbes 100 000 kätt , 1BB/100 plussi. Kuulõpus kolisin vaikselt NL 10-esse, alguses oli kõik ok , kuid viimase kahe päevaga tuli 130 $ miinust mis tõmbas masti täiega maha,käed ei pidanud vapsje. Tooge välja miinuseid ja plusse ( kui plusse üldse on), ma tean , et 3bet ja Agg on väike, foldi nuppu ei leia üles tihti. kaotan BB-lt jube palju.
    Siiamaani olen kuidagi tiksusnud enam-vähem 0-is, kuid viimane laks oli liiast ja nii edasi ei ole enam mõtet punnida.

    Tänud kõigile , kes viitsivad asjaga tegeleda, jään ootama tagasisidet.

    Cold Callid liiga palju , ava CO ja BTN ilt rohkem käsi.

  7. #7

    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    Tervist !
    Olen pokkeriga tegelenud natukene üle aasta ning viimane aeg FRi tõsisemalt käsile võtnud. Mängin Pokerstarsis ning limiitideks nl5-nl16. Hetkel peamiselt nl10 kuna roll 350 kanti. Kasutajanimeks on teemant321. Eelnevalt sai mängitud ka ongame networkis, kus nl4st sai nl30esse jõutud kuid ühe suurema cashoudi tõttu alustasin uuesti nl10st. Juhtun mängima üldiselt ajavahemikus 22-07 nädala sees, vahel harva ka nv. Ülikooli kaugõppe tõttu hetkel korralikult vaba aega, mida pokkerisse suunata. Motivatsioon ning soov areneda on mängu vastu püsinud igapäevaselt ning huvi on asi tõsisemalt käsile võtta ja õppida ning mängida igakuiselt 100 000 kätt või rohkem.
    Tunnen, et mängus on mõned suured leakid ning igasugune nõu on teretulnud ! :) Ise arvan, et kohati on cbet liialt suur ning mängin 3betitud potte halvasti. Samuti võibolla kohati kipun nutflush drawsid üle mängima ning muid tõmbeid multiway pottides. Siin ka statsid .

    http://www.upload.ee/image/2826590/stats1.png
    http://www.upload.ee/image/2826592/stats2.png
    http://www.upload.ee/image/2826636/statsposition.png
    http://www.upload.ee/image/2826593/stats3.png
    http://www.upload.ee/image/2826595/stats4.png


    Lisaks, kui keegi on huvitatud läbi skype või mikogo ühissesse tegema või arutama erinevaid käsi läbi olen kohe kindlasti huvitatud ning soovi korral võiksite saata PMi. NL25te jõudes oleksin kindlasti huvitatud ka mõnelt coachilt tundide võtmises :)
    Viimati muudetud Rahakivi poolt : 14.11.12 at 07:08

  8. #8
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    Tigrano point on selles, et olgu limiit mis tahes. Positsioon on üldse kõige alus ja su põhiline relv pokkeris teiste mängijate vastu.

  9. #9
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 252

    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    Tsitaat Algselt postitas alaska
    Selle positsiooniga on niimoodi, et NL10 ei saa mängida positsioonilt rohkem, kui mujalt. Põhjus lihtne; kuna enamus mängijaid ei tea positsioonist midagi, siis kui sa oled buttonil, siis on sul eespool 7 võimaliku tõstjat ja käte range muutub väga väikeseks, millega callida ja reraiseda. Utg pealt avatakse tunduvalt rohkem, kui NL100+. Ma olen teinud kõik tabeli järgi ja statid on samasugused, buttonil mängitud käte arv on samasuur, kui utg.
    Olen hakanud uurima reraise kohta positsioonis olles ja usun, et NL10 tuleks seal ranget laiendada, loomulikult peaksid seljuhul paremad postflop oskused olema.
    Ma ei vaadanud positsioone eraldi, kuna 840 ja 3000 ja isegi 7000 kätt on liiga vähe, et eraldi positsioone vaadata. Positsioonide eraldi vaatelmiseks on vaja vähemalt 30,000 kätt.

    Ma vaatasin attempt to steal statti saada aru üleüldiselt positsiooni mõistest (kõige parem positsiooni iseloomustamise stat imo) ja see oli tal enamvähem sama, mis PF raise. Ja steali % ei olene üldse sellest, kui loose sul laud on. Vaid sellest, et kui tal tekkis olukord stealida, siis ta kasutas seda olukorda ära ainult 10% juhtudel aga peaks kindlasti 20%+ kasutama.

  10. #10

    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    Panen siis enda graafiku, õnneks nii miinustes ma pole olen teinud 3buyin multitableid. korra esimeseks korra teiseks.
    graafik on muidugi jube, 3500 seal kandis kõige madalamas punktis võtsin eilseid loetud nõuandeid kuulda. Algus oli küll hea aga see muutus kiiresti, hakkasin liiga rapsima mõtted ainult et raise raise raise.
    Kuidas mängin: paaridega üldiselt teen raise ja surun kõvasti, kj first pos viskan maha või vahest harva call. BB callin raise kui üks on RR.
    AQ AJ TT üldiselt sama et callin blinidel. pean enda nõrkuseks et ei suuda lugeda kuidagi väga harva kui midagi täppi läheb. ning vahel kui ei saa küll pihta millelegi siis ei suuda betimist ära lõpetada kuidagi ikka pushin ja pushin kuigi tean et olen taga.. aga eks vaikselt hakkab ka see harjumus ära kaduma..
    eks siis andke igatmoodi tuld .. :P
    käsi natuke vähe küll
    graafik siis selline (hetkel bakroll 80dollarit)
    [img width=150 height=86]http://img171.imageshack.us/img171/2307/karmdp1.th.jpg[/img][img width=1 height=1]http://img171.imageshack.us/images/thpix.gif[/img]

  11. #11
    Vana Tegija Kasutaja Davy avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 341

    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    Phhhh 6 max ... Nii kuidas sa praegu mängid ... 100% kindlalt kaotav mängija... sa oled nii nit , et natukegi parem mängija ei anna sulle absoluutselt actionit, kui ta kindel ei ole, et tal on käsi, mis sind biidib...

    11/3 on 6max kohta vist kõige nitim mängija, keda ma olen näinud. Raised JJ+ ja AK.... postsioonist pole sul õrna aimugi..... callid 22-TT set mine eesmärgil, tõenäoliselt foldid igat floppi kui setti ei saa...veel callid AJ...AQ vahest AT ja KQ. Muud kaarte vist ei mängi...

    Hetkel polegi sulle midagi muud õelda, kui et hakka mängima ~18/14...seal hakkad alles õppima seda mängu....alguses kaotad hunniku pappi, aga ära muretse ...hiljem võidad tagasi :)

  12. #12
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 252

    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    Tsitaat Algselt postitas Davy
    Phhhh 6 max ... Nii kuidas sa praegu mängid ... 100% kindlalt kaotav mängija... sa oled nii nit , et natukegi parem mängija ei anna sulle absoluutselt actionit, kui ta kindel ei ole, et tal on käsi, mis sind biidib...

    11/3 on 6max kohta vist kõige nitim mängija, keda ma olen näinud. Raised JJ+ ja AK.... postsioonist pole sul õrna aimugi..... callid 22-TT set mine eesmärgil, tõenäoliselt foldid igat floppi kui setti ei saa...veel callid AJ...AQ vahest AT ja KQ. Muud kaarte vist ei mängi...

    Hetkel polegi sulle midagi muud õelda, kui et hakka mängima ~18/14...seal hakkad alles õppima seda mängu....alguses kaotad hunniku pappi, aga ära muretse ...hiljem võidad tagasi :)
    See mees räägib tõtt!

  13. #13

    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    See mees räägib tõtt!

    oligi arvata et midagi sellist tulemas on. uuel nädalal uue hooga siis .aga mitte enam selles stiilis .

  14. #14
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 252

    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    Edu!

  15. #15

    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    Panen oma 8k käelise sampli ka siis siia. Kõik antud käed mängitud toweris ning nüüd peaks ehk juba midagi välja joonistuma.

    [img width=800 height=228]http://img222.imageshack.us/img222/5827/graafik8kktthd7.jpg[/img]

  16. #16
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 252

    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    Mina ei oska muud öelda peale selle, et oled väga tight ja tundub, et positsioonist jagad ka. Nüüd soovitan liikuda samm edasi ja hakata rangesid avama, eriti LP.

  17. #17

    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    Laadisin Holdem Manageri triali omale alla ja tutvun sellega. Plaanis ära ka osta kui katsetusaeg läbi saab. Lisan siia oma viimased statid ka. Ei tea, palju 1.6K käte pealt mingit pilti saab, aga kui midagi väga mööda, siis hakkab ehk silma.
    Püüan mängida ranka tabeli järgi. Mäng käib üles-alla praegu.

  18. #18

    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Mina ei oska muud öelda peale selle, et oled väga tight ja tundub, et positsioonist jagad ka. Nüüd soovitan liikuda samm edasi ja hakata rangesid avama, eriti LP.
    Kui suur peaks olema VPIP LPlt NL10s?

  19. #19
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 252

    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    Tsitaat Algselt postitas BuildUp
    Kui suur peaks olema VPIP LPlt NL10s?
    Ei oska täpselt öeda aga arvaks, et 20%+.

  20. #20

    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    Mul sellised statid siis.

Lehekülg 2, kokku 40 EsimeneEsimene 123412 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES