Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 2, kokku 40 EsimeneEsimene 123412 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 21 kuni 40, kokku 794
  1. #21
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    Tigrano point on selles, et olgu limiit mis tahes. Positsioon on üldse kõige alus ja su põhiline relv pokkeris teiste mängijate vastu.

  2. #22
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    Tsitaat Algselt postitas alaska
    Selle positsiooniga on niimoodi, et NL10 ei saa mängida positsioonilt rohkem, kui mujalt. Põhjus lihtne; kuna enamus mängijaid ei tea positsioonist midagi, siis kui sa oled buttonil, siis on sul eespool 7 võimaliku tõstjat ja käte range muutub väga väikeseks, millega callida ja reraiseda. Utg pealt avatakse tunduvalt rohkem, kui NL100+. Ma olen teinud kõik tabeli järgi ja statid on samasugused, buttonil mängitud käte arv on samasuur, kui utg.
    Olen hakanud uurima reraise kohta positsioonis olles ja usun, et NL10 tuleks seal ranget laiendada, loomulikult peaksid seljuhul paremad postflop oskused olema.
    Ma ei vaadanud positsioone eraldi, kuna 840 ja 3000 ja isegi 7000 kätt on liiga vähe, et eraldi positsioone vaadata. Positsioonide eraldi vaatelmiseks on vaja vähemalt 30,000 kätt.

    Ma vaatasin attempt to steal statti saada aru üleüldiselt positsiooni mõistest (kõige parem positsiooni iseloomustamise stat imo) ja see oli tal enamvähem sama, mis PF raise. Ja steali % ei olene üldse sellest, kui loose sul laud on. Vaid sellest, et kui tal tekkis olukord stealida, siis ta kasutas seda olukorda ära ainult 10% juhtudel aga peaks kindlasti 20%+ kasutama.

  3. #23

    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    Panen siis enda graafiku, õnneks nii miinustes ma pole olen teinud 3buyin multitableid. korra esimeseks korra teiseks.
    graafik on muidugi jube, 3500 seal kandis kõige madalamas punktis võtsin eilseid loetud nõuandeid kuulda. Algus oli küll hea aga see muutus kiiresti, hakkasin liiga rapsima mõtted ainult et raise raise raise.
    Kuidas mängin: paaridega üldiselt teen raise ja surun kõvasti, kj first pos viskan maha või vahest harva call. BB callin raise kui üks on RR.
    AQ AJ TT üldiselt sama et callin blinidel. pean enda nõrkuseks et ei suuda lugeda kuidagi väga harva kui midagi täppi läheb. ning vahel kui ei saa küll pihta millelegi siis ei suuda betimist ära lõpetada kuidagi ikka pushin ja pushin kuigi tean et olen taga.. aga eks vaikselt hakkab ka see harjumus ära kaduma..
    eks siis andke igatmoodi tuld .. :P
    käsi natuke vähe küll
    graafik siis selline (hetkel bakroll 80dollarit)
    [img width=150 height=86]http://img171.imageshack.us/img171/2307/karmdp1.th.jpg[/img][img width=1 height=1]http://img171.imageshack.us/images/thpix.gif[/img]

  4. #24
    Vana Tegija Kasutaja Davy avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 341

    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    Phhhh 6 max ... Nii kuidas sa praegu mängid ... 100% kindlalt kaotav mängija... sa oled nii nit , et natukegi parem mängija ei anna sulle absoluutselt actionit, kui ta kindel ei ole, et tal on käsi, mis sind biidib...

    11/3 on 6max kohta vist kõige nitim mängija, keda ma olen näinud. Raised JJ+ ja AK.... postsioonist pole sul õrna aimugi..... callid 22-TT set mine eesmärgil, tõenäoliselt foldid igat floppi kui setti ei saa...veel callid AJ...AQ vahest AT ja KQ. Muud kaarte vist ei mängi...

    Hetkel polegi sulle midagi muud õelda, kui et hakka mängima ~18/14...seal hakkad alles õppima seda mängu....alguses kaotad hunniku pappi, aga ära muretse ...hiljem võidad tagasi :)

  5. #25
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    Tsitaat Algselt postitas Davy
    Phhhh 6 max ... Nii kuidas sa praegu mängid ... 100% kindlalt kaotav mängija... sa oled nii nit , et natukegi parem mängija ei anna sulle absoluutselt actionit, kui ta kindel ei ole, et tal on käsi, mis sind biidib...

    11/3 on 6max kohta vist kõige nitim mängija, keda ma olen näinud. Raised JJ+ ja AK.... postsioonist pole sul õrna aimugi..... callid 22-TT set mine eesmärgil, tõenäoliselt foldid igat floppi kui setti ei saa...veel callid AJ...AQ vahest AT ja KQ. Muud kaarte vist ei mängi...

    Hetkel polegi sulle midagi muud õelda, kui et hakka mängima ~18/14...seal hakkad alles õppima seda mängu....alguses kaotad hunniku pappi, aga ära muretse ...hiljem võidad tagasi :)
    See mees räägib tõtt!

  6. #26

    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    See mees räägib tõtt!

    oligi arvata et midagi sellist tulemas on. uuel nädalal uue hooga siis .aga mitte enam selles stiilis .

  7. #27
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    Edu!

  8. #28

    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    Panen oma 8k käelise sampli ka siis siia. Kõik antud käed mängitud toweris ning nüüd peaks ehk juba midagi välja joonistuma.

    [img width=800 height=228]http://img222.imageshack.us/img222/5827/graafik8kktthd7.jpg[/img]

  9. #29
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    Mina ei oska muud öelda peale selle, et oled väga tight ja tundub, et positsioonist jagad ka. Nüüd soovitan liikuda samm edasi ja hakata rangesid avama, eriti LP.

  10. #30

    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    Laadisin Holdem Manageri triali omale alla ja tutvun sellega. Plaanis ära ka osta kui katsetusaeg läbi saab. Lisan siia oma viimased statid ka. Ei tea, palju 1.6K käte pealt mingit pilti saab, aga kui midagi väga mööda, siis hakkab ehk silma.
    Püüan mängida ranka tabeli järgi. Mäng käib üles-alla praegu.

  11. #31

    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Mina ei oska muud öelda peale selle, et oled väga tight ja tundub, et positsioonist jagad ka. Nüüd soovitan liikuda samm edasi ja hakata rangesid avama, eriti LP.
    Kui suur peaks olema VPIP LPlt NL10s?

  12. #32
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    Tsitaat Algselt postitas BuildUp
    Kui suur peaks olema VPIP LPlt NL10s?
    Ei oska täpselt öeda aga arvaks, et 20%+.

  13. #33

    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    Mul sellised statid siis.

  14. #34
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    Tsitaat Algselt postitas Svenza
    Mul sellised statid siis.
    Svenza jube vähe käsi aga paistab, et statid jooksevad õiges suunas.

  15. #35
    Pokkerihai Kasutaja kuco avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    MTTSNG
    Postitusi
    1 910

    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    Tsitaat Algselt postitas Svenza
    Mul sellised statid siis.
    SB Complete on liiga suur minu meelest. või mis arvate?

  16. #36
    Klubi Liige Kasutaja farik666 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    farik666.blogspot.com
    Postitusi
    834

    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    Copy-paste NL10 nurgakesest:
    Mina näiteks ei ole üldse rahul selle nädalaga... Nädala algusest kolisin NL5 ---> NL10 ja graafik on nagu ameerika mäed jälle.... vaatan et tänaseks olen NL10 -6$... ei tea mida valesti saab tehtud.. muidugi olen saand korralikke biite ka.. flush vs maja.. set vs. straight riveril jne..

    aga jah.. osad päevad +20$.. teised -15 $

    ja ma juba tean ka mis mu nõrkuseks on.. seesama FOLD nupp ei meeldi mulle... kõige suuremas miinuses ongi mul AA, KK.. ei suuda maha panna näiteks AA flopis 789 või.. ja KK preflop kui saan re-reraise..

    Lisan nüüd ka graafiku: (millegipärast otse foorumisse ei saand ja panen lingina)

    http://3.bp.blogspot.com/_ta3CZpg-cd...h/november.jpg


    Kuskil seal ~3000 käe juures hakkasin kasutama Ranka preflop tabelit.. kõik läks ülesmäge ning siis tuli jube langus ning tegin väiksed omale sobivad korrektuurid preflop ranges ja järgnes tubli tõus NL5.. ja edasi seal NL10 karusell.. graafik käib üles-alla..

    Statid NOVEMBER:

    HANDS: 16521
    VP$IP: 13.1
    PFR: 8.8
    FLOP CBET%: 84.4
    WTSD%: 19.5
    W$SD%: 52.8
    AGG: 4.67

  17. #37

    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    pane statid ka siis saab ranka või keegi saab ilusti vaadata, graafikust üksi vähe tolku :)

  18. #38

    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    Nii, NL100, mängin väga nitilt (kuna alles alustasin sellel limiidil) ja soov oleks vaikselt loosemaks minna. Varem ma 22-77 UTG ei raise, nüüd mõtlesin, et võiks seda teha hakata, aga kas kellegil on veel mõtteid. Tunnen, et jään paljust valuest ilma. Statsid on 4k käe kohta, aga esialgseks analüüsiks peaks piisama.

    [img width=800 height=32]http://www.timmu.planet.ee/pokker/stats1.png[/img]
    [img width=800 height=159]http://www.timmu.planet.ee/pokker/stats2.png[/img]

  19. #39
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    Liiga vähe käsi, et midagi öelda. Samuti liiga vähe statte, et midagi öelda.

    Mis silma hakkas - oled liialt nit, kindlalt toidab 100NL aga suurtemates limiitides hakkad pasunasse saama.

  20. #40
    Grinder Kasutaja rrrr avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Dorpat
    Postitusi
    904

    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    Naisuke on mul toginud ca kuu aega 6-max laudu ja hetkeseisuga on erinevalt minust võitev mängija. Nii, et mul pole kobisemist... Kuigi ise arvan, et raisib preflop liialt vähe, ei kasuta positsiooni kurjasti ära (ei steali, blufib vähe) - sellepärast ka nonshowdown profit kolossaalselt miinuses. Samas kokkuvõtvalt ikkagi plussis... Ise ütleb ta, et võiks muidugi lajatada tihemini preflop ja cont betti ja mitte alla anda tüübedele, kes on võimelised rea-või masti ostmisel all-ini viskuma - aga selleks peab käsi olema. Raise + cont bet missed flopis ei sobi talle kuivõrd tunneb end lihtsalt ebamugavalt taolises situatsioonis.

Lehekülg 2, kokku 40 EsimeneEsimene 123412 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES