Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 31, kokku 40 EsimeneEsimene ... 212930313233 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 601 kuni 620, kokku 794
  1. #601

    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    winratega jne olen muidugi rahul aga järgmiste statide kohta paluks arvamusi:
    vs 3bet fold
    W$SD, ok? vaja parandada? kuidas?
    Flop Cbet Success
    Turn Cbet ja Cbet success
    ning kas peaks vähem foldima veits blinde?
    nl10 toidab ja kõik fine jne aga oletame siis ntx, kui nii tohib teha, et need on nl25, nl50, või nl100 statid, mida me muudame nüüd?



    Uploaded with ImageShack.us


    Viimati muudetud suitsutihane poolt : 22.02.11 at 08:26

  2. #602
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    Päiris huvitav stiil 17,4/13,5

    Kui sa suudad 3bet pottides hästi mängida, siis see 61,7 peaks olema okei, aga madalas ehk ei 3betita nii palju, seega ehk võiks rohkem foldida.
    Kõrgemal limiitides on agressiivsem mäng ja ei saa iga kord foldida 3betile nii naljalt ja paljudel headel mängijatel on ka fold to 3bet sinna kanti.

    W$SD oled natuke loosem mängija aga 47,5 on ehk vähe, samas paistab, et sa stealid palju, barreldad omajagu turn cbet 54% on omajagu ehk palju raha tuleb ka non showdownist. Mul endal stattidega 14/12 on 54-56 see näitaja.

    Turn cbet 54,7 on väga kõrge näitaja, arvan et kõrgemas limiidis selline mäng väga läbi ei lähe. Enamustel vist peaks olema see % seal kuskil 35% kandis.

    Blinde folditaksegi üldjoontes sinna kanti nagu sina seda teed, sb 84 ja bb 76, aga kindlasti 3betitakse rohkem callimise asemel kui nii mängitakse.

  3. #603

    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    tänan!

  4. #604
    Pokkerihai
    Liitus
    Sep 2010
    Postitusi
    1 617

    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    [ ] sample size, aga ise tunnen, et mäng on kohutav ja 17,5k põhjal on vast midagi ikka näha. Flop cbet peaks vist way way madalam olema?




  5. #605

    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    cbetid liiga palju imo, uuri inffi flopi texturede üle, kus cbet hea pole

  6. #606

    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***


    Mis on valesti? Mida tuleks muuta?

  7. #607
    Pokkerihai Kasutaja Cypher0 avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 512

    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    Tsitaat Algselt postitas maunzz Vaata postitust

    Mis on valesti? Mida tuleks muuta?
    Flop Cbeti (vaata 2 posti üles) ja limpimist veidi vähemaks ja varasta nats rohkem.

  8. #608

    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    Ma arvan et kõige suurem leak on su passiivsus.Flopi c bet ja turni c beti vahe on suht suur.Proovi mõelda niiet,kui ma panen seal cbeti,mis turni kaartide puhul saan uue barreli panna.Ma isiklikult ei tea,kui palju laudu sa korraga mängid,aga 4-6 lauda ma arvan parim et mängu parandada.Lihtsalt mõtled koguaeg läbi vastase ranged ja mis su vastane su rangest arvab.Otsid kohti,kus surnud raha yles korjata jne.Varastad suht vähe.Ei näe isiklikult et limbid palju.Showdownivõiduprotsent suht kõrge,mis ilmestabki seda,et lähed showdownile aint made handiga

  9. #609
    Pokkerihai
    Liitus
    Sep 2010
    Postitusi
    1 617

    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    Mingit linki selle kohta?

  10. #610

    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    ei saa nl5st jagu, panen siia 25k käe jagu statte ja pildi ehk oskab keegi suurematele aukudele tähelepanu juhtida. Full ring siis.Tänud ette!

    http://www.upload.ee/files/1185500/Details.png.html
    http://www.upload.ee/files/1185486/Graafik.png.html

  11. #611
    FPP Pro Kasutaja lennuk avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    rlv
    Postitusi
    298

    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    Tsitaat Algselt postitas rmartin Vaata postitust
    ei saa nl5st jagu, panen siia 25k käe jagu statte ja pildi ehk oskab keegi suurematele aukudele tähelepanu juhtida. Full ring siis.Tänud ette!

    http://www.upload.ee/files/1185500/Details.png.html
    http://www.upload.ee/files/1185486/Graafik.png.html
    kui oled huvitatud võin tunnike sind sweatida ? PM siis

    vaatasin graafikut ja mulle tundub et foldid üsna palju häid käsi ,stattidest ei hakanud esmapilgul midagi silma ,kui saaks statid positsioonidest saaks ehk rohkem arvata
    Viimati muudetud lennuk poolt : 11.03.11 at 14:13

  12. #612
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    Pole harjunud seda pt3 vaatama, stiil 11/8 ja went to showdown on nii madal 22% ehk sa ei võida isegi showdowniga, sest sa ei jõua sinna rääkimata NSD võitudest, sest sa foldid kõik ära, ise niigi tight.

    * foldid flopi cbetile 68% ehk pea kõik oma tight rangest, head mängijad tihti foldivad ainult seal 50% cbetile ja nende rage on ka laiem kõvasti.

    * foldid stealile 88% ehk bline ei katse üldse, lihtsalt annad alla ja blind sööb su lihtsalt ära koos rakega.

    *stealid blindi 20% ehk ei varasta blindi pea üldse 35% 40% on juba enamvähem, see näitab et ei mängi ka positsiooni üldse.

    *flop cbet on 26% või saan valesti aru midagi, ei oska vaadata seda pt3-st. Kui see nii on, siis on see kohutav, sina oma tight rangega peaksid cbettima umbes vähemalt 80% ajast ja tugevalt.

    Positsioonid võid ka lisada aga siit juba näha et positsiooni nagunii ei mängi. Samuti ei osanud sealt 3betti vaadata, mitu % seda teed.

    Üljduhul oled liiga tight, ei mängi positsiooni ja kui mängid, siis alati liiga passiivselt ja annad tihti lihtsalt alla igaspool. Nii on väga raske võita.

    Esimene asi kui tahad tightilt mängida, mängi seda agressiivselt.

  13. #613

    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    Kuidas saab hemist statsid siia copyda ?

  14. #614
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    Teed print screeni, copyd painti ja siis uploadid pildi näiteks www.upload.ee

    Pärast paned sisesta pilt ja ongi olemas.

  15. #615

    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    njh vaja seal kerida ja mässata , mõtlesin et äkki mõni lihtsam moodus :)

  16. #616

    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***



    Sain vic hakkama seda NL10 värki väga vaadata ei tasu nagu näha sis just alustasin ja tiltisin seal kah korralikult :D
    läx tilt yle natuke uusi andmeid sis
    Viimati muudetud dnbom poolt : 12.03.11 at 04:28

  17. #617

    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    Tsitaat Algselt postitas Tigrano Vaata postitust
    Pole harjunud seda pt3 vaatama, stiil 11/8 ja went to showdown on nii madal 22% ehk sa ei võida isegi showdowniga, sest sa ei jõua sinna rääkimata NSD võitudest, sest sa foldid kõik ära, ise niigi tight.

    * foldid flopi cbetile 68% ehk pea kõik oma tight rangest, head mängijad tihti foldivad ainult seal 50% cbetile ja nende rage on ka laiem kõvasti.


    * foldid stealile 88% ehk bline ei katse üldse, lihtsalt annad alla ja blind sööb su lihtsalt ära koos rakega.

    *stealid blindi 20% ehk ei varasta blindi pea üldse 35% 40% on juba enamvähem, see näitab et ei mängi ka positsiooni üldse.

    *flop cbet on 26% või saan valesti aru midagi, ei oska vaadata seda pt3-st. Kui see nii on, siis on see kohutav, sina oma tight rangega peaksid cbettima umbes vähemalt 80% ajast ja tugevalt.

    Positsioonid võid ka lisada aga siit juba näha et positsiooni nagunii ei mängi. Samuti ei osanud sealt 3betti vaadata, mitu % seda teed.

    Üljduhul oled liiga tight, ei mängi positsiooni ja kui mängid, siis alati liiga passiivselt ja annad tihti lihtsalt alla igaspool. Nii on väga raske võita.

    Esimene asi kui tahad tightilt mängida, mängi seda agressiivselt.
    Tänud sisuka vastuse eest, panen siia ka puuduvad statid

    http://www.upload.ee/files/1187537/P...stics.bmp.html
    http://www.upload.ee/files/1187541/P...stics.bmp.html

    Sain üksjagu mõtlemisainet aga olen mõneti ka segaduses, mida siis ikkagi tähendab tight agr. mäng? Olen lähtunud sellest, et kui sul on käsi siis tuleb suruda kui mitte siis alla anda. Sisuliselt on see jutt ka ranka tabeli lõpus, et kui cbetile vastane ära ei viska siis ära enam suru kui just monsterit ei ole. On nii ei ole? Et kui mul AK ja ei hiti ja Cbetile vastane ära ei viska mis siis saab?

    See blindi kaitsmise ja varastamise jutt igatahes puhas kuld, katsun muuta.

    lennuk, suur tänu pakkumise eest, vaatan oma mängu nende saadud kommentaaride valguses üle ja siis annan teada mis saab.

  18. #618
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    dnbom olen kindel, et juba nl10 PokerStarsis sellise mänguga long runnis ei võida, kõrgemal läheb eriti raskeks, sest mängijad oskavad sinu vastu oma mängu kohandada ja ei ole niipalju fishe, kes maksavad kinni 17/4,5 stiilis mängijale.

    Sind ei saa liigitada päris fishi alla, kuid see stiil toimib üldjuhul ainult väga fishistes mängudes, kus makstakse kinni kõik olenemata sinu stiilist. Passiivsed fishid mängivad sarnaselt aga limbivad rohkem käsi ja maksavad kinni paremini kõike.

    Statte pole mõtet rohkem analüüsida, sest see mäng on kohutav ehk soovitan muuta täielikult kõike.

    Soovitan edaspidi:

    1) vaadata minu algajate videoseeria läbi, siis saad aimu, millised on pokkeri alustalad ja mis on positsioon, preflop tabel,, isoleerimine, blindide stealimine, millist tüüpi mängijaid on olemas jne
    2) hakata kasutama ranka tabelit või algajate seeria tabelit, siis saad aru kuidas peaks mängima preflopis.
    3) vaadata pokkerivideosi ja panna kõike kõrvataha. Näed, et ükski võitev mängija juba isegi nl5 ei open limbi pidevalt
    4) ehk kellegil on võimalik sinuga teha mõned live sessid, see aitab kõige kiiremini õigele teele.

    Ongames on isegi nl50 mõned mängijad umbes sarnase stiiliga, kes toodavad natuke kasumit. See on neil võimalik ainult tänu sellele, et on veel jubedaid mängijaid, kes lihtsalt maksavad neile.

    Edu õppimisel.

  19. #619

    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    Eks ma üritan koguaeg miskit kõrvataha panna .kusjuures alguses mängisin 100% ranka tabeli järgi aga nüüd olen hakanud väikeste paaridega limpima sest kui tõstan on kohe reraise ja minult fold ,tundub vähemalt kuidagi targem neid hetkel limpida .

  20. #620
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    Tsitaat Algselt postitas rmartin Vaata postitust
    Tänud sisuka vastuse eest, panen siia ka puuduvad statid

    http://www.upload.ee/files/1187537/P...stics.bmp.html
    http://www.upload.ee/files/1187541/P...stics.bmp.html

    Sain üksjagu mõtlemisainet aga olen mõneti ka segaduses, mida siis ikkagi tähendab tight agr. mäng? Olen lähtunud sellest, et kui sul on käsi siis tuleb suruda kui mitte siis alla anda. Sisuliselt on see jutt ka ranka tabeli lõpus, et kui cbetile vastane ära ei viska siis ära enam suru kui just monsterit ei ole. On nii ei ole? Et kui mul AK ja ei hiti ja Cbetile vastane ära ei viska mis siis saab?

    See blindi kaitsmise ja varastamise jutt igatahes puhas kuld, katsun muuta.

    lennuk, suur tänu pakkumise eest, vaatan oma mängu nende saadud kommentaaride valguses üle ja siis annan teada mis saab.
    Nüüd näen, et mängid vähemalt agressiivselt seda stiili kohati. Näiteks 3bet on 4%, mis on okei, et ei ole ainult aa, kk ja qq 3bet ranges ja kui sa 3betid on sinu vastu väga raske kui pole head kätt. Fold to 3bet on 77%, mis on väga kõrge ehk sa foldid oma tight rangest enamus ära, üldjuhul seda võivad paljud ära kasutada, sest teavad, et sa oled läbinisti aus ja niikaua kui 4betti ei tule võib vabalt varastada. Samas paljud ei vaevu nii tight mängijaid 3bettima aga mulle meeldib, sest tegelikult pfr 8% on päris lai, et ikkagi 3bettida ka sellist mängijat, eriti kui ta foldib väga palju.

    Cbeti kohapealt vist eksisin sul on see 88% nagu näen, mis on okei selle stiili juures, et oma kitsa rangega mängid agressiivselt. Kindlasti ei tasu nüüd igal boardil cbettida aga kindlasti sellise stiiliga mängija peab rohkem cbettima jne

    Positsioonidest on näha, et tasapisi range küll laieneb positsioonide kaupa aga CO ja BTN võiksid kindlasti oma range veel rohkem avada ja stealida julgemini blinde.

    SB-lt kaotad kõvasti raha 32bb 100 aga normaalne on seal 15bb juures ehk poole vähem peaks kaotama. Soovitan tihti sb-lt pigem foldi või 3betti kasutada, callimiste asmel.

    Seda on raske seletada, et kui on käsi siis suruda ja kui pole, siis mitte. Enamusajast ei ole sul kätt, seega on loogiline, et ei saa alla anda kui kätt pole, tuleb võtta igast käest maksimum ehk: osata kasutada positsiooni, agressiivsust, on väga oluline osata mängida erinevate vastaste vastu, erinevatel boardidel jne, see tuleb kõik aja jooksul praktikaga aga esialgu katsu rohkem positsioonis oma mängu arendada, sealt on kõige kergem alustada.

Lehekülg 31, kokku 40 EsimeneEsimene ... 212930313233 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 3 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 3 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES